MOTO DRUŽENJE U GAS-u... 19.12.2009

ispraznili juru pa prešli na graševinu  :mrgreen: jer u gasu nema jure pa smo morali lagani prelaz bacit da nas tamo ne šokira  :D

a dragi naši šibenčani ajmo se dogovorit i točno u ponoč nazdravit jedni drugima  (y) preko sedam gora i nešto dola  :misli:
 
hondaŠI said:
ko krene za zg ja saljem juru za te,i mrvi daj bar 1l :jesus:

a itako ti je svejedno kad sve zajedno popijemo  :mrgreen:
 
grizzlyzg said:
Števica,pazi kaj pričaš da Mic nebi morala urgirat kod dotičnih djevojčica...

JOOOOJ KAD VAS MIC SVE POSTROJI...  8) 8) 8) 8) 8) BIT ĆE SVEGA HAHHAHA (JOJ KAK SAM SI OPASNA! ;)  )

:evil: :evil: :nasilni: :nasilni: :nasilni: ZATO ME I ZOVU  M I C  :maca: :D
 
je mi vas lipo čitati  :D ........guštajte i za mene  (y) , a  i ja ću nazdraviti s vama u ponoć  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sve je to lijepo. a, jel bu bilo SARME ??? :misli: :LOL:
Neznam jel kaj ostalo kod Mrve! (ili su SAMOBORCI sve pojeli) :LOL:
 
grizzlyzg said:
SUBOTA 12.12 2009   VIDIMO SE NA STAROM MJESTU I NA NAJJAČOJ ZABAVI KAJ SE TIČE MOTO SCENE!!!!

         VELIKA MLAKA,  19h  OSTALO ZNATE


                                                                      VIDIMO SE

Oprosti Grizzly, dal ja malo slabije shvaćam ili sam nešto propustila :misli: ali što znači ovaj poziv? Tko organizira i koje je to staro mjesto :( :misli: :( :misli:,
za mene i one koji "ne znaju" što znači OSTALO ZNATE??? :hello:
 
Grizli prijatelju nemoj se ljutiti ali mi nemožemo doč jel idemo oko 8 tigrovima neznam ako če moji dečki onuda prolaziti možda svrate a meni sa trešnjevke nije usput.Žao mi je št ču morati prvi put izostat ali vidimo se drugom prilikom. :D :D :D :D :D
 
Lela said:
Oprosti Grizzly, dal ja malo slabije shvaćam ili sam nešto propustila :misli: ali što znači ovaj poziv? Tko organizira i koje je to staro mjesto :( :misli: :( :misli:,
za mene i one koji "ne znaju" što znači OSTALO ZNATE??? :hello:

Ma,nema problema...staro mjesto je caffe bar "GAS" u Velikoj mlaki...organizator je vlasnik,a mi svi pomažemo da nam bude što bolje i ugodnije. Vraćamo se uvijek u GAS jer smo tamo kao doma,nema tlake ni problema ,tamo smo svi ko jedan,zato nam je to kao drugi dnevni boravak . A,oni koji su već bili ,znaju za ostalo...zabava ,druženje ,kobase ,pivica ,gemišti,karaoke,pjesma ...i svi idemo doma sa osmjehom...Ne preostaje ti nego da oko 21h dođeš na party...Ako negdje zaškripi,nazovi me na 091 22 22 393 Pozz...
 
Grizzly tebi hvala na informacijama i na pozivu  :wink: pozdrav

Ostalim "organizatorima" ovog iventa, koji će se, sigurna sam, prepoznati  poručujem:
draga "djeco" nije vam uopće fora! :palacdolje:
Pozdrav od "tete" Lele! :no:
 
vspeletic said:
Grizzly tebi hvala na informacijama i na pozivu  :wink: pozdrav

Ostalim "organizatorima" ovog iventa, koji će se, sigurna sam, prepoznati  poručujem:
draga "djeco" nije vam uopće fora! :palacdolje:
Pozdrav od "tete" Lele! :no:

Sorry, bio mi je suprug prijavljen pa nisam vidjela, evo ponavljam post:
 
vspeletic said:
Grizzly tebi hvala na informacijama i na pozivu  :wink: pozdrav

Ostalim "organizatorima" ovog iventa, koji će se, sigurna sam, prepoznati  poručujem:
draga "djeco" nije vam uopće fora! :palacdolje:
Pozdrav od "tete" Lele! :no:

draga teta lela, opet se češeš gdje te ne svrbi  :misli:

nisi kompetentna da daješ ocjene ko će i zašto će negdje otić, svako ide prema svom nahođenju i osječajima a neko koga nigdje nema i niš ne piše o susretima sad se odjednom pojavljuje i čita lekcije forumašima i bikerima  :LOL:

čudom se čudim i opet idem gdje sam naumio i gdje ću se dobro osječati i gdje će moj dolazak BITI POŽELJAN

pozdrav teti brezi  :jesus:
 
vspeletic said:
Grizzly tebi hvala na informacijama i na pozivu  :wink: pozdrav

Ostalim "organizatorima" ovog iventa, koji će se, sigurna sam, prepoznati  poručujem:
draga "djeco" nije vam uopće fora! :palacdolje:
Pozdrav od "tete" Lele! :no:

Draga Teta Lela :jesus:

Nisam se prepoznao, ali se osječam prozvanim, pa da ti odgovorim:
Kao prvo, drago mi je što konačno tvoj suprug konačno ima odvjetnika ili glasnogovornicu, a koliko si objektivna najbolje govori njegov potpis. Drugo, ovo je i dalje slobodna zemlja pa svatko ima pravo ići gdje i kada želi :misli: Ili nije? Treće, od kuda ti pravo da ikoga prozivaš zbog toga gdje ide, kad ide i ostale stvari? Četvrto, ako te zasmetala činjenica da tamo dolaze PRAVI TIGROVI, rai se da, o činjenici da će biti prisutni bikeri, bivši pripadnici 1. Gardijske brigade koji su časno sudjelovali u stvaranju te slobodne zemlje u kojoj imaju pravo ići gdje žele, a jedan od navedenih je i vlasnik navedenog objekta. Peto, ovo nije ni prvi, a ni posljednji party u Gasu na kojem se skuplja ista ekipa, pa što nas do sada nisi prozivala :misli: Šesto, od kuda ti uopće pravo da ikoga prozivaš, a najmanje one koji su se borili za ovu slobodnu zemlju :misli: Sedmo, tko si ti da prozivaš jer koliko vidim napisala si i u jednoj i u drugoj temi da ne dolaziš? Ćije interese braniš? Kao što piše, ako si pozorno čitala, da dolazimo na Winter party MK Tigrova, a onda se selimo u Gas jer je nama osobno tamo najbolji provod. Kao što te Grizzly pozvao, dođi i uvjeri se.
I za kraj, da ti "djete" porući: možda jesam djete naspram tebe po godinama starosti, ali po prisutnosti na moto sceni, pređenim kilometrima, obiđenim susretima i party-ima, a za sam kraj i ljudskosti i poštovanjem prema drugima, mogu ti biti ne otac, nego bih se usudio reći stoljećima ispred tebe :jesus:

Zahvaljujem na čitanju uz molbu da moje ime ti i tebi slićni više ne koristite ni u dobrim ni lošim kontekstima da nam se ne bi ponovio protekli vikend, a nadam se da će ti tvoj "mecena" objasnit o ćemu se radi, ako ikada skupi dovoljno hrabrosti za iskrenost.

I, da, kao što ti rekoh telefonom, moj broj, ako ga slučajno zaboraviš nalazi se u potpisu svakog mog posta, ali kad više voliš neke stvari javno :ruza:

P.S. - Molio bih te da nadalje ne kvariš ovu temu. Ako nešto hoćeš reći ima tema koja je prikladnija za laprdanja :LOL: :LOL:
 
Lela said:
:!: :?::bis: :wave:

E sad si pokazala poznavanje pravila foruma, ali na tvoju žalost i kulturu i kućni odgoj, ali svejedno ti hvala što ovaj party sa svojim postovima stavljaš na prvo mjesto (y)

I kako kaže Iwa: dobijem alergiju kad mi netko sa tri posta... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
a sad ponovo o veselim temama:  :cool:

danas nam LEON-a ima ročkas, te joj ga i ovim putem čestitam  :pjevajuci:  :ruza: i da znaš da ćemo popit pokoju i u to ime  :piva:  :party:

juhuuu  :drunk:
 
Evo da se i ja malo uključim u ovaj razgovor .Što se tiče dečkih iz gasa jednostavno ekipa je prava ja to mogu tvrdit jer sam tamo od prvog partija nažalost i karmina .To vam piše čovjek koji ima ove godine 18 tisuča kilometara i ne volim baš pisati po forumu ako netreba . Dečki samo naprijed tako.
 
KAJNOVA said:
Sve je to lijepo. a, jel bu bilo SARME ??? :misli: :LOL:
Neznam jel kaj ostalo kod Mrve! (ili su SAMOBORCI sve pojeli) :LOL:

pa sarma je cijelo vrijeme u frižideru, samo je treba pronač  :mrgreen: kao da su japanske doduše pa se skriju  :D
 
DOBAR DERNEK,POZDRAV,,GRIZLIJU
 
Htjeli smo konačno navratiti i do Gas-a, ali pošto smo se sinoć malo "umorili" na koncertu, danas ćemo ipak ostati doma. Želimo Vam ugodno i veselo druženje, dobru feštu i vidimo se na nekom od slijedećih party-ja uz veliki pozdrav domaćinu i stričeku grizly-ju :naklon: