Moto GP ergela za 2007.

Kawasaki je po meni najljepši a Robertsov je najzastarjeliji u dizajnu.Ali to nije bitno vidjet ćemo kako će se stvari odvijati na stazi.
 
MA-Zvone said:
Kawasaki je po meni najljepši a Robertsov je najzastarjeliji u dizajnu.Ali to nije bitno vidjet ćemo kako će se stvari odvijati na stazi.
žda zastarjeli dizajn a onaj kilometarski nosac auspuha na hondi :LOL:
 
Ove godine će biti puno teže vozit i zato se bojim da će biti glupih i bezveznih padova ko u priči. Čini mi se da su neki (pr. Yamaha i Honda) ovaj put pretjerali sa "napretkom"
Neznam kolko će biti brzi , ali bar po skladu su Kawac i Dukac O.K.
 
... dobro je jolly rekao, nije ovo izbor za miss :mrgreen: Evo kako izgleda gola, sada već stara RC211V gdje se jasno vidi filigranska izrada, a sve je podređeno funkcionalnosti...

gumbić "mode" za podešavanje različitih setupova... mogući izbori: suho/mokro, kvalifikacije/trening, setup za nove/potrošene gume... 8)
10hh3.jpg


12jh2.jpg


13wv5.jpg


14qe5.jpg


15et3.jpg


16ao0.jpg


17aj9.jpg


34354699ow3.jpg


75459602ct8.jpg


...veoma uredno zapakirano 240 konja
47339272vc2.jpg
 
Stinky said:
... dobro je jolly rekao, nije ovo izbor za miss :mrgreen: Evo kako izgleda gola, sada već stara RC211V gdje se jasno vidi filigranska izrada, a sve je podređeno funkcionalnosti...

gumbić "mode" za podešavanje različitih setupova... mogući izbori: suho/mokro, kvalifikacije/trening, setup za nove/potrošene gume... 8)
...veoma uredno zapakirano 240 konja

sta sad tu tebi nije lijepo napravljeno? meni to sve pristojno izgleda...
 
u kompletu izkledaju ružno :jesus: ali detalji otkrivaju da je sve proračunato u gram  :LOL:
mašine za extremnu vožnju  (y)