MOTO PUB Šibenik IV MOTO ROŠTILJ 12.09.09

..evo ga opet sa Desankom..  :LOL: :LOL: :LOL:  ..puno mi se družiš s njom..  :jesus:
 
MiKKa said:
možda dođemo ja i arkadaš ali on nesmije pit...poješće dida mraza  :LOL:


stavit ćemo mu brnjicu kada se napije :rofl:
 
prostite ali nisam nikad bio u pubu pa jli mi netko može objasniti kako naći dolezim iz pravca split -šibenik :misli: :misli:
 
mala honda said:
prostite ali nisam nikad bio u pubu pa jli mi netko može objasniti kako naći dolezim iz pravca split -šibenik :misli: :misli:

posli ine priko mosta pa desno na semaforu ravno i onda desno medju kuce mislim da imas table motopub na par misti tako da nemos falit...sta je Miro zaspa si  :misli:
 
A evo san se taman diga. Pa ko tebe more priduhitrit čovječe, pribrz si zame  :skuter:
Ima tabla Moto pub sa svih prilaza. Sa magistrale iz oba pravca,  iz pravca priko Boraje a tako i sa autoputa. Ne more se falit, čak i kad si isplita  :wink:
 
Možda se vidimo, ako se uspijemo izdogovarat štogod jer je u subotu Opća Opasnost na Bačvicama !!! Peeeeeeeeeeeeero Ga-lić!!! :D
 
motopub said:
A evo san se taman diga. Pa ko tebe more priduhitrit čovječe, pribrz si zame  :skuter:
Ima tabla Moto pub sa svih prilaza. Sa magistrale iz oba pravca,  iz pravca priko Boraje a tako i sa autoputa. Ne more se falit, čak i kad si isplita  :wink:
bolje bi bilo da si osta spavat
 
je uvatija zahebavat s novim motorom , cilih 5 postova :LOL: osokolia se :B:
 
Ko sprema  najbolje fritule i još maše rukama i pozdravlja nas dok Miro spava  :wink:  :misli:
 
Joshy said:
je uvatija zahebavat s novim motorom , cilih 5 postova :LOL: osokolia se :B:
najpri nije novi,je kupila mi ga je žena,a šta se tiče vožnje-pa triban nju pitat :skuter:a bolje i 5 postova nego mlit .izdarije
 
aria said:
a poceli smo se i lipo zaj....... :LOL:
tek sad si primjetija? :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: