Moto Slalom

Nije problem najaviti trening.Napišite tu u temu kada hoćete I Žac I ja ćemo dogovoriti sve.
Uglavnom treba odobrenje Zrinjevca I prijava skupa nadležnoj PP I onda nema problema.
Žac Vam postavi polygon I traje dokle god imate snage u rukama.
Kada odlučite za termin samo javite
 

free upload pictures

Natjecanje u sklolpu najvećeg moto okupljanja.

U Organizaciji Prvog Hrvatskog Moto Kluba Zagreb i Udruge Karavana za život bikeri na cesti, 02.05, na poligonu u sklopu Šrc Jaruna održati će se natjecanje u motoslalomu. Vozači koji nemaju licencu i lječnički mogu nastupiti ukoliko imaju važeću vozačku dozvolu adekvatne kategorije za (registrirani) motocikl/skuter s kojim se natječu.
Vozači sa licencama HMS-a mogu se natjecati na neregistriranim motociklima/skuterima.

SATNICA  NATJECANJA:

Prijem, verifikacija, i tehnički pregled od 16,00  do  17,00 sati na cesti jezera   
„Jarun“ kod Savskog nasipa na ulazu na Otok Mladosti.
Start natjecanja u 17,00 sati
Objava neslužbenih rezultata:  30 minuta nakon završetka natjecanja
Objava službenih rezultata:  u 19,00 
 
Evo linka sa moto slaloma na Karavani.
https://www.youtube.com/watch?v=TdNDz1zv3vA
 
Malo novosti...u subotu, 26.9.15 u 15h, Karavana za život organizira trening za natjecanje u moto slalomu na parkiralištu Zrinjevca, Remetinečka cesta 15, Zagreb (rotor Remetinec).


 
Evo snimke sa natjecanja u Mladini
https://www.youtube.com/watch?t=114&v=wUug7UN94AA
 
Slijedeći vikend Moto slalom u ZG, 17.10.2015. - trening, 18.10.2015. - natjecanje :021:, početak u 11h, parking ZGH podružnice Zrinjevac, Remetinečka cesta 15, kod rotora Remetinec.
 
Još malo slika sa natjecanja u Zagrebu. Karavana za život i 1. HMK su složili odličan poligon.
 
još malo
 
stojedan said:
Mario , svaka čast , nema di te nema !!  (y) (y)

Ma morao sam i to vidjeti. Samo problem, sto sad do proljeca, pa jos cu poceti i blatare slikati :misli:
 
maivic said:
Ma morao sam i to vidjeti. Samo problem, sto sad do proljeca, pa jos cu poceti i blatare slikati :misli:

A pa za tebe imamo i motor , da probaš ... ak buš stigo , možeš i poslikat nekaj ... :mrgreen: :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: jozo0110