MOTO PUB Šibenik IV MOTO ROŠTILJ 12.09.09

550 said:
tek sad prvi put???? :misli: :misli: :misli:

mislin s Mirom prvi put.... ocu rec KOD Mira prvi put...  :LOL: :LOL: :LOL: .a neznam kako da kazem..... najbolje da nista ne govorim više.... (y) (y)
 
motopub said:
Reka san ti da ne govoriš nikom ništa, da oni ne moraju znat, al tebi vrag ne da Mira  :LOL:
a šta sad,sve se doznalo :jesus: :jesus: :misli: (y)
 
papillon said:
Meni nije,meni je više puta  :misli: mislin ovaj,znaš što san tija reći  :LOL: quote]

nesto si se zbunija meni se cini  :LOL: :LOL:
 
a nisi napisa koji je bend svira?  neki mladi momci ako san dobro vidila  :hura:
 
Jelky said:
a nisi napisa koji je bend svira?  neki mladi momci ako san dobro vidila  :hura:

mladi, zgodni i glasni  :headfones: još ih čujem
 
Jelky said:
a nisi napisa koji je bend svira?  neki mladi momci ako san dobro vidila  :hura:

Ekipa iz Splita. Slučajno su upali jer je frontmenu Deep in rocka umro otac, pa nisu svirali. Zovu se Zvučni zid i reakcije publike su vrlo pozitivne na njih iako su i meni (!?) bili malo preglasni   
 
motopub said:
Ekipa iz Splita. Slučajno su upali jer je frontmenu Deep in rocka umro otac, pa nisu svirali. Zovu se Zvučni zid i reakcije publike su vrlo pozitivne na njih iako su i meni (!?) bili malo preglasni   

ZVUČNI ZID  :LOL: :LOL: :LOL: ime govori sve
 
motopub said:
a mislin da su ga probili
pa zato sam ja i bila više vanka nego unutra....ko im je smija prič blizu hehehehe...ma neka njih kad su mladi...bitno da je bila atmosfera prva liga  (y) (y)