Moto susret Varaždin

FireBlade

New member
MK Baroker vas poziva na 4. moto susret, od 04.-06.06!

:gitara: :piva: :cice:


Program na: http://www.baroker.hr/susret4.html
 
Nema šanse !!! Nitko od vas nije bio kod nas, a plus toga to više nije moto susret već više liči na zabavu za djecu i odrasle uz obavezan ulaz za SVE od 20 laganih kunića po danu ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa SVAKA ČAST !!!
 
marcrnko said:
Nema sĄanse !!! Nitko od vas nije bio kod nas, a plus toga to visĄe nije moto susret vec´ visĄe licĄi na zabavu za djecu i odrasle uz obavezan ulaz za SVE od 20 laganih kunic´a po danu ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa SVAKA CĄAST !!!

Gdje su djeca tu su i zgodne mame :mrgreen: :mrgreen:
A valjda je ukljucena i mala piva u tih 20 kn :mrgreen: :mrgreen:
 
marcrnko said:
Nema šanse !!! Nitko od vas nije bio kod nas, a plus toga to više nije moto susret već više liči na zabavu za djecu i odrasle uz obavezan ulaz za SVE od 20 laganih kunića po danu ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa SVAKA ČAST !!!

1. nije točno da nitko nije bil kod vas

2. a kaj bi trebal moto-susret biti nego zabava ?!!

3. za bikere je jednokratni upad 20kn - i vrijedi ulaz za sva tri dana, znači platiš 20kn, svaki dan klopa + pijača. Možda zbunjuje malo natpis na plakatu ali "civili" plačaju svaki dan upad, a bikeri 1 x 20kn za cijeli vikend!!

Pozdrav "varaždincu" iz Umaga
 
Bravo,bravo, ali za neke je i 20 kuna to much za doći negdje gdje ga zovu.. Takodjer iz kluba nitko nije posjetio naš susret pa ćemo i mi radje krenuti negdje drugdje. Poslat ćemo izaslanika s 20 kuna
 
MK Osijek planira zajednički odlazak na moto susrete u Varaždin u subotu 05.06.2004. u 8,00 sati ispred BK "Mačkamama". Detalji oko termina polaska biti će dogovoreni na redovnom sastanku MK Osijek u petak 04.05.2004. u 19,00 sati (BK Mačkamama). Svi zainteresirani za zajednički odlazak su dobrodošli.
MK20OSijek20-202004-1.jpg

http://www.mk-osijek.hr
 
[3. za bikere je jednokratni upad 20kn - i vrijedi ulaz za sva tri dana, znači platiš 20kn, svaki dan klopa + pijača. ]

Ovo mi baš nije jasno platiš 20 kn i tri dana jedeš i piješ ili u ta tri dana sam dodatno kupuješ klopu i pijaču (što bi i bilo normalno). Ako je tako ne treba onda posebno to naglašavati jer djeluje zbunjujuće.
Na jednom moto susretu upad je bio 30 kn za motoriste ali u toj cjeni je bio uračunat i jedan obrok.
 
JOŠ NEŠTO:

Obzirom da je tamo uvijek hrpa ljudi,što ste napravili u pogledu osiguranja stvari,tj imovine?
pošto se plaća upad,smatram da ste na neki način osigurali da lopovluk bude sveden na najmanju moguću mjeru.ili?
 
Tih 20 kn ti pokriva full kasko za motor, zivotno za tebe i suvozaca, bacva pive i jedno slatarenje striptizete (ak bude).
Provjerena informacija :mrgreen: :mrgreen:

Ja bum zel dve karte :mrgreen: :yoman:
 
1. nije točno da nitko nije bil kod vas

Moj Ščura, koliko znam kod nas je prve godine bio Puja sa curom i motorom, druge godine Pučić i neki tip s autom i ove godine isto neko s autom ??? Nas je svake godine bilo kod vas od 5 do 7 , svi s motorima, ja sam čak prije 2 godine iznajmio motor ( Varadero ) da mogu doći jer mi CBR-ka nije bila gotova ???!!! Klub kao vaš trebao bi u Umag doći sa barem 5 motora, i onda bi to bio dostojan uzvrat posjeta ! Do onda vidimo se na nekim drugim moto susretima !!! 8) 8) 8) 8)
 
...hahaha, guba mi je ovo vaše prepucavanje...kao: mi smo bili kod vas sa dve somače i eneserkom (to je cca 2125ccm) a vi kod nas sa malim Fazerom i Hornetom (što je cca 1500 ccm), prema tome fali vam još jedan zxr pa smo onda egal i tad budemo došli... :mrgreen: :mrgreen:
Jebeš to, ovaj vikend je utrka u Požegi. Odite svi tamo, prošle godine nam je bilo super.
 
Mi cemo dodi u Varazdin samo di ce to tocno biti???? :evil:
Daj to jos malo pojasni sto dobivamo za 20 kn (sto je uracunato u to) ono prije nije bas jasno.
:mrgreen: :evil:
 
to ti je na aerodromu, prek aqva city-ja, kad ides od varazdina prema trnovcu


u petak bude defile u 18.00: na jednom mestu piva, a na drugom klopa+piva

subota:14.30 defile- klopa+piva na jednom mestu i na drugom jos piva

valjda su to ti besplatni obroci i pijaca! :mrgreen:

17.00 utrka ubrzanja
 
jel mene netko doživio ovdje?
pitanje je bilo ozbiljnjaka,tamo je blizu i Čakovec,a blizu čakovca su nastambe cigana i to...
Frendu su u puli drpili pol opreme,a nije jedini kojem se to dogodilo.
što ste napravili da se to kod Vas spriječi?
Inače, ja sm redoviti posjetitelj susreta u Varaždinu,sam da se zna.
 
Bit će dosta redara, i samo jedan ulaz.
Jasno da ne možemo znati čija je koja jakna i kaciga, te postavit stražu pred svaki šator, al naravno da će sve sumnjivo biti pregledano.
S autima se neće smjeti ulaziti. Za bilo kakvo pitanje javi se predsjedniku na 091 5191433
Dobar provod!
 
:? lako za cigane , samo da vrijeme bude dobro prošli petak na putu za grobnik lijepo me opralo i napuhalo.sjetio sam se scene iz filma glup i gluplji kad su onim motorićem išli u aspen. :mrgreen: nije varaždin aspen al nema veze idem i u subotu :D sta se dobije još za 20 kn. osim ulaza cuge ,klope, cuge, pomfrija ,štapića bobi, kotlovine ,janjetine i benzina za nazad..... :tetter: ako ima park za djecu dok mama i tata piju pivu i prže pilu!!!!!!!! :twisted: :?: ako bude padala kiša cigani se žene!!! nije dobro treba donjet poklon :banana:
 
Hvala FireBlade.
Normalno da nemožeš sve predvidjeti,ali već sama ova informacija nešto znači,da će netko ipak paziti.