MOTO ČASOPISI

pratim moto novine od 1990 kada je izašao slovenski moto ,čini mi se tri broja i bio je skup ko danas dati 100 kn
poslije toga kupovao tutomoto koji je kasnio tri mjeseca od izlaska u italiji,i onda je 15,05,1996 izašao prvi broj moto pulsa i od tog dana postao sam redoviti čitatelj.
mogu reči,sve pohvale za ekipu koja je pokrenula izlaženje novina u to vrijeme kada je bila mala populacija zaljubljenika u motore u koje se smatram i ja,i osobno meni pomogla u upijanju podataka o motorima koje sam do tada uzimao iz tutomota gledajuči ko mulac samo slike i brojeve (y)
brojeve moto pulsa koje nemam 32 i 54 ,imam dvostruke 19,20,51,77
sad kad zbroji koju sam lovu dao za novine mogao sam kupiti jedan dobar set guma :mrgreen:
 
mani je Mr.  Noo  obečao poslat ovih par brojeva koji fale i kolekcija 100%!!!  :yes: (y)  moram pogladat imam u ormaru još nekih časopisa  i njamačkih  i isto tako ču ih dati nekome kome  trebaju .  čitam ih sve do kojih dođem , ali eto samo MOTO PULS sakupljam i mislim da je naša najbolja revija o našim ljubimcima. :wink:
 
Imam sve brojeve MOTO PULSA, MOTO KLUBA, MOTOREVIJE. (nije za prodaju)
Imao sam puno brojeva Tuttomota, Motorrada, sve brojeve Auto-kluba i inih časopisa vezanih uz auto-moto tematiku ali sve kaj sam sakupio do 1991. je nestalo u vihoru rata kao i moj prvi motor (bicikl sa pomoćnim motorom) Tomos APN 4.
 
MARINS said:
Imam sve brojeve MOTO PULSA, MOTO KLUBA, MOTOREVIJE. (nije za prodaju)
Imao sam puno brojeva Tuttomota, Mottorada, sve brojeve Auto-kluba i inih časopisa vezanih uz auto-moto tematiku ali sve kaj sam sakupio do 1991. je nestalo u vihoru rata kao i moj prvi motor (bicikl sa pomoćnim motorom) Tomos APN 4.
    svaka čast!!!! (y) :cool: mislim da bi takvog vjernog čitatelja i kakva redakcija trebala nagraditi nakakvom pretplatom!!!  :!:
 
Da ne otvaram novu temu ova mi se cini primjerena!!! Dosadno mi je pa skoknem do kioska po neki moto casopis dok nema jos Moto Pulsa i skuzim Moto Klub i dobra tema o kreditima za motore. Izvadim casopis i vidim da sa njime dobijes DVD o Hitleru  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: Kakve to veze ima sa bilo cime, kaj im tak lose ide???  :palacdolje:
 
gorank said:
Da ne otvaram novu temu ova mi se cini primjerena!!! Dosadno mi je pa skoknem do kioska po neki moto casopis dok nema jos Moto Pulsa i skuzim Moto Klub i dobra tema o kreditima za motore. Izvadim casopis i vidim da sa njime dobijes DVD o Hitleru  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: Kakve to veze ima sa bilo cime, kaj im tak lose ide???  :palacdolje:

Nisam to vidio,odoh u potragu za Moto Klubom. :mrgreen:
 
gorank said:
Da ne otvaram novu temu ova mi se cini primjerena!!! Dosadno mi je pa skoknem do kioska po neki moto casopis dok nema jos Moto Pulsa i skuzim Moto Klub i dobra tema o kreditima za motore. Izvadim casopis i vidim da sa njime dobijes DVD o Hitleru  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: Kakve to veze ima sa bilo cime, kaj im tak lose ide???  :palacdolje:






Ja sam dobio zadnji put dvd o Napoleonu :LOL:....Gofno dvd kao i časopis :palacdolje:. Uzeo ga zbog testa polovnog er6n koji je napisan neopisivo površno.
 
gorank said:
Ma zanimao me samo taj clanak o kreditima kad ono!!! SOK!!!

Je li sok ili DVD?  :mrgreen:

Imam jedan stariji broj Motokluba u kojem dva lika u njemačkim uniformama skaču po livadama i baljezgaju gluposti.
Nikad nisam skužio poantu toga osim popunjavanja stranica.

Poklanjanje bilo čega je lijepa gesta  (y)

(a poklonjenom konju (ili Hitleru) se u zube ne gleda)  :mrgreen:
 
Pa mogli su pokloniti nesto vezano uz motore ili motoriste, kao prosle godine Motorevija maramice za brisanje vizira, nista posebno,a lijepo se vidi i dobro dodje!!!