MOTO ČASOPISI

batax

New member
tema za sve one koji traže ili  nude tj. razmjenjuju bilo kakav moto časopis. nadam se da ce pomoci nekima da dođu do svojih izgubljenih brojeva ili suvišnih da dođu u prave ruke umjesto u smeću :paper:
 
naprimjer ja tražim pojedine brojeve MOTO- PULSA a nema ih za naručiti od izdavača pa ako mi bilo tko može pomoći??
 
  :!:MOTO-PULS      8,  13,  15,  16,  17,  24  PLAĆAM PO DOGOVORU ILI NUDIM NEKE DRUGE
 
e imam ti broj 13,to mi je jedini stari broj...imas ti mozda 23?

evo slika broja 13,fali samo zadnja,tvrda stranica,jbg star je 11 godina...
 
batax said:
   :!:MOTO-PULS      8...13...15...16...17...24  PLAĆAM PO DOGOVORU ILI NUDIM NEKE DRUGE

A kaj daš za njih?! :D
 
batax said:
naprimjer ja tražim pojedine brojeve MOTO- PULSA a nema ih za naručiti od izdavača pa ako mi bilo tko može pomoći??
pa šta se više ne može naručit stare brojeve kod moto pulsa ,to se prije moglo ,znam jer sam ih ja uzimao.
 
rus said:
pa šta se više ne može naručit stare brojeve kod moto pulsa ,to se prije moglo ,znam jer sam ih ja uzimao.
moze ali ne sve brojeve...
 
rus said:
pa šta se više ne može naručit stare brojeve kod moto pulsa ,to se prije moglo ,znam jer sam ih ja uzimao.
Ne možeš sve brojeve naručit,odn:
1,2,8,9,10,11,13,15,16,17,23,24,
 
ima nekog da se ovog sjeća,broj 2,svibanj 2000?
 
mate said:
Ne samo da ih ne može naručiti nego ih niti redakcija više nema. :mrgreen:


Jeli to hoces rec da ih ni ti ne mozes nabavit  :shock: :shock: :shock:
 
Upravo tako.  :jesus: 2002. godine sam ispreturao cijelu redakciju u potrazi za istima ali bez uspjeha. Kasnije sam cijelu kolekciju poklonio jednom članu foruma.  :mrgreen: