MOTO ČASOPISI

Imam sve  8)
 
mate said:
Upravo tako.  :jesus: 2002. godine sam ispreturao cijelu redakciju u potrazi za istima ali bez uspjeha. Kasnije sam cijelu kolekciju poklonio jednom članu foruma.  :mrgreen:


Ode cijeli svijet u curac kad ti ne mozes nesto nabavit  :nervious: :nervious: :nervious: :mrgreen:
 
mate said:
Možda ipak mogu, samo neka netko šapne Killexovu adresu. :mrgreen: :jesus:

Vukojebina isplatilo bi se doći da je prvi broj stripa TIN-TIN (vrijednost preko 30.000 eura) jesam strip kolekcionar,ali moj najvredniji primjerak je oko 300 eurića :mrgreen:
 
batax said:
 svaka čast :neznam:
Nije mi poznato kolko je tih brojeva uopće izašlo,glavni urednik je Alen Duka  :misli:,a neki od meni poznatih suradnika su bili Nenad Đurović i Zvonimir Zmaić.
Evo numero 1 i test legendarnog ZX 7 R 750 :mrgreen: (y)
 
avinko38 said:
Nije mi poznato kolko je tih brojeva uopće izašlo,glavni urednik je Alen Duka  :misli:,a neki od meni poznatih suradnika su bili Nenad Đurović i Zvonimir Zmaić.
Evo numero 1 i test legendarnog ZX 7 R 750 :mrgreen: (y)
  da oovog imam :D
 
Kad već spominjemo, bio je tu i 2Fast, kao i moje kritike istog na stranici. :mrgreen:

Šteta što su ti tekstovi nestali negdje u virtualnom svijetu dok se mjenjala stranica, jer bilo je odličnih recenzija i MotoPulsa. :mrgreen: :jesus:
 
Kada se vec spominje bio je sredinom80 tih i neki slovenski moto - "nesto",izaslo je svega nekoliko brojeva a bio je upečatljiv samo po sebi sta se bavio samo moto tematikom.U ono vrijeme to je bilo nesto nevjerovatno !
Pola sata sam ga samo drzao u ruci i čudio se  :misli:
Jos kada sam unutra vidio test od Suzukia gsx 750 rsa kojim je Igor Akrapovič godinu prije postao prvak bivse Juge ,čini mi se da je to bilo 86,87 u klasi tt-f1 koja je bila te godine pri put vozena a kasnije je poznata kao superbike.Motor je bio crveni i dali su mu nadimak "crveni baron".
Kako sam u to vrijeme imao crveni Tomos 14,rekao sam sam sebi (i T-14)jos par godinaa i to je to  :LOL:
Bio je jedno vrijeme jos neki slovenski motočasopis u diru a i bilo je tu jos nekih nasih pokusaja  :misli:
Unaprijed se izvinjavam ako sam fulao u nekom podatku jer su se ipak u tih 20 tak godina desilo puno potresa mozga pa sam mozda nesto i preskočio  :LOL:
 
mate said:
Kad već spominjemo, bio je tu i 2Fast, kao i moje kritike istog na stranici. :mrgreen:

Šteta što su ti tekstovi nestali negdje u virtualnom svijetu dok se mjenjala stranica, jer bilo je odličnih recenzija i MotoPulsa. :mrgreen: :jesus:
Kaj ovo? :mrgreen:
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=514

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=320
 
Lijepo je pročitati da je mate i prije bio konkretan i jasan :mrgreen:

Sa dozom slatkoriječivosti  :mrgreen:
 
prodam ti ja 61 MP i 45 MR za 300 kunića.imam nekoliko starih brojeva ispod20.imao sam ih skoro sve ali mi banda iz birca odnesla .2 fast -2 kom.