MOTO SUSRET - MK MALARI - TROGIR - 21.05.2011.

Added to Calendar: 21-05-11

bilo je   (y) (y)

vidimo se i dogodine......

pozdrav !!!   car
 
550 said:
ajme meni nije mi dobrooooooo.............

i meni je ajme ....
Gašo-oš said:
a štaje naudile ti fritule a  :mrgreen:

sve za 5 vidimo se i dogodine  (y)

nei on fritule  :jesus:
 
Ama super za Malare i sveparty za 10  ...bilo je odlično ....neznam samo ovi Stimulansi šta su otvorili glazbenu večer na  moto partiju u trogiru počeli su s pismom Omiški gusar  možda im je to hit ili nešto :misli: :shock: neznam ako nisam u tijeku neka me neko uputi a ako sam u pravu što se čudim ne se ljutite jer da  da moto party od Malara otvaraju sa himnom Gusara iz Omiša  :palacdolje: neka neko kaže ljudima di sviraju i di jesu da nebi više ovako falivali jer eto ........
 
U ime MK MALARI-TROGIR
svima skupa koji ste nam uvelićali našu 7.MOTO UPALU od srca hvala.

Ovim putem obavještavamo
sve koji nisu predigli svoje zahvalnice
da će iste dobiti u club-haus MK MALARI u KAŠTEL STAROME

Još jednom veliko hvala
 
aria said:
U ime MK MALARI-TROGIR
svima skupa koji ste nam uvelićali našu 7.MOTO UPALU od srca hvala.

Ovim putem obavještavamo
sve koji nisu predigli svoje zahvalnice
da će iste dobiti u club-haus MK MALARI u KAŠTEL STAROME

Još jednom veliko hvala


oće bit defile A  :mrgreen:
 
meni bilo posve u Omišu  (y)


:LOL: :jesus:


iskreno... ma zaboli me di sam bila kad mi je bilo posve.. nego ta zora nešto rano dolazi u pm...  :shock:

Fritule nisam vidla , biće ih je Gašo satra dok sam se ja sitila  :mrgreen: al mi je zato ono neko meso na defileu bilo posve  (y) (y)

ostalog se ne sićam al bilo je dobro , to znam  8)
vidimo se jopet  :hello:

p.s. bliski susret sa Žnjokinom glavom - neprocjenjivo  :LOL: jos imam glavobolje od toga  :(
 
ajmo malo slika Rus . (y)  :LOL:
 
bilo je skroz dobro kad san ja uspija izdržat do 2 ure čak san i terapiju odgodija za par sat onda znate kako je bilo kod trogirana oliti malara uvik dobro
 
aria said:
evo su mi fritule naškodile :mrgreen:

Jist ces ih i drui put,moš se i za prkno čapat šta oš  :jesus: :mrgreen:
 
stsedam said:
Ama super za Malare i sveparty za 10  ...bilo je odlično ....neznam samo ovi Stimulansi šta su otvorili glazbenu večer na  moto partiju u trogiru počeli su s pismom Omiški gusar  možda im je to hit ili nešto :misli: :shock: neznam ako nisam u tijeku neka me neko uputi a ako sam u pravu što se čudim ne se ljutite jer da  da moto party od Malara otvaraju sa himnom Gusara iz Omiša  :palacdolje: neka neko kaže ljudima di sviraju i di jesu da nebi više ovako falivali jer eto ........

Gusari su Ti kod Malara ka doma :mrgreen:
 
stsedam said:
Ama super za Malare i sveparty za 10  ...bilo je odlično ....neznam samo ovi Stimulansi šta su otvorili glazbenu večer na  moto partiju u trogiru počeli su s pismom Omiški gusar  možda im je to hit ili nešto :misli: :shock: neznam ako nisam u tijeku neka me neko uputi a ako sam u pravu što se čudim ne se ljutite jer da  da moto party od Malara otvaraju sa himnom Gusara iz Omiša  :palacdolje: neka neko kaže ljudima di sviraju i di jesu da nebi više ovako falivali jer eto ........
da nebude nejasnoća ja san da nalog da se svira himna od gusara (y) (y)i svirat ćemo je opet (y) (y) (y)