Moto GP ergela za 2007.

Stinky

New member
Honda RC212V


Suzuki GSV-R800


Kawasaki ZX-RR 800


Yamaha GP 800


Team Roberts KR212


Ducati GP7 800
 
Ducati  i Yamaha odlicno izgledaju dok su ostali malo gadni.Nova Honda je odvratna ,211 V je bio puno ljepsi...
Ovaj Robertsov kao iz 80 - ih :mrgreen:
 
ovo je aluminijski samoventilirajuci disk, mislim da je debel 8 mm, uglavnom, izgleda kao disk na autu, kao dva spojena diska i one male lopatice u sredini (izmedu diskova, vidi se kad se gleda disk odozgora). Pedrosa ga je koristio prosle godine. Izgleda da je i Hayden presao na njega zbog tezine i ziroskopskog efekta.
 
Shokrefumi said:
ovo je aluminijski samoventilirajuci disk, mislim da je debel 8 mm, uglavnom, izgleda kao disk na autu, kao dva spojena diska i one male lopatice u sredini (izmedu diskova, vidi se kad se gleda disk odozgora). Pedrosa ga je koristio prosle godine. Izgleda da je i Hayden presao na njega zbog tezine i ziroskopskog efekta.

da al je aluminij mekan. valjda nije alu nego neka legura. jel imas kakve linkove di je to opisano?
 
meni to ne izgleda kao aluminij ili neka njegova legura
 
jolly the roger said:
karbon sigurno nije jer njemu pase toplina :mrgreen:

  80ccm GP motori su imali diskove od neke legure aluminia. Imao ga ja u radioni pa sam ga dao jednom trkaću koji ga je stavio na Suzuki 750 za zadnju bremzu.  Koliko sam ga ja proućavao bio je presvućen s nekim slojem a la nikasil . Nevjerojatno lagano.
 
Taubi said:
  80ccm GP motori su imali diskove od neke legure aluminia. Imao ga ja u radioni pa sam ga dao jednom trkaću koji ga je stavio na Suzuki 750 za zadnju bremzu.  Koliko sam ga ja proućavao bio je presvućen s nekim slojem a la nikasil . Nevjerojatno lagano.

zanimljivo. a ivjerojatno nije bio od aluminija nego od durala ili slicno :misli:
 
men su sukac i kwaker najljepši...
jamaha je ok...
dukac je precrven...
a hondin rep e stvarno u banani...