MOTO Gp - 06/11/2011 - VN Valencije (Comunitat Valencia)

papillon said:
Ova trka će vjerovatno biti jedna vrsta komemoracije i završena žalosna priča za ovu sezonu.
I kraj ere (dosadnih) 800-tica.
Neka im je laka zemlja.
 
Da, to bi mogla bit rekreacijska vožnja, samo da ne pretjeraju sa spomenom na Sica, sve treba imat neku mjeru, previše postaje degutantno i neukusno!  :misli:
 
mladen59 said:
Da, to bi mogla bit rekreacijska vožnja, samo da ne pretjeraju sa spomenom na Sica, sve treba imat neku mjeru, previše postaje degutantno i neukusno!  :misli:
Apsolutno se slažem!  (y)
 
Mislim da će Pedrosa i Stoner voziti kao da se ništa nije dogodilo...pogotovo Pedrosa jer mu treba za 3. mjesto u ukupnom poretku, kod kuće je, a i da ne bude najlošiji u Repsol timu...a i sjećamo se odnosa sa  :afro: radi ključave kosti.
 
xx-SB said:
Mislim da će Pedrosa i Stoner voziti kao da se ništa nije dogodilo...pogotovo Pedrosa jer mu treba za 3. mjesto u ukupnom poretku, kod kuće je, a i da ne bude najlošiji u Repsol timu...a i sjećamo se odnosa sa  :afro: radi ključave kosti.
Ma nisam ni mislio da će se vrtiti cijelu utrku u krug sa 60 kmh nego da će sama trka biti priređena u spomen
na Sica,od boja na motorima,možda koji počasni krug,turiranje koje je već spomenuto a ključna kost je sad  Pedrosi daleko od glave - što je bilo - bilo je..

Shepa said:
I kraj ere (dosadnih) 800-tica.
Neka im je laka zemlja.
Da,niti zvuka niti mirisa - pokoj im vječni.
 
papillon said:
Ova trka će vjerovatno biti jedna vrsta komemoracije i završena žalosna priča za ovu sezonu.


da...više manje... :(
 
Mocippaldi said:
Izgleda da ce Lorenza mjenjat opet neki Yamahin test vozac, ovaj put Shiputuky Yashikaru  :paper:
Sta mu je sada?
Polako mi pocinje ici na zivce.
 
gorank said:
Sta mu je sada?
Polako mi pocinje ici na zivce.
Prvenstvo je izgubljeno, pozicija u konačnom poretku mu nije ugrožena, nema smisla forsirat sa ozlijeđenom rukom.
Bolje da se pripremi/oporavi za testiranje hiljadarke kako triba.
:neznam:
 
gorank said:
Sta mu je sada?
Polako mi pocinje ici na zivce.


boli ga prst... :LOL:          što mu ono nokat pukao...    :mrgreen:
 
Sve je to ok ali onaj miris izgorenog dvotaktola ne more niko platiti - jbga jesu i mirisali i režali  :wink:
A ove nove iljadarke ne znam sve se to nekako približava niti vamo niti tamo kao nekad davno kad su morali ukidati "međuklase" 175,350 a na kraju i ono u čemu sam baš uživao 50 i 80,hebi ga baš fali tih pilica i da nije još opstala 125-tica sve bi se svelo na GP,Moto-2 i WSBK-a a prvi i zadnji su mi sad nekako blizu..
 
karadolo46 said:
ode uskoro i 125-ica u povijest...
Vidiš vraga a gledaj nekad od Grobnika pa dalje po svjetskim bespućima..
50-80-125-175-250-350-500 + prikoličari + tad SBK-a,a ove kao Daytona,Isle of Man i.t.d neću ni spominjati. asti miša programa za gledati....
 
bogami za gledat materijala koliko očeš... :D          to jest dok oči ne ispadnu... :shock:              :mrgreen:

a sad em malo klasa, em utrke (ne sve) za ubit oko ... :mrgreen:
 
karadolo46 said:
bogami za gledat materijala koliko očeš... :D        to jest dok oči ne ispadnu... :shock:              :mrgreen:

a sad em malo klasa, em utrke (ne sve) za ubit oko ... :mrgreen:
nekad bi do 125-tice već bacili dvije kašete stare dobre zidarske po onom zvizdanu pa do 500-tice je ipak sve bilo pogledano(već je tad ukinuta 175 i 350) ali zujavci su bili zakon dok 250 i 500 nisi znao što je bolje..
ali odošmo u off...
 
papillon said:
nekad bi do 125-tice već bacili dvije kašete stare dobre zidarske po onom zvizdanu pa do 500-tice je ipak sve bilo pogledano(već je tad ukinuta 175 i 350) ali zujavci su bili zakon dok 250 i 500 nisi znao što je bolje..
ali odošmo u off...

A 750 si zsboravil?! :misli:
 
Mr. Noo said:
A 750 si zsboravil?! :misli:
U tri pm  :cigle: :cigle: :cigle: :cigle:  (y)
 
milanche said:
Yamaha R7!!  (y)

Ne , ovo je prića iz sedamdesetih kad se je između ostalih klasa vozila i klasa 750 ccm u GP-u... Ehhhhh :cry: