Moto Guzzi Breva 750 i.e.

Do sada su imali sulude cijene rabljenih...ovaj mi prema dosadašnjem iskustvu košta pre malo (obično bi ova godina sa toliko opreme bila oko 4k€ na njuškalu) no možda su se ljudi opametili...dobar motorček za pitome vozače, obično ih voze stariji ljudi koji su se vratili na motor nakon dosta vremena...navodno jako malo troši, nema zajebancije sa lancem...
 
Odličan motorić za, kako "maredo" kaže, povratnike ili nove vozače. Lagan, pouzdan, vozi se ko bicikla. Za sve one koji se imalo kuže u mehaniku, vrlo jeftin za održavanje. Moraš se pomiriti s činjenicom da ćeš ga teško prodati, jer danas se kupuje što više konja za što manje novaca, a ovaj je Guzzi daleko od toga, ali uvijek se nađe neki Guzzista...
 
Ne kupujem zato da bih prodavao, iako to uvijek uzimam u obzir. Nikad čovik ne zna šta nosi dan, a šta noć ;). U neku ruku i jesam povratnik, ali pred mirovinom, pa mi konji i nisu nekakav odlučujući parametar, iako su u opcijama bili xj6 diversion, cbf600s i bandit 650. Ženi je za oko jako zapeo mali strom, a ni ja nisam baš ravnodušan. Motor dosta vozim po gradu, pa mi i treba nešto nisko i okretno. Za to mi je Beverly do sad bio zakon. E, sad znam da su ovo gore drugačiji motori od ovoga, ali uglavnom niti jedan nije "živčan". U konačnici, ja sam za to da svatko sebi kupi ono što mu priraste srcu. Kod motora razuma nema. Il ga voliš il ne, a ja ga volim i želim puno sigurnih kilometara.
Kad bi se našao netko tko poznaje baš ovog guzzija ili vlasnika, pa da napiše koju rić, odluka bi bila laka. Malo mi smeta to što nije na ime onoga koji ga prodaje, nego navodno na bratovo ime, a kad se uvjerim da je s te strane sve ok, vjerojatno će pasti i dogovor :). U svakom slučaju, hvala vam na odgovorima. Puno ste pomogli ;).
 
Nadam se :). Motor je ka i žena. Il ti se svidi na prvu ili nisi zainteresiran, ali se dogodi da nekad legneš i s nekom koja ti nije baš nešto ;). Meni se Breva jako sviđa i želja mi je živjeti s njom u ljubavi. Zato bih volio znati njene "mušice", pa vidjeti dali mogu s njima živjeti :)
 
Breva se vozi ko igračka  :wink: ...jedino što je malko malena  :mrgreen:
...nekih mana i nema...uz redovno održavanje taj motor može napravit puno puno kilometara  8)  (y)
 
Uf, sve sam bliže. Ni mene visina nije ubila, a lakoća upravljanja mi itekako paše. Nisam više  godinama kad mogu vladati velikim i teškim motorom, a i bolje je da se on "bori" sa mnom, nego ja s njim :).
 
Sve što sam ti napisao je iz iskustva jer sam ga vozio i mislim da ti je, kao što Elias kaže, pogodak u sridu...a da ima ono nešto...ima  (y)
 
Nagovorili ste me :). Sutra moram provjeriti priču o vlasništvu, pa ako je sve OK, Breva će bit u garaži. Nakon toga mogu prodat Beverly. Bit će mi ga malo žao, jer smo se lipo družili bez problema.
 
thule_5689 said:
Sve što sam ti napisao je iz iskustva jer sam ga vozio i mislim da ti je, kao što Elias kaže, pogodak u sridu...a da ima ono nešto...ima  (y)
svaki Moto Guzzi ima "ono nešto"  8)    :mrgreen:
 
poco loco said:
svaki Moto Guzzi ima "ono nešto"  8)    :mrgreen:

ima, šrot od materijala kojim je napravljen

uz ovakvu ponudu raznih motora po oglasnicima, uzet polovnog guzzija mi izgleda ko ruski rulet sa 4 metka


osim ako se vlasnik voli potucat po servisima, kojih za guzzi fala Bogu ima na svakom uglu




Srki