MOTO DRUŽENJE U GAS-u... 19.12.2009

STIPE (štef) mi te volimo  (y) (y) (y) (y) (y) :bananapivo:
 
gumar said:
STIPE (štef) mi te volimo  (y) (y) (y) (y) (y) :bananapivo:

E  moj Gumar uz ovakvu zimu nema mi druge nego biti Štef  :D



Ali uskoro će lito pa sam opet Stipe i više u južnim krajevima nego doma!  (y)

Pozdrav tebi i cilom Splitu uz jednu prigodnu: http://www.youtube.com/watch?v=tt7k8NW4qSM
 
Štef ti popi jednu kolu za mene kod grizlija i ekipe,a ja ja ću jednu pivu za tebe kod Galebova ,dobar provod svima,od kljake (y)
 
Gluvi said:
Štef ti popi jednu kolu za mene kod grizlija i ekipe,a ja ja ću jednu pivu za tebe kod Galebova ,dobar provod svima,od kljake (y)

gluvi ti zame pojedi malo pršuta  :mrgreen:  a ja ću za te princez krafnu  :D  (y)
 
Gluvi said:
Štef ti popi jednu kolu za mene kod grizlija i ekipe,a ja ja ću jednu pivu za tebe kod Galebova ,dobar provod svima,od kljake (y)
NEDAJ TE MU,ZABOGA COLU,FANTU,MINERALNU....I INA SRANJA,DAJTE ČOVIKU PIVO,I NE TRUJITE GA!!!
 
evo razbudio se ja, i pozdravljam cjelu ekipu iz gasa gdje smo snočka zaružili do bola  :mrgreen:

  :D kako smo se i dogovorili, čuli smo se sa ekipom u Šibeniku točno u ponoč i nazdravili skupa  (y)

  slike nemam jer nisam stigel piti (jesti) i slikati  :LOL:  :mrgreen:  al ima ko ima slike  :mrgreen: i ko se bu obogatil na njima  :LOL:  :D

(y) Oooooo kako je nama bilo lijepooooooooooo  (y)
 
oooooo, kak me boli oko glave :bonk: Tamburaši su otišli, ali je bubnjar osto.

Ovo je bio pravi dernek, kad malo proberem slikice (posložim po vrijednosti :LOL: :LOL: ) pa ih stavim.

Nego, stižu li mi kakvi chipovi :misli:
 
Nego, stižu li mi kakvi chipovi :misli:
[/quote]

kod mene ti je popis ko ti je koliko čipova dužan uplatiti, ako se sami ne jave  :mrgreen:
 
hehe bilo je dobro i kod vas kaom i kod galebova,,,nego jebena bura pa mi se spužva bob izgubio kad sam iša u wc,ali torta od tete leone s puno oraha ga vratila u živoz,, :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:..

pozdrav svima  (y) (y) (y) (y)
 
mrva1 said:
evo razbudio se ja, i pozdravljam cjelu ekipu iz gasa gdje smo snočka zaružili do bola  :mrgreen:

  :D kako smo se i dogovorili, čuli smo se sa ekipom u Šibeniku točno u ponoč i nazdravili skupa  (y)

   slike nemam jer nisam stigel piti (jesti) i slikati  :LOL:  :mrgreen:  al ima ko ima slike  :mrgreen: i ko se bu obogatil na njima  :LOL:  :D

(y) Oooooo kako je nama bilo lijepooooooooooo  (y)
evo i ja na nogama :mrgreen:
je kako smo se i dogovorili u ponoć je bila zdravica  :piva:,pozdrav od ivića i galebova (y)
i nama je bilo lijepoooooo :peace:
 
jel to moj JUREEEEE iz Siska........ :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

pozdrav štefeku i mrvi naravno i pratnjiiii :LOL:.... (y)


pozdrav ekipi by GAS...
 
pozdrav ekipi iz Gasa  :mrgreen: ........nazdravila sam s vama u ponoć iz Garaže  (y)

jesu me slije nasmijale  :D, Štefek svaka čast  (y)
 
Bilo je veselo ali hebi ga ne možeš na 100 mista,bitno je da je bilo dobro,pozdrav ekipi  (y)
 
Draga moja ekipo...nisam vam se stigao zahvaliti,jer sam imao osobnih problema.  Kao što vidim ima i nekih skeptika koji misle da su druženja u GAS-u nešto loše...smatram da se nemoram nikome opravdavati i objašnjavati ...Pozvani su svi ljudi dobre volje, a oni ostali...stay home...



                                 U svakom slučaju hvala Vam na dolasku i vidimo se uskoro na nekom novom party-u


                                                                                           Vaš Grizzly    (y)
 
Kad bu opet kakav party, vidimo se definitivno, baš mi krivo kaj nisam bil u HR da vam se pridruzim...

Po slikama se vidi da je bilo  (y) (y) (y)

 
grizzlyzg said:
Draga moja ekipo...nisam vam se stigao zahvaliti,jer sam imao osobnih problema.  Kao što vidim ima i nekih skeptika koji misle da su druženja u GAS-u nešto loše...smatram da se nemoram nikome opravdavati i objašnjavati ...Pozvani su svi ljudi dobre volje, a oni ostali...stay home...



                                 U svakom slučaju hvala Vam na dolasku i vidimo se uskoro na nekom novom party-u


                                                                                           Vaš Grizzly    (y)
Ja prvi nemam ništa protiv vaših druženja u "Gasu"
ali smeta me kaj ih u prosjeku najavljujete
svakih 14 dana u temi moto klubovi i susreti.
Nije mi ni bitno kaj se tada poklopite sa nekim klubom
koji ima winter,jer svatko će ići gdje želi.
Poanta je u tome da mi vaše najave djeluju kao
reklama i šansa za popunit dnevni promet(subota).
Ako lokal već ima ustaljenu ekipu koja se u njemu
dobro provodi reklama nije potrebna.
Zamisli kuda bi tema otišla da svi prisutni na ovom forumu
a vlasnici su kafića počnu najavljivati događaje subotom.
Naravno dovoljno je u predznak staviti"moto".

Još jednom nemojte mi niš zamjerit,ali možda
bi bilo prikladnije da su te najave u "birtiji"
                                                  pozdrav
 
šina69 said:
Ja prvi nemam ništa protiv vaših druženja u "Gasu"
ali smeta me kaj ih u prosjeku najavljujete
svakih 14 dana u temi moto klubovi i susreti.
Nije mi ni bitno kaj se tada poklopite sa nekim klubom
koji ima winter,jer svatko će ići gdje želi.
Poanta je u tome da mi vaše najave djeluju kao
reklama i šansa za popunit dnevni promet(subota).
Ako lokal već ima ustaljenu ekipu koja se u njemu
dobro provodi reklama nije potrebna.
Zamisli kuda bi tema otišla da svi prisutni na ovom forumu
a vlasnici su kafića počnu najavljivati događaje subotom.
Naravno dovoljno je u predznak staviti"moto".

Još jednom nemojte mi niš zamjerit,ali možda
bi bilo prikladnije da su te najave u "birtiji"
                                                  pozdrav
kaj predlazes ?
da odu u  Jednodnevne vožnje i druženja   :misli: :misli: :mrgreen: