MOTO PROSLAVA OLUJE ČAVOGLAVE 05.08.2009.

Status
Not open for further replies.
Mislio sam se suzdržati od komentara ali jednostavno ne mogu,razlog zašto nisam išao je što sam trenutno u fazi traženja motora pa je glupo doći sa autom,poslušao sam Thompsona na OtV-U sa svojim sinom koji se rodio 91, pa kad sam ga gledao opet stari osjećaji i zadovoljstvo što nije bilo uzaludno.Naravno da je tamo sve bilo skupo ali gdje molim vas nije pa na nekim susretima ćevape plačamo 30 kn zar ne,svakako mi je želja doći u Čavoglave i Knin i mislim da bi to svima trebalo biti zadovoljstvo.Nadam se da je onima koji su bili isto tako bilo zadovoljstvo a na nedostatke organizacije će svatko zaboraviti. (y)
 
LEON-a said:
nakon 14 sati na putu, dva poskoka noćas sretno stigla kući . od knina do gračaca mlatila nas bura .
puno lijepog i dobrog, ali dosta toga manje lijepog i manje dobrog
u 10 su nas u kninu dočekali dobro raspoloženi veterani .  dobri i dragi ljudi . kao i svake godine neizbježan vojnički grah-za prste polizat.
oko podne savršeno organiziran defile 50-ak bajkera do drniša.
doček domaćina za svaku pohvalu. besplatan grah i pršut i hladna piva i sokovi po 10 kuna. i za  ne vjerovat, kava u kafiću 5 kn.
puuuno poznatih iz svih krajeva lijepe naše i super atmosfera. ALI da bar nije bilo toliko civila i sitne dječice na koju je trebalo paziti prilikom pokreta na defile prema čavoglavama, na koji nas je trebao povesti T, ali nije (a na tportalu piše da je, a ja ga nisam vidjela). a defile za pamčenje. sve do dolaska. a onda gužva, strašna gužva-automobili, pješaci, motori..........
na blagajnama moraš kupiti bonove za točno određenu vrstu pića ili hrane - svašta, to još nije viđeno. prostor ogroman, jedva nekoga možeš naći i malo popričati. bez obzira na stalna događanja na maloj pozornici iza crkve,gdje je bila neopisiva gužva, na drugoj strani mir i tišina. bar da je bilo malo muzike sa razglasa za atmosferu. nismo dočekali pjevače. bilo nam je već dosta. a povratak, katastrofa. puževim korakom, desnom stranom kolnika više od 5 kilometara, a lijeva strana kolona automobila-jadni ljudi-kada su oni, ako su uopće, stigli do čavoglava...........................
 
bija je tompson u defileu,i to prvi
 
merlin68 said:
Mislio sam se suzdržati od komentara ali jednostavno ne mogu,razlog zašto nisam išao je što sam trenutno u fazi traženja motora pa je glupo doći sa autom,poslušao sam Thompsona na OtV-U sa svojim sinom koji se rodio 91, pa kad sam ga gledao opet stari osjećaji i zadovoljstvo što nije bilo uzaludno.Naravno da je tamo sve bilo skupo ali gdje molim vas nije pa na nekim susretima ćevape plačamo 30 kn zar ne,svakako mi je želja doći u Čavoglave i Knin i mislim da bi to svima trebalo biti zadovoljstvo.Nadam se da je onima koji su bili isto tako bilo zadovoljstvo a na nedostatke organizacije će svatko zaboraviti. (y)
onaj ko želi doć taj će doć,a onaj koji ne želi neće,uvik neka prepucavanja oko ovakvih stvari.po meni bi svak triba doć iz nekih svojih razloga bez obzira na čevape,janjetinu i vino.NEKA VIDE DA NAS IMA,i oni šta prodaju crnogorske cigare,al im ne triba dat gušta i kupovat u njih te iste cigare nego pušit isprid njih našu CROATIU pa nek pate........
 
postolar tripper said:
bija je tompson u defileu,i to prvi

hvala. žao mi je i krivo što ga nisam vidjela ( možda zato što sjedim na motoru iza mojeg muškarca koji ima 2 m i vidim samo sa strane ).
 
LEON-a said:
hvala. žao mi je i krivo što ga nisam vidjela ( možda zato što sjedim na motoru iza mojeg muškarca koji ima 2 m i vidim samo sa strane ).

Evo ga:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/17643/Default.aspx
 
vjera u Boga i hrvatska sloga u najboljem izdanju,

ko ne odobrava ne mora ici,

potreba za pljuvanjem svega sto je hrvatsko mi je jasna, ali ju ne odobravam,

ali dok god se rasparave budu vodile oko thompsona (pjevaca  :mrgreen: ) u Hrvatskoj

a ne oko Lepe Brene i Cece u hrvatskoj dotle ce nam biti tako kako je,

drugovi kriticari, Thompson je 91. uzeo pusku i bio na terenu, a nekak sam uvjeren da dobrih 70% pljuvaca nije,

i jos jedna stvar, 91. su svi uz klavir i viski pjevali (kukali) pomozite nam, i slicne zalopojke,

jedino je MPT rekao da ce mo im jebati nanu naninu,

meni je to 91. puno znacilo a znaci mi i danas,

jbg. kad nisam Europejac nego Ognjistar i to cu i ostati,

a u buducem ratu ce nas braniti Urban i 4  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: i Bare
 
Vidim da je krenulo prema politici i čisto nekamo kamo ne bi trebalo.

Ovi koji lome koplja oko MPT, neka ih lome negdje drugdje.

Koliko vidim, sve se ispolitiziralo do krajnjih granica - pa tako i ova proslava oluje...zato gospodo ovo ide pod ključ.

Ukoliko netko ima nekih fotografija, ili utisaka koji su nepolitički obojeni, neka pošalje pp nekome od moderatora koji je na netu. Otključat će se i dopisat kaj treba.

 
Video by Jelky http://www.youtube.com/watch?v=yETIz9gSH94
&
Foto by Leona
 
Status
Not open for further replies.