MOTO PROSLAVA OLUJE ČAVOGLAVE 05.08.2009.

Status
Not open for further replies.
bglusica said:
Da li je dionica od Varivoda do Roškog slapa asfaltirana u cijelosti?  Ako je, onda je to zaista najkraća ruta od Zadra do Drniša. Ali, ako nije, onda je moja preporuka Zadar-Benkovac-Žažvić-Skradin-Lozovac-Drniš koja je nešto duža ali i brža. (y)
sve asfaltirano,novo sve,samo kreni (y)
 
Baš vas je bilo lijepo danas vidjeti na Turnju. Neki od nas rade sutra, privređuju za obitelj i benzin, tako da nemrem mrdnuti. Hebem ti struku koja radi vikendom i praznikom i non - stop. Ajde lijepo vam bilo...
 
                Pozdrav Mk Veteranima u Čavoglavima!  :peace:

            Ps. ...neka vide da nas ima!... (y)
 
:naklon: hvala Cochisu i veteranima iz sjevernog krajeva naše Domovine koji su na putu prema Kninu i Čavoglavama zastali kod nas
vidimo se sutra u Kninu i  :letim:  prema Drnišu do 17 sati na defile prema Čavoglavama

pozdrav svima od Poskoka :peace: :peace:
 
Čaplje su na putu, ako netko sretne jato slobodno ih pozdravite :peace:
 
Nadamo se nekim fotkama, da nam malo dočarate atmosferu, kad nismo u mogućnosti biti s vama  :wink:
 
to je sve seoska zabava ........ mlacenje para...... hrvatska u pjesmama,majicama  a  u svemu ostlome ni traga......  strane pive najlošije kvalitete iz metroa ...... janjetine,cevape..... preskupo........

Mularuja sa U znakovima pjeva neke glupe pjesme te puna sebe


Najbolji dio meni je KUD drštva i malo narodnih nošnji,instrumenti,muzike.... i vidit pokojeg poznanika  a organizacija i cijeli projekt kao što rekoh veeeelika seoska zabava



 
STobulj said:
to je sve seoska zabava ........ mlacenje para...... hrvatska u pjesmama,majicama  a  u svemu ostlome ni traga......  strane pive najlošije kvalitete iz metroa ...... janjetine,cevape..... preskupo........

Mularuja sa U znakovima pjeva neke glupe pjesme te puna sebe


Najbolji dio meni je KUD drštva i malo narodnih nošnji,instrumenti,muzike.... i vidit pokojeg poznanika  a organizacija i cijeli projekt kao što rekoh veeeelika seoska zabava

                                  "OPUS KOMERCIZALIS"



Frend postoji dom obitelji Matić mog pravog frenda i frenda od puno njih di se sidne u dvor po starinski i to Dobra ekipa koju ne zanima janjetina,ćevapi i nema ničeg iz Metroa a ONI koji su se dokazali tu lipo side,prepričavaju Lipe ratne šale bez nekih Rambovskih detalja i obučeni smo kao i svaki dan kad si na motoru-bez ikakvih slova tipa što si reka  U  a janjetine,ćevapa i Hrvatskih pjesama ima ali iz srca kao i tom domu domaće janjetine,pršuta,sira i dalje mi se ne nabraja a ako je neko tamo došao zbog janjetine i ćevapa moga je i to kupiti u Metrou i i niti ne ići tamo bar bi uštedija na gorivu -tamo se dolazi radi prijatelja i na žalost kojih je sve manje iz dana u dan a kako je počelo frendu neće uskoro biti ni Vukovara ni Škabrnje a dalje mi se ne nabraja jer mi je muka baš zbog toga što nismo složni pa da se sve više događa takvih druženja a mora bi znati i zašto a ovo što sam ti napisa ( i vino je  domaće a Jamnicu još domaću nismo izmislili ali zato ima vode iz bunara sa samog neba za crno vino  :mrgreen: ) je PRAVA Seoska zabava ako budemo živi dogodine se javi pa ćeš viditi kako se zabavljaju "Stari Hrvatski Bogovi Sa Marsa"   Pozdrav tebi i svima skupa.


 (Čuo si i čitao Krležu  :misli: )



 
znao sam da bude ovakvik komentara ali bebi ga ....  ako covjek dodje na "moto proslavu" u 2-3h onda ocekuje bar da se može za normalnu paru nešto pojesti ... po mogucnosti i popiti domace pivo,vino......

Ovo događanje mi se ne sviđa zbog vec navedenih razloga ali i zbog njegovanja nekakvog kulta licnosti

Ja zato vec dvije god idem sa prijateljima u Vukovar i slušam price,strahote..... bez nekih skandiranja tipa zakolji cetnika od balavaca koji rata nisu vidjeli kao ni ja sam
Domaca spiza uz normalne cijene..... nova poznanstva .........
Ja bih cak stavio po obavezno svima nama koji smo prošli lišo u ovom ratu da vide malo  gore život,groblja,spomenika....... jer malo se pocme drugacije gledati domovinski rat

e to je nešto što može nositi etiketu " da se ne zaboravi" a ovo je cista mlationica para na seoskoj zabavi
 
STobulj said:
znao sam da bude ovakvik komentara ali bebi ga ....  ako covjek dodje na "moto proslavu" u 2-3h onda ocekuje bar da se može za normalnu paru nešto pojesti ... po mogucnosti i popiti domace pivo,vino......

Ovo događanje mi se ne sviđa zbog vec navedenih razloga ali i zbog njegovanja nekakvog kulta licnosti

Ja zato vec dvije god idem sa prijateljima u Vukovar i slušam price,strahote..... bez nekih skandiranja tipa zakolji cetnika od balavaca koji rata nisu vidjeli kao ni ja sam
Domaca spiza uz normalne cijene..... nova poznanstva .........
Ja bih cak stavio po obavezno svima nama koji smo prošli lišo u ovom ratu da vide malo  gore život,groblja,spomenika....... jer malo se pocme drugacije gledati domovinski rat

e to je nešto što može nositi etiketu " da se ne zaboravi" a ovo je cista mlationica para na seoskoj zabavi
ovo i nije nikakava moto proslava,što se tiče cijena sve je tamo preskupo i zato i ne idem a prijatelje vidim i na drugim mjestima,malo oni previše iskorištavaju domovinski rat,sumnjam da Thompson pjeva gratis gledajući takve cijene,ima on tu svoje prste,njegove pjesme volim ali njega ne!
 
nakon 14 sati na putu, dva poskoka noćas sretno stigla kući . od knina do gračaca mlatila nas bura .
puno lijepog i dobrog, ali dosta toga manje lijepog i manje dobrog
u 10 su nas u kninu dočekali dobro raspoloženi veterani .  dobri i dragi ljudi . kao i svake godine neizbježan vojnički grah-za prste polizat.
oko podne savršeno organiziran defile 50-ak bajkera do drniša.
doček domaćina za svaku pohvalu. besplatan grah i pršut i hladna piva i sokovi po 10 kuna. i za  ne vjerovat, kava u kafiću 5 kn.
puuuno poznatih iz svih krajeva lijepe naše i super atmosfera. ALI da bar nije bilo toliko civila i sitne dječice na koju je trebalo paziti prilikom pokreta na defile prema čavoglavama, na koji nas je trebao povesti T, ali nije (a na tportalu piše da je, a ja ga nisam vidjela). a defile za pamčenje. sve do dolaska. a onda gužva, strašna gužva-automobili, pješaci, motori..........
na blagajnama moraš kupiti bonove za točno određenu vrstu pića ili hrane - svašta, to još nije viđeno. prostor ogroman, jedva nekoga možeš naći i malo popričati. bez obzira na stalna događanja na maloj pozornici iza crkve,gdje je bila neopisiva gužva, na drugoj strani mir i tišina. bar da je bilo malo muzike sa razglasa za atmosferu. nismo dočekali pjevače. bilo nam je već dosta. a povratak, katastrofa. puževim korakom, desnom stranom kolnika više od 5 kilometara, a lijeva strana kolona automobila-jadni ljudi-kada su oni, ako su uopće, stigli do čavoglava...........................
 
 
organizacija super" ODERI GOLOGUZIJU NA BRZINU ŠTA VIŠE MOŠ" amen

 
STobulj said:
to je sve seoska zabava ........ mlacenje para...... hrvatska u pjesmama,majicama  a  u svemu ostlome ni traga......  strane pive najlošije kvalitete iz metroa ...... janjetine,cevape..... preskupo........
Mularuja sa U znakovima pjeva neke glupe pjesme te puna sebe
Najbolji dio meni je KUD drštva i malo narodnih nošnji,instrumenti,muzike.... i vidit pokojeg poznanika  a organizacija i cijeli projekt kao što rekoh veeeelika seoska zabava

pa šta si dolazio špijunirat onda ako ti se ne sviđa kako "Mularuja sa U znakovima pjeva neke glupe pjesme te puna sebe" ....trebao si otić na koncert Majki i Let 3, tamo nebi bilo spomena o Hrvatskoj.

Šta se tiče cijena, takve su-kakve su...vjerojatno bilo je skuplje na koncertu Severine kad je SDP organizirao na rivi i tu se sigurno skandiralo Hrvatska! Hrvatska!
 
znate sve pa sta se prepirete,sta niste isli u knin,tamo bi se tribalo tradicionalno slavit,a u biti sta se slavi,pola ih lazni invalidi na Hrvatskoj prolivenoj krvi,zato nam i je ovako.Jadna majka koja je sina izgubila pa sad ovo sve gleda.
 
evo ga opet... :mrgreen:
bas me je cudilo da ove godine nema "puno" rasprave o ovom "partyu" za koji smo se svi slozili da nije moto party nego narodno veselje 8)
i opet nam "spijuni" napadaju svetinju,i opet ce svi koji nisu bili u cavoglavama biti neprijatelji lijepe nase...
nikad mi nece biti jasno sto ova tema radi u" moto klubovi i susreti"...

p.s.prije nego zakljucaju :mrgreen:
jel se jos uvijek prodaju crnogorske cigare kraj svih onih U rekvizita i thompsonovih majica...
cisto me zanima posto su...(prije 3 godine je walter bio 15kn dok je u ducanu sa hr markicom bio 11)

za biznis-SPREMNI !!!
 
Status
Not open for further replies.