Moto susret u Austriji jezero Faak am See

dado.bj

Member
Ekipu i mene osobno zanima ima li netko kakve informacije o susretu u Austriji od 8-12. 09. ove godine na jezeru Faak am See. Zanima nas jel netko bio i plača li se upad u kapm kao u Mađarskoj.? :misli:
 
Naci smjestaj tamo je ogroman problem .Ipak bude preko 100000 motora .Upad u sam prostor odrzavanja susreta se ne placa
 
http://www.europeanbikeweek.com/

Prouči malo stranicu ako već nisi, imaš pod general information / hotels & accommodations neku e-mail adresu za informacije, možda pomogne.
Ako idete sretno i lijepo se provedite, meni nažalost financije ne dozvoljavaju.
 
Nije da sam i ja sa financijama nešto ali odluka je pala da ne idem u Pulu nego bi malo provozali na 2 dana do Austrije.Pročitao sam tamo neke inf. ali koliko vidim tamao je sve zauzeto poprilično vremena prije. Mislim si nešto pa za jednu noć nebu valjda neka frka.
 
Omega666 said:
http://www.europeanbikeweek.com/

Prouči malo stranicu ako već nisi, imaš pod general information / hotels & accommodations neku e-mail adresu za informacije, možda pomogne.
Ako idete sretno i lijepo se provedite, meni nažalost financije ne dozvoljavaju.


Bio vise puta a idem i ove godine sve se rezervira godinu dana unaprjed  :?
 
vickodu said:
Bio vise puta a idem i ove godine sve se rezervira godinu dana unaprjed  :?
Ne kakaj! Bio sam i ništa nisam rezervirao!Osim ako nećeš pod šator.  Na livadi digao šator i nitko me nije dirao! Ne plaši ljude bezveze. Prošle god baš i nisam vidio puno hr oznaka..nas 5 bilo..
 
dado.bj said:
Ekipu i mene osobno zanima ima li netko kakve informacije o susretu u Austriji od 8-12. 09. ove godine na jezeru Faak am See. Zanima nas jel netko bio i plača li se upad u kapm kao u Mađarskoj.? :misli:
Ja i još par kolega krećemo u srijedu ujutro ako ti paše javi se.(y)
 
skuco said:
Ne kakaj! Bio sam i ništa nisam rezervirao!Osim ako nećeš pod šator.  Na livadi digao šator i nitko me nije dirao! Ne plaši ljude bezveze. Prošle god baš i nisam vidio puno hr oznaka..nas 5 bilo..


Ma jesi vidio bio sam i ja u kuci blizu restorana i bilo je nas cca 12 iz Dubrovnika i tako idemo zadnjih par godina .Kupi naocale za vid ako nisi vidio ili ti previse alkohola steti vidu  :jesus:
 
vickodu said:
Ma jesi vidio bio sam i ja u kuci blizu restorana i bilo je nas cca 12 iz Dubrovnika i tako idemo zadnjih par godina .Kupi naocale za vid ako nisi vidio ili ti previse alkohola steti vidu  :jesus:
E jebiga! Fine guze nebi pod šator. :jesus: A ništa onda ove god :piva:. Mi digli šatore na onoj livadi iza bile i nitko nas ništa nije pitao. Kad vi krećete?
 
dado.bj said:
Ekipu i mene osobno zanima ima li netko kakve informacije o susretu u Austriji od 8-12. 09. ove godine na jezeru Faak am See. Zanima nas jel netko bio i plača li se upad u kapm kao u Mađarskoj.? :misli:


Na ovaj susret se ulaz ne plaća.Susret se održava uz cestu koja vodi oko jezera Faaker see ,koja je u vrijeme održavanja susreta jednosmjerna i na toj cesti imaš četiri punkta koji su i svaki za sebe stvarno veliki, a još kad se sve to spoji sa parkiranim motorima ...Na samoj lokaciji oko jezera imaš 10-tak kampova koji rade cijele godine i u njima se plaća kampiranje. Isto tako imaš i improviziranih kampova koji su napravljeni za potrebe ovog događaja i tamo te niko niš ne pita.Govorim za slučaj spavanja u šatoru,jer ako misliš rezervirat kakvu sobu bojim se da je kasno. Znači,ne radi se o ograđenom kampu kao na Harley Festivalu u Mađarskoj.Inače ovo je nešto puno veće od susreta u Mađarskoj,i za sve obić je najbolje sjest u autobus koji za 2 eura vozi okolo od punkta do punkta.Samo i ti autobusi su uvijek krcati.Velika razlika u odnosu na Mađarsku su cijene.Piće i hrana su bar 3 puta skuplje na Austrijskom susretu.Čak je problem i u okolnim shopping centrima problem naći hladnu biru.U svakom slušaju treba ići jer se stvarno ima šta vidjeti.  
 
skuco said:
E jebiga! Fine guze nebi pod šator. :jesus: A ništa onda ove god :piva:. Mi digli šatore na onoj livadi iza bile i nitko nas ništa nije pitao. Kad vi krećete?


Vjerovatno u cetvrtak Kad budem tocno znao javim pa da popijemo gore koju  :bananapivo:
 
vickodu said:
Vjerovatno u cetvrtak Kad budem tocno znao javim pa da popijemo gore koju  :bananapivo:
Ok.(y) A koliko plaćate smještaj u toj kući.? Malo me je..ostavit motor tamo u mraku. Prošle god skoro išao neke talijane šamarat.
 
skuco said:
Ja i još par kolega krećemo u srijedu ujutro ako ti paše javi se.(y)
Nemogu u srijedu, mi smo mislili krenuti u petak popodne odmah nakon posla, vidimo se tamo 100%. Jako mi je drago da ima još ekipe koja ide tamo - uvijek je dobro da nas je što više!!!
 
skuco said:
Ok.(y) A koliko plaćate smještaj u toj kući.? Malo me je..ostavit motor tamo u mraku. Prošle god skoro išao neke talijane šamarat.

pa fine guzice ne idu gore motorom, nego avionom  :mrgreen: :LOL:
 
Rotteni iz Zaboka kreču u petak ujutro, dečki pa kaj nema tam kamp?
 
skuco said:
Ok.(y) A koliko plaćate smještaj u toj kući.? Malo me je..ostavit motor tamo u mraku. Prošle god skoro išao neke talijane šamarat.


Javim  ti na PP  :wink:

Žuti Rotten said:
Rotteni iz Zaboka kreču u petak ujutro, dečki pa kaj nema tam kamp?


Ima vise kampova ali je sve puno
 
Žuti Rotten said:
Rotteni iz Zaboka kreču u petak ujutro, dečki pa kaj nema tam kamp?
Bez brige ima jedna livada di ima mjesta. Uđi unutra i kod bille skreni desno i stavi šator di oćeš. Tako mi prošle god napravili.
 
skuco said:
Bez brige ima jedna livada di ima mjesta. Uđi unutra i kod bille skreni desno i stavi šator di oćeš. Tako mi prošle god napravili.

Da rekli mi dečki koji su bili prijašnjih godina da uzmemo šetore i nema brige, kamp se uvjek neki najde.
 
kako slovenci i austrijanci gledaju na otvorene auspuhe?

jesu bar tih dana bar malo fleksibilniji??
 
komarac said:
kako slovenci i austrijanci gledaju na otvorene auspuhe?

jesu bar tih dana bar malo fleksibilniji??
Trebaš vidit šta se tamo vozi.! Ja odma izvadio db.k