Moto susret u Austriji jezero Faak am See

Krenuli u petak ujutro i vratili se u nedjelju popodne.
To mi je prvi put da sam posjetio Faakersee i očekivanja su ispunjena,sve u svemu jedan spektakularni event i predivna vožnja kojoj je dodatnu čar dalo i prekrasno vrijeme koje nas je poslužilo cijelo vrijeme.
Slika ima brdo..pa ćemo ubaciti koju kada bude vremena (y)
 
j.... koliko vidim to je na tisuće motora na jednom mjestu  :shock:  da mi je samo vidit taj prostor sa šatorima gdje ste bili smješteni!  (y)
 
goc said:
j.... koliko vidim to je na tisuće motora na jednom mjestu  :shock:  da mi je samo vidit taj prostor sa šatorima gdje ste bili smješteni!  (y)
jebeno je to i svima preporučujem. bio par puta i uvijek me oduševi.  (y)
22km ti je krug oko jezera samo mali dio ne pokriva susret.  :mrgreen:
 
Evo na brzinu jedan od mojih favorita  :LOL: :LOL:

Tema SciFI Egipat

2dan003.jpg
 
kak se tam kreću cijene klope,cuge...?!?
 
skuco said:
za 12€ se najedeš i popiješ pivu.  (y)
to je još dobro,zokx kaže da je dvije kave i sok platio 11 €  :shock:
 
goc said:
to je još dobro,zokx kaže da je dvije kave i sok platio 11 €  :shock:

Taman tu gdje je slikan ovaj lik. Za 12€ se najedeš sa pivom samo u dućanu. Možda na nekom od štandova sa kobasicama ili takonešto  :misli:
 
a kak se kreću cijene cuge na samom mjestu događanja?
 
lokalno pivo villacher točeno 0,5 = 3,70 Eura. To je jedina cijena koju sam zapamtio,ali mislim da se za ostala pića cijene kreću prema gore.

 
I mi smo  iz CRAZY WOLF'S-a  malo išli u đir do FAAK am SEE-a. U doslovnom smislu spektakl koji svakako treba vidjeti. Po lokalnim vijestima na radiju: petak nešto oko 70 000 , subota bliže 100 000 motora.  Parada svega i svačega .  Vrijeme lijepo, put i pogled prekrasni. Cijene za naš pojam malo visoke, ali što je tu je, gušti nisu skupi. 
 
vladof said:
Super, vidi se da su slike pazljivo odabrane  (y)
Kad su vec slike PAZLJIVO ODABRANE,evo moj prilog...  :mrgreen:
Posto se nitko nije sjetio prijatelja Skuce,moram ja uskocit u diskusiju...  :mrgreen:
Inace,nisam bas bio u elementu  :( ,inace bi bilo jos boljih slika...