Moto Slalom

skala said:
Savez ne organizira utrke, već klubovi. Organizirajte 100 utrka u svojem gradu i biti će većina utrka kod vas doma .
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Konačno jedna dobra tema! Pratim...
Bio sam aktivno vozio moto rally od 2006. do 2009. u klasi 3. Imam i pehare...bilo je to lijepo. Svi su me voljeli tada...
Prije se vozio Karlovac, Zagreb, Mala Mlaka, Križevci, Daruvar, Zaprešić...
 
Kod nas se to vozi kad polazes poligon za vozacku, prvo ovo pa ako polozis onda promet  :mrgreen:
 
Imam brdo slike sa relija...Križevci 2007

40116_1536122036223_1079586_n.jpg
 
Direktor said:
Konačno jedna dobra tema! Pratim...
Bio sam aktivno vozio moto rally od 2006. do 2009. u klasi 3. Imam i pehare...bilo je to lijepo. Svi su me voljeli tada...
Prije se vozio Karlovac, Zagreb, Mala Mlaka, Križevci, Daruvar, Zaprešić...

I meni je to bila želja. ali... hebi ga nemreš sve.. :shock:
 
Mocippaldi said:
Kod nas se to vozi kad polazes poligon za vozacku, prvo ovo pa ako polozis onda promet  :mrgreen:

Htel bi te videt ( kak veli modesty . stani mi na crtu!!! )  :misli: :LOL:
 
I ja imam pokoji peharček doma i mogu reći da je to dobar trening i dobra zeka peka. Iako nisam grizel (malo sam šumast jebi ga :mrgreen:) ko MR. Noo i još neki koji su si fakat davali truda i marljivo trenirali prije svake trke od trenutka kad su dobili nacrt staze do zadnjeg dana pred sam odlazak na trku (i svaka im čast na volji i trudu), što je naravno davalo i rezultate (y).
Štos je u tome kaj je danas malo klubova koji imaju volju uopće organizirati tako nešto. Uglavnom su organizatori takvih događanja danas klubovi stare škole koji korjene vuku još iz Juge kad su moto sekcije većinom bili ogranci klubova AMSa  ex nam države, a čisti moto klubovi mogli su se nabrojati na prste jedne ruke i tjesno su surađivali sa AMSJ.

Jedan deda mi je prije cca dvadesetak godina rekao: "Dva slovenca zbor, dva srbina parlament, dva hrvata TRI STRANKE!"


Toliko od mene o politici.

Osim gore napisanog želio, sam još dodati i da je na starim moto susretima u bivšoj Jugi (a takvih je nekad bilo malo, al su bili vrijedni) u Osijeku (kolega zhudi je to lijepo popratio i fotografijama), Varaždinu, Slovenj Gradecu ili Rallyu Sutjeska itd. Pa čak i početkom te sredinom devedesetih (u novoj nam samostalnoj Hrvatskoj) kad je moto scena počela lagano oživljavati i pretvorila se u ovo kaj imamo danas, još bila tradicija imati na susretu vožnju spretnosti na nekom poligonu i poneku igru u programu samog susreta, što je danas sve rijeđe (što se igara tiće), a vožnjice su gotovo isčezle :palacdolje:.
 
Mr. Noo said:
Htel bi te videt ( kak veli modesty . stani mi na crtu!!! )  :misli: :LOL:

Nisam nigdje napisao da sad znam to i da mogu uradit al kad sam polagao morao sam uraditi dosta toga  :wink:
 
Sutra ćemo dio vremena odvojiti za trening slaloma na Policijskoj akademiji.
Link;
http://www.karavanazazivot.com/menu/demo_team_poligon.htm

 
Danas je pao odličan trening na Akademiji, ekipa Karavane radi vrhunsku stvar, čak sam Harley-je vrtio po poligonu da se uvjerim kako i klasa choper ima smisla.

Pogotovo što mi poslije moj Runner SP sa kojim se natječem čini kao prut na vodi  :LOL:

Šteta što je natjecanje u Novom Marofu otkazano, ali skoro će i 02.05. Jarun  8)
 
Baš lijepo leti Harley. Najbolje mi je vrtiti poligon kad je prazan. Malo sam se zaigrao i skoro skurio zadnju kočnicu. Poslije Uskrsa treniramo na parkingu Zrinjevca pa se vidimo....
 
Hvala, jel i inace tamo moguce se malo igrati ili imate samo za taj put osiguranu tu lokaciju?
 
Zeljko iz Karavane je natjecatelj i svaki put policiji prijavljuje trening. Dakle ne mozes sam doci i vrtiti krugove jer ti ljudi pozovu policiju i imas rasprave..... Dozivjeli nekoliko puta. Za drugi prazni prostor sakriven od pogleda ne znam....Par puta smo bili nasuprot krematorija, ali nas je sprasila policija. Bas smo mangupi u punoj krizi srednjih godina :mrgreen: