Moto guzzi stariji modeli

GORAN64

Member
Dali mi može neko reči nešto više o moto guzziju model 350 ili 650,po mogučnosti čim starije godište?
 
A koji model te interesira? Gabariti i ostale karakteristike su skoro iste u svih modela. Ti modeli su se radili početkom 80 g. pa do negdje pred kraj tih. Mislim na starije verzije. Posle su prešli na 750 a ostao je jedino model nevada 350 od manjih koji se nije duže proizvodio.Ako te baš nešto konkretno zanima moremo o termu pričati koliko očeš.  :misli: (y)
 
zpocekaj said:
A koji model te interesira? Gabariti i ostale karakteristike su skoro iste u svih modela. Ti modeli su se radili početkom 80 g. pa do negdje pred kraj tih. Mislim na starije verzije. Posle su prešli na 750 a ostao je jedino model nevada 350 od manjih koji se nije duže proizvodio.Ako te baš nešto konkretno zanima moremo o termu pričati koliko očeš.  :misli: (y)
v35,v65 v7,uglavnom stariji modeli jer su nepoderivi.Neznam kak im se kreče cijena pošto ih nema puno.Videl jesam jednog v35 crvenog prodaval se je negdje u Zagorju neznam dali je prodan jer se više ne vrti po oglasima.
 
Pa problem je u tome ko ima te starije modele i ne prodaje ih. Imao sam par prijatelja šta su prodavali jer su mogli si priuštiti novo nešto inače nema ništa na terenu za prodaju. A i o cijenama je teško govoriti. Svako cjeni takve motore dosta jer imaju cijenu.  :misli: (y)
 
Mozda, ali veliko mozda, ako popustim po pritiskom familije, ce V35 imolla II u prodaju..
Sad sam u fazi finog podesavanja (promijenio semering radilice, malo radova na boji, predihtao karburatore, cekam zadnju gumu..), ali bit ce u pogonu ponovo za koji dan :) !.

Doduse, imam jednu novu (0 km) V750 masinu, ali to je tema za oglasnik..

T.
 
zpocekaj said:
Pa problem je u tome ko ima te starije modele i ne prodaje ih. Imao sam par prijatelja šta su prodavali jer su mogli si priuštiti novo nešto inače nema ništa na terenu za prodaju. A i o cijenama je teško govoriti. Svako cjeni takve motore dosta jer imaju cijenu.  :misli: (y)
Znam da je problem u tome a valjda če nešto naleteti,nije sila.Znam da takve motore ionako voze ljudi koji imaju drugačije razmišljanje o tome i koji vole takve oldtimere isto kao i ja. (y) (y)
 
ja sam trazio dobar V35 po normalnoj cijeni skoro 6 mjeseci,

sad vozim Kawu, ali jos uvijek bi piknul V35
 
Normalno da je teško nači bilo kakav malo stariji model Guzzia. Ima ih malo i ljudi znaju šta imaju. A i noviji se teško prodaju u ovoj krizi.  :misli: (y)
 
kod novijih je problem sto u normalnoj klasi za registraciju (do 750 ccm) imaju premalo konja, tj. traze previse krznasa za to
 
zpocekaj said:
Normalno da je teško nači bilo kakav malo stariji model Guzzia. Ima ih malo i ljudi znaju šta imaju. A i noviji se teško prodaju u ovoj krizi.  :misli: (y)
Nema sile već bude nekaj doletelo,treba samo biti strpljiv.Pozdrav Tihomiru i svim Guzzistima. (y) (y)
 
A svaka čast ostalim mašinama ali Guzzi je ipak Guzzi. To nije mašina za jurnjavu zato ima manje snage ali moment je zato dosta za vožnju.Samo strpljenja. (y)
 
zpocekaj said:
A svaka čast ostalim mašinama ali Guzzi je ipak Guzzi. To nije mašina za jurnjavu zato ima manje snage ali moment je zato dosta za vožnju.Samo strpljenja. (y)
Vele ljudi strpljen,spašen.Akak je sa dijelovima ako slučajno nekaj otide,jesu skupi,dali ih ima pri nama,vidim da si pravi majstor i da bi o tome mogli do jutra.Pozdrav. (y)
 
Ja svojega vozim zadnjih 14 g. i do sad je uz redovno održavanje kao i kod svakog motora bilo nešto šta se trebalo promjeniti. Nema savršenih i imunih motora na kvarove. Pa do sad sam se zbog blizine Trsta i okolice snalazije za bilo šta tamo. A nađe se i polovnoh djelova na Netu. Sad dali su skupi o tome bi se dalo pričati. Da kod nas ima problema sa nabavom djelova i to stoji. Ali mi sve preko nabavljamo.  :misli: (y)
 
zpocekaj said:
Ja svojega vozim zadnjih 14 g. i do sad je uz redovno održavanje kao i kod svakog motora bilo nešto šta se trebalo promjeniti. Nema savršenih i imunih motora na kvarove. Pa do sad sam se zbog blizine Trsta i okolice snalazije za bilo šta tamo. A nađe se i polovnoh djelova na Netu. Sad dali su skupi o tome bi se dalo pričati. Da kod nas ima problema sa nabavom djelova i to stoji. Ali mi sve preko nabavljamo.  :misli: (y)
Ma nema problema samo sam pital pošto sam čul da su provjereni motori gore i da se ne kvare,a da nema savršenih motora to stoji i tu se slažem.Ako budeš čuo za nekaj tak kaj ti imaš ili v 35 mi javi.A ako i bude potrebe za nekim dijelovima vidim da se budem imal kome obratiti. (y) (y)
 
Pitam jednog prrijatelja koji je kupija 850 a ima 500 i možda ga proda. Vidijeti ču sa njim. Moj radi super i da ga neureknem ima samo kod mene bez večih problema samo 150000 km  a ja sam po našim papirima 3 vlasnik. Samo sjedni i vozi.
  (y)
 
Neki dan sam gleda oglase na njuškalo i tamo ima par starijih Guzz (y)ia za prodaju  pa pogledaj ako si još zainteresiran.
 
zpocekaj said:
Neki dan sam gleda oglase na njuškalo i tamo ima par starijih Guzz (y)ia za prodaju  pa pogledaj ako si još zainteresiran.
Gledam i razmišljam kaj napraviti,prodati ovog i kupiti Guzzija ili ovog terati dok ide a išel bu još dugo,dugo.
 
za djelove i za MOTO GUZZIste,
nek si pogledaju;  http://www.meadeanhosting.co.uk/rcandsspares/home.asp , vrlo interesantna stranica a možeš i naručiti
(y)
 
samo bih dodao, i nadam se da admini neće ovo negativno shvatiti, prodaje se (moj) guzzi (Imola II), oglas je i na oglasniki motori.hr kao i na njuškalu, ne bi bilo loše da otiđe u ruke onoga kome će ta sprava i nešto značiti u životu.

Pozdrav,
Tomi