MOTO PROSLAVA OLUJE ČAVOGLAVE 05.08.2009.

Status
Not open for further replies.
moto defile ratnih Veterana je fantastična ideja  (y)
i mi , veterani po godinama i seljaci po porijeklu, rado bi vam se pridruižili u srijedu u kninu  :pelvic_thrust2: :biker:
 
Trenutačno sam stacioniran u Tisnom pa bi se rado prikopčao nekoj ekipi iz npr. Zadra ili Šibenika ili odkudgod a da je negdje u blizini i kreće čoporativno

Ako ima i primate još jednog samo napišite
 
- Sepra - said:
Trenutačno sam stacioniran u Tisnom pa bi se rado prikopčao nekoj ekipi iz npr. Zadra ili Šibenika ili odkudgod a da je negdje u blizini i kreće čoporativno

Ako ima i primate još jednog samo napišite

eto nas
                baci kontakt broj na pp
 
Svi su dobro došli.
Veterani kreću iz Bilica, pokraj Šibenika.
Satnica je objavljena i samo se prikljući.
 
dolazim obvezno...

to se ne propušta!!!

nadam se da ču vas sve nać i da ćemo popit nešto

Faza 7.

Mjesto okupljanja: Drniš
Djelatnost: Okupljanje motorista, tankiranje i odmori
Polazak: 17 sati.
Smjer putovanja: Drniš (sa trga) - Čavoglave
Dužina i vrijeme putovanja: 20 km oko 25 minute
Odgovorna osoba: Priključujemo se moto defileu Drniš - Čavoglave

morat ću se priključit tu da bar odvezem malo zajedno (a i da kolona bude veća)

jer kako sam razumio, nema nikakvih organiziranih polazaka iz Splita..no ako ima molim organizatora da mi priopći
 
Naš klub MK Veterani - Split je ugašen i nismo u mogućnosti organizirati zajednički polazak iz Split do Knina, a zatim do Drniša kako bi se svi zajedno priključili organizatorima u Drnišu a zatim do Čavoglava.
Odredi si svoju satnicu i navrati prije 17 u Drniš ili ako možeš od ranog jutra s nama u Knin.
 
klek said:
Naš klub MK Veterani - Split je ugašen

Šteta..nadam se da će podružnica u Splitu ponovo se organizirati jer je to izrazito Hrvatski grad s puno ponosnih ratnika

klek said:
Odredi si svoju satnicu i navrati prije 17 u Drniš ili ako možeš od ranog jutra s nama u Knin.
Vidimo se SIGURNO u Drnišu, Knin ću propustit jer imam jedan dernek prije Čavoglava (odmah selo do) tako da Knin otpada..no kolona motora koja ide u Čavoglave ide za jedan BMW veća!
 
CHAGO! said:
Šteta..nadam se da će podružnica u Splitu ponovo se organizirati jer je to izrazito Hrvatski grad s puno ponosnih ratnika
Vidimo se SIGURNO u Drnišu, Knin ću propustit jer imam jedan dernek prije Čavoglava (odmah selo do) tako da Knin otpada..no kolona motora koja ide u Čavoglave ide za jedan BMW veća!


Chago mi smo tu  :D. Moto klub Veterani Split  (y)  i volili bi da nam se priključiš  u vožnji iz Splita.
Pozdrav
 
honda vtr said:
šta se ti nekako kriviš,jel dolaziš ili
ajmo :peace: :peace: :peace:

hm,,, nešto se desilo sa postom
neznam dali ću stići na vrijeme ali ako se ne vidimo u drnišu,,, vidimo se u čavoglavama  (y)
 
..evo plan za pokret iz Splita...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,147689.msg2379343.html#msg2379343
 
MK Veterani Split(veterani rata,veterani na motoru) s ostalim bikerima Splitsko dalmatinske županije formiraju kolonu i vožnju do kraljevskog grada Knina a poslje se priključujemo defileu za Čavoglave. (y)
 
o5.08.2009.polazak u 11 sati s bs lukoil na brzoj cesti za K :peace: :biker: :bananapivo:lis kod Dračevca
 
E, pa ovo neće bez mene proći !  8)  Nažalost moja ljepša polovica vjerojatno neće moći zbog posla ali ja sam tu.  (y)
Ekipa, vidimo se  (y)
 
blu-blu said:
E, pa ovo neće bez mene proći !  8)  Nažalost moja ljepša polovica vjerojatno neće moći zbog posla ali ja sam tu.  (y)
Ekipa, vidimo se  (y)
ma jel moguće,opet ti :jesus:
 
blu-blu said:
E, pa ovo neće bez mene proći !  8)  Nažalost moja ljepša polovica vjerojatno neće moći zbog posla ali ja sam tu.  (y)
Ekipa, vidimo se  (y)

Čekamo te Blu na Dračavcu ili u Splitu  :D
Čujemo se još  :mrgreen: :mrgreen:
 
jura kgb said:
zadar-benkovac-bribirske mostine-varivode-roški slap-drniš
Da li je dionica od Varivoda do Roškog slapa asfaltirana u cijelosti?  Ako je, onda je to zaista najkraća ruta od Zadra do Drniša. Ali, ako nije, onda je moja preporuka Zadar-Benkovac-Žažvić-Skradin-Lozovac-Drniš koja je nešto duža ali i brža. (y)
 
Status
Not open for further replies.