Moto Guzzi Breva 750 i.e.

Srki said:
ima, šrot od materijala kojim je napravljen

uz ovakvu ponudu raznih motora po oglasnicima, uzet polovnog guzzija mi izgleda ko ruski rulet sa 4 metka


osim ako se vlasnik voli potucat po servisima, kojih za guzzi fala Bogu ima na svakom uglu




Srki
vozio si ga pa znaš  :rolleyes:  ...i normalno da nema servisa jel nemaju kaj delat  :LOL:
 
Na žalost, nije došlo do realizacije. Motor ne izgleda loše. Ima par ogrebotinica, ali ništa što bi smetalo. Makina lipo radi, ujednačeno i tiho, guzzijevski, ali mi nije legla priča o motoru i bratu kao vlasniku (koji je dva puta zvao dok smo mi razgovarali). Možda sam pogriješio, ali mi osjećaj kaže da to ne trebam kupovati. Možda se netko drugi njime usreći, ali meni jednostavno to nije to.
Vama hvala na informacijama i sugestijama.
thule_5689, navodno je prvi vlasnik kapetan iz Splita. Da nisi to ti? ;)
 
poco loco said:
vozio si ga pa znaš  :rolleyes:  ...i normalno da nema servisa jel nemaju kaj delat  :LOL:

da, baš, trebam se upucat u koljeno da vidim kak je to :LOL: :LOL:

servisa nema jer nema 3 cijela Guzzija u Hr koji bi mogli doći do servisa

a ovi kaj još idu ili se šarafe nekak privatno ili u Slo Aus Ita


btw jel tebi prek ramena Joke piše po tastaturi? :mrgreen: on ima tu argumentaciju " ak nisi jeba nemaš pojma kak je hbat vreću krumpira" :LOL: :LOL:




Srki
 
Srki said:
da, baš, trebam se upucat u koljeno da vidim kak je to :LOL: :LOL:

servisa nema jer nema 3 cijela Guzzija u Hr koji bi mogli doći do servisa

a ovi kaj još idu ili se šarafe nekak privatno ili u Slo Aus Ita


btw jel tebi prek ramena Joke piše po tastaturi? :mrgreen: on ima tu argumentaciju " ak nisi jeba nemaš pojma kak je hbat vreću krumpira" :LOL: :LOL:




Srki
a gle..u +80k km crkao je tek tps senzor (vozio je i sa sjebanim) ...i dobro evo sad i km čukica (ne vrti kilometre)  :undecided: ....inače nikad stao  8)
...a volim Guzzi istina  :0648: , jbga ...motor je drugačiji od svih drugih... al kome ja pričam  :mrgreen:


...i me'n su te vaše zujalice sve iste  :tongue:  :LOL:

Joketa nebum komentiral, bolje  :mrgreen:
 
Ala, sad ćete se karat oko toga šta je bolje, a šta gore. Svak kupuje ono šta mu paše i oko toga je nepotrebno vodit raspravu. Ni iste žene nam se ne sviđaju. Dobro, oko nekih bi se svi složili :D, ali motor je nekako slika čovika, pa ako čovik voli zavidavat, nek mu bude. Ja san isto na puno mista pročita da su noviji Guzziji kvalitetni i da se ne kvare, uglavnom od doba Aprilije. Iskreno, meni je malo žaj šta je propala ova trgovina, jer mi motor paše po svemu. Prova san ih dosta, ali Guzzi je nekako poseban. Njega ili voliš ili ne, a po onome šta san ima priliku pročitat, osim nekih svojih mušica, nema ozbiljnijih kvarova. Šta će bit nakon sto ijad kilometri, ne znan, ali to se ne zna ni kod Japanaca. Ako ćemo tako gledat, moj Beverly ima 68 ijad i još radi ka sat, ne dimi i ne troši ulje. Na 40 ijad je dobija novu pumpu vode i to je sve od kvarova. Jedan put mi je puka remen mojom greškom, jer san iša eksperimentirat sa malossijem umisto originalon, pa ga nisan prominija na vrime. Eto, toliko o nekvaliteti Talijanca.

Meni se Guzzi sviđa i to je dovoljno, ali sviđa mi se i Honda, Yamaha, Suzuki... Kupit ću motor koji bude htio i mene, a ne samo ja njega, pa ma šta to bilo. Ovog Guzzija sam htio ja, ali očito on mene nije.