MOTO GUZZI-V7

CADALORA

New member
0.92

Ipak jos iskoristavaju agregat od Breva 750  :misli:,pa mozda se i svidi
ako bude kostao manje od  €6000,posto znamo da ce kostati vise... :x???
 
Auuu dobar!!

Fin izgled, i jos bi se do mrak caffe racer načinit od ovoga.. Samo da broji nekih 80-90ks u stock verziji, u sto sumnjam ako je agregat indentican brevinom 750cc....  :palacdolje:

Stete...
 
Lijep motor. Baš za navući crni kožnjak s bež crtom na svakom rukavu, Lucky Strike u jedan džep, zipo u drugi, Ray Bann-ke, vjetar u kosi, trapke i neke poluvisoke šuze... a piTKe padaju  :mrgreen:
 
s2r said:
Auuu dobar!!

Fin izgled, i jos bi se do mrak caffe racer načinit od ovoga.. Samo da broji nekih 80-90ks u stock verziji, u sto sumnjam ako je agregat indentican brevinom 750cc....  :palacdolje:

Stete...

Potpisujem od riječi do riječi. Wow motor, a prerada tipa "Vincent" bi mu super sjela. Jedino mu fali nova Grisova mašina..
 
zokx said:
Potpisujem od riječi do riječi. Wow motor, a prerada tipa "Vincent" bi mu super sjela. Jedino mu fali nova Grisova mašina..

Ma moze i stara od Grisa, ona od 86 ks, taman bi legla... Ajme kako bi to izgledalo, sa racing volanom, zbicanim felnama, malom maskicom naprijed, mono sjedistem,full bijele boje sa crvenim orlom na rezervaru, niklovanim okruglim satovima i termignoni retro loncima jedan povise drugog (ko PS 1000 od Ducatija)... Ufff... PRODANO!!!  8) (y)
 
s2r said:
Ma moze i stara od Grisa, ona od 86 ks, taman bi legla... Ajme kako bi to izgledalo, sa racing volanom, zbicanim felnama, malom maskicom naprijed, mono sjedistem,full bijele boje sa crvenim orlom na rezervaru, niklovanim okruglim satovima i termignoni retro loncima jedan povise drugog (ko PS 1000 od Ducatija)... Ufff... PRODANO!!!  8) (y)

(y)  (y) Kupljeno!  :)
 
Jedino mi se ne svidja rezervoar, ko stara CZ 350 (za one koji pamte)
 
sid said:
Jedino mi se ne svidja rezervoar, ko stara CZ 350 (za one koji pamte)
rezervar je isti kao i na starom v7, svaki drukčiji izgled nebi tako dobro lego


miha_vg said:
Lijep motor. Baš za navući crni kožnjak s bež crtom na svakom rukavu, Lucky Strike u jedan džep, zipo u drugi, Ray Bann-ke, vjetar u kosi, trapke i neke poluvisoke šuze... a piTKe padaju  :mrgreen:
i smršavti jedno 20 kg, jer motor lijepo izgleda, ali će sigurno biti manjih dimenzija(za nas veprove) :LOL:


CADALORA said:
Ipak jos iskoristavaju agregat od Breva 750  :misli:,pa mozda se i svidi
ako bude kostao manje od  €6000,posto znamo da ce kostati vise... :x???
u italiji oko 7000 eur
 
slazem se, ali prva asocijacija mi je bila CZ, ma ne bi ga odbio ni u ludilu  :D
 
CADALORA said:

Motor odlično izgleda , sviđa mi se , jer ima "mjeru" .
Napravljen je da bude retro , i je retro .
Jedina zamjerka , nema dellorto karbose već u...no ubrizgavanje  :palacdolje:
M900 :mrgreen:
 
markookram said:
uocljiv je jako velik inovativni napredak

cemu mijenjati ono sto je dobro  :misli:
 
U današnje vrijeme ima samo jedan disk!  :shock:
 
markookram said:
polako , vidis da je model prije imao bubanj
A kužim evoluvija! Oni samo dolaze do toga da su 2 diska bolja!
 
Jedan ali vrijedan, kazu stari  imudri ljudi.  (y)
pa ni to japanska riza da po sebi mece svasta ne bi li nalikovala na motor.
 
sid said:
Jedan ali vrijedan, kazu stari  imudri ljudi.  (y)
pa ni to japanska riza da po sebi mece svasta ne bi li nalikovala na motor.
Bez obzira, danas skuteri imaju 2 diska, a guzzi samo jedan!
Ok, malo se furaju na old school!
 
Balki said:
U današnje vrijeme ima samo jedan disk!  :shock:

Joj Balki, jel se zafrkavas il' stvarno nemas pojma o cemu pricas?

Pa ovo je motor male (relativno..  :)) tezine i slabog motora cirka 60-tak konja, i ima jedan Brembo disk i čeljusti naprijed, cini mi se da je ovo 320mm, plus čelično opletene kocione cijevi sve ko meni Monster (A znam kako koci  8)).. Plus se radi o V2 motoru koji samim otpustanjem gasa koci...
Iskreno, bolje ovo sve nabrojano nego dva manja diska niže klase sa gumenim cijevima...