MOTO Gp - 06/11/2011 - VN Valencije (Comunitat Valencia)

xx-SB

Active member
Ajmo okrenuti novi i posljednji list moto Gp sezone 2011.
Ima li tko kakvih informacija u svezi glede nadolazećeg vikenda u Valenciji  :misli:
 
Hayes vozi Tech3 Yamahu umjesto Edvardsa

Stari od Sica zatražio minutu turiranja svih bolida, umjesto minute šutnje

Gresini vozi obe klase u čast Sicu.

Rossi ima posebno odjelo
 
ova će utrka biti najemotivnija svima, baš me zanima kako će se stvari odvijati
 
Neznan da li da uopce gledan,zbog Sica san i iscekiva motogp vikend i njegovih duela na stazi,momak je definitivno unija svjezinu u cirkus,sad ce mi bit malo neobicno :(
Al eto volija bi da Rossi pobijedi  :wink:
 
Mario T said:
Neznan da li da uopce gledan,zbog Sica san i iscekiva motogp vikend i njegovih duela na stazi,momak je definitivno unija svjezinu u cirkus,sad ce mi bit malo neobicno :(
Al eto volija bi da Rossi pobijedi  :wink:

Potpisujem  (y)
 
baš bu čudno bez Sica...uvjek sam s čekal da on nekaj provali na presici ili da nekog razj*ebe svojim stilom vožnje...
 
Mario T said:
Neznan da li da uopce gledan,zbog Sica san i iscekiva motogp vikend i njegovih duela na stazi,momak je definitivno unija svjezinu u cirkus,sad ce mi bit malo neobicno :(
Al eto volija bi da Rossi pobijedi  :wink:
....naj bolje bi bilo da od sljedeće setone Rosi ima broj 104,umjesto 46! :afro:
 
kova tt said:
....naj bolje bi bilo da od sljedeće setone Rosi ima broj 104,umjesto 46! :afro:
..još mu samo to fali..
 
ne spada pod ovu temu ali kad se vec govori o Sic-u , staza u Misanu Adriaticu najvjerojatnije ce bit preimenovana u "MARCO SIMONCELLI" njemu u cast
 
Izgleda da ce Lorenza mjenjat opet neki Yamahin test vozac, ovaj put Shiputuky Yashikaru  :paper:
 
Ova trka će vjerovatno biti jedna vrsta komemoracije i završena žalosna priča za ovu sezonu.