Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

organizatori i svi vi koji ste već bili;
zanima nas kak je tamo riješena higijenska infrastruktura?!?  :kada: :wc:
 
Što se mene tiče ako nekom odgovara spavanje u Vukovaru dobrodošao je, a u četvrtak kom ne odgovara vožnja nek praši pa se vidimo u Prilepu. Mi idemo preko Srbije. U svakom slučaju još ima vremena za dogovore a za smještaj se bumo snašli, vreće valjda nosite.




















(Powered by frubar.net)

 
goc said:
organizatori i svi vi koji ste već bili;
zanima nas kak je tamo riješena higijenska infrastruktura?!?  :kada: :wc:

:kada: nema, ali :wc: ima ;)
imaj u obziru da je mjeso dogadjaja 50-tak km. udaljeno od civilizacije.
Ima 1 cešma sa pitkom vodom i 4-6 sa tehnickom (za umivanje), 8 Toifor kabine, a jedan tip nam je obecao da ce donirati i tuš kabinu :misli: ali ne bi se nadao tome... + na raspolaganju su još 2 novi toaleti u manastirskom kompleksu (prošle godine ni su bile)... znaci sve u svemu, osnovni higijenski potrebi su zadovoljeni u svakom slucaju... e sad, jacuzzi-a nema, ali jbg... to ti je bajkerski život  (y)
 
zaboravio sam da dodam:
Kamp je na raspolaganju i onima koji dolaze dan-dva-tri ranije. Naša ekipa se kompletno seli na mjesto dogagjaja vec od 2.06.2010, tako da nece biti nikakvih problema za smeštaj ako netko stigne ranije... a možete i nakon toga ostati ;)
 
hat said:
moze nekakva karta?kud je bolje ići kroz srbiju ili crna-gora-albanija..?
sve dobo, jednim putem tamo drugim nazad  (y)
 
dvormak said:
:kada: nema, ali :wc: ima ;)
imaj u obziru da je mjeso dogadjaja 50-tak km. udaljeno od civilizacije.
Ima 1 cešma sa pitkom vodom i 4-6 sa tehnickom (za umivanje), 8 Toifor kabine, a jedan tip nam je obecao da ce donirati i tuš kabinu :misli: ali ne bi se nadao tome... + na raspolaganju su još 2 novi toaleti u manastirskom kompleksu (prošle godine ni su bile)... znaci sve u svemu, osnovni higijenski potrebi su zadovoljeni u svakom slucaju... e sad, jacuzzi-a nema, ali jbg... to ti je bajkerski život  (y)
sve OK. pitam jer znaš kako je to kad i žene dolaze!  :cheer:
 
goc said:
sve OK. pitam jer znaš kako je to kad i žene dolaze!  :cheer:

znam druže, ali budi bez brige, i ja nosim svoju ženu, a i dvoje klinaca da se malo nauživaju u prirodi ;)
 
Ako nema da mi gi pravaat problemi so godisen odmor....ke se vidime (y) :mrgreen:
 
Lista se puni, polako al sigurno...
Vidim dosta starih prijatelja, a i po koji novi...
U svakom slucaju ce biti interesantno  (y)
 
koliko ima prijavljenih sudionika,zasad?!?
 
Ima neka preporuka za hotel u blizini kampa i po kojoj cijeni?
 
Street Illegal said:
Ima neka preporuka za hotel u blizini kampa i po kojoj cijeni?
koliko sam još prošle godine čuo,u blizini nema nikakvih smještajnih kapaciteta tako da su neki upravo iz tog razloga i odustali od puta ali možda bi bilo bolje da kontaktiraš nekog od domaćina pa ćeš dobiti info iz "prve ruke"...
koliko sam ja informiran,najbliži mogući hotelski smještaj je u Prilepu što i nije baš u neposrednoj blizini kampa!
 
upravo tako, najbliži hotel je u Prilep po cijeni od oko 15-tak eura za nocenje, ali to je 50-kat km. od samog kampa
 
ma nosite s sobom kuču putujuču,,,nego ide li tko iz dalmacije i preko dalmacije,za dogovor o zajedničkom putu.. (y) (y)
 
gumar said:
ma nosite s sobom kuču putujuču,,,nego ide li tko iz dalmacije i preko dalmacije,za dogovor o zajedničkom putu.. (y) (y)
ako idemo zajedno, a imaš neku rutu u planu eto mene u splitu za 3 sata (y)
 
makai said:
ako idemo zajedno, a imaš neku rutu u planu eto mene u splitu za 3 sata (y)

ja na tebe i raćunam prijatelju,samo pitam ima li još tko da če vozit uz more.. (y) (y) (y) (y)
 
gumar said:
...samo pitam ima li još tko da če vozit uz more.. (y) (y) (y) (y)

Znači šator na bajk i samo gas...
Nego, nemrem precizirat svoj godišnji još, ali...kada bi Vi krenuli, u četvrtak ili petak?