Moto susret Varaždin

Zbog takvih sranje najvjerojatnije neće nitko imat pristup autom!
(Iznimka je utrka ubrzanja u nedjelju).
Vidimo se! :piva:
 
basta said:
:? ako ima park za djecu dok mama i tata piju pivu i prže pilu!!!!!!!! :

E to ti i mene zanima. Ili ću morati doći sa onim što njemci zovu gespanne (valda sam dobro napisao)!?
 
Dek..Dadek said:
jel mene netko doživio ovdje?
pitanje je bilo ozbiljnjaka,tamo je blizu i Čakovec,a blizu čakovca su nastambe cigana i to...
Frendu su u puli drpili pol opreme,a nije jedini kojem se to dogodilo.
što ste napravili da se to kod Vas spriječi?
Inače, ja sm redoviti posjetitelj susreta u Varaždinu,sam da se zna.

E da Čk poznat po gromovima , a u zagabriji gromsko naselje skoro pa u centru grada , a po susretima ne dižu "obični" gromovi neg beli gromovi
 
Ma dođite svi u VODICE!
 
FireBlade said:
MK Baroker vas poziva na 4. moto susret, od 04.-06.06!

:gitara: :piva: :cice:


Program na: http://www.baroker.hr/susret4.html
Vidimo se!!!
 
Nixa said:
Kakva je prognoza za vikend :?:

Nije bas nesto ugodna nazalost... :x
http://prognoza.hr/sedam/hrvatska/14240_n.html
 
Freshman said:
basta said:
:? ako ima park za djecu dok mama i tata piju pivu i prže pilu!!!!!!!! :

E to ti i mene zanima. Ili ću morati doći sa onim što njemci zovu gespanne (valda sam dobro napisao)!?
:oops: kaj bi to bilo
 
basta said:
Freshman said:
basta said:
:? ako ima park za djecu dok mama i tata piju pivu i prže pilu!!!!!!!! :

E to ti i mene zanima. Ili ću morati doći sa onim što njemci zovu gespanne (valda sam dobro napisao)!?
:oops: kaj bi to bilo

Pa mi to prevodimo nešto kao motor sa prikolicom, dakle ono što vozi Grunf u stripovima Alan Ford.
 
Danas u Čakovcu od 8 do 13 h padala kiša. :(
 
Freshman said:
basta said:
Freshman said:
basta said:
:? ako ima park za djecu dok mama i tata piju pivu i prže pilu!!!!!!!! :

E to ti i mene zanima. Ili ću morati doći sa onim što njemci zovu gespanne (valda sam dobro napisao)!?
:oops: kaj bi to bilo

Pa mi to prevodimo nešto kao motor sa prikolicom, dakle ono što vozi Grunf u stripovima Alan Ford.
:D sve jasno ,da nebi u zavoju motor na jednu a ostatak na drugu stranu.u to treba stavit punicu i otkaćit na zavoju u velebitu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: šala ima i dobrih punica!
 
Volim vruću puricu i hladnu punicu !!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
 
trći punice trći :chainsaw: :dance: :dance: uppoommooććććććć!!!!!!!! :klopa: gggrrrr!!!!
 
Vi nemate sreće. Moja punica je zakon. Svaki put kad dođem odmah napravi 2 sendviča i kolu.
 
Maloprije sam se vratio iz Varazdina. Nazalost, nisam vidio nikog od meni poznatih forumasa, valjda su se svi preplasili kise :cry: . Posebno sam trazio jednu Varu i Cata zdruzene u ljubavi :mrgreen: , ali ni njih nije bilo.
Potajno sam se nadao da cu sresti SeVe, ali ni nje nije bilo, pa mi ostaje samo da gledam njenu imenjakinju :oops:...
Utrka ubrzanja bila je vrlo specificna; na pocetku je motor zvan Gluha Svinja udario u senzor na kraju 402m, razbio i sebe i njega, pa se utrka vozila pojedinacno....vraga pojedinacno, vozaci protiv startera, jer su neki vozaci shvatili da moraju startati u trenutku kad starter ispruzi ruke a ne na zeleno na semaforu. S obzirom da me posao natjerao da se vratim kuci prije kraja, molio bih Varazdince da objave pobjednike i njihova vremena.
Kad sam odlazio, na pozornici je arlaukao Bare...frajer izgleda ko da konzumira vise bijelog i smedjeg nego kulenove seke i njezinog brata...a tako i pjeva... :dizzy: :dizzy:
...a lijepih motora... :D
 
kasnije nisu govorili vremena, u klasi 600 je pobjedila r6-ica, neznam kak se zove lik, u klasi 750 gsx-r , ivancan, a u klasi open gsx-r onaj prijasnji model, davor barukcic, bil je lepi prizor kak je zakuril gumu, svaka cast

kasnije je padala kisa celo vreme!

mene opet motor zajebal, vozim se prema aerodromu sa frendom jer je trebal biti defile i motor samo crkne! vise nije htel upaliti! i onda sam samo gledal kak je prolazil defile kraj mene! tuzno :cry:
i onda rivaj doma! katastrofa!
 
Hrc said:
kasnije nisu govorili vremena, u klasi 600 je pobjedila r6-ica, neznam kak se zove lik, u klasi 750 gsx-r , ivancan, a u klasi open gsx-r onaj prijasnji model, davor barukcic, bil je lepi prizor kak je zakuril gumu, svaka cast

kasnije je padala kisa celo vreme!

mene opet motor zajebal, vozim se prema aerodromu sa frendom jer je trebal biti defile i motor samo crkne! vise nije htel upaliti! i onda sam samo gledal kak je prolazil defile kraj mene! tuzno :cry:
i onda rivaj doma! katastrofa!
...ko ti je kriv kad ne vozis Hondu! :poke: