Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Ma bitno je da ima za podaprat se iz za pojist i popit, lako je za ostalo! :jesus:
 
ove godine imala sam veliku želju i namjeru da idem, ali.....  uvijek se nešto dogodi  :(

svim sudionicima Moto Ture Marinovo želim sretan put i da se dobro provedu  (y)
 
dvormak i svi vi koji ste već tamo bili prijašnjih godina;
kakvo je stanje sa komarcima,ima li ih uopće i napadaju li pojedinačno ili u rojevima???  :mrgreen:  :skriven:
 
goc said:
dvormak i svi vi koji ste već tamo bili prijašnjih godina;
kakvo je stanje sa komarcima,ima li ih uopće i napadaju li pojedinačno ili u rojevima???  :mrgreen:  :skriven:

ne sječam se baš da je bilo prošle godine napada komaraca ali niti zmija jer su organizatori zaštitili kamp posipavanjem začaranog kruga  :LOL:
uostalom prisutan je doktor i u pripremi protuotrov za ugriz zmija vjerovatno opravdano  (y)
(Beni kad pročitaju ovo o zmijama nitko nebu došel  :LOL:  )
 
hehe, samo se vi zahebavajte  :mrgreen:
ali eto, da i o tome pojasnim:
insekti ima koliko ocete, i to raznih vrstiju, a i veci su za razliku od ostalih mijesta... ali komarci nema, t.j. ima ali retko, zato što u blizini nema vode...
teren na kome ce biti kamp, isto kao i prošle godine bice posipan specijalnim rastvorom, neotrovan i neštetan za toplokrvna bica, ali koban za insekte, a i onim carobnim praškom protiv zmija ;)
Ipak, imajte u predvidu da je to priroda... znaci, kako na svako kampovanje, tako i ovdije...
 
Prošle godine sam u Vitolištu vidio puno sušenih vrganja, jel možda znaš kakva je cijena kile vrganja?
 
ako ima zmijuruna kad nas vide budu pobjegle :LOL:
 
Chile said:
Prošle godine sam u Vitolištu vidio puno sušenih vrganja, jel možda znaš kakva je cijena kile vrganja?

pojma nemam  :misli:
ali sledeci vikend idemo tamo, pa pitacu ;)


vigi said:
ako ima zmijuruna kad nas vide budu pobjegle :LOL:

e da, kod nas ima jedna izrecica "i budala beži od pijanog"  :LOL:
u svakom slucaju zmije i ostali gmizavci bežu od buke i galame, a ako je neka od njih gluha- tu nam je carobni prašak (ali žuti, a ne bijeli) ;)
 
Upravo smo se supruga i ja vratili iz Makedonije, gdje sam se vidio sa Dvormakom i ekipom i ovim putem bih se želio zahvaliti ljudima na fenomenalno provedenom vremenu. Stvarno pravi domaćini! Hvala!
Naravno da se vidimo i na mototuri! (y)
 
bikeri,tko je zainteresiran za za zajedničku vožnju do MK?!? , i to:
Srijeda (rano popodne) ZG-VU gdje se pridružujemo vigi-ju i ekipi te u Četvrtak iz Vukovara svi zajedno krećemo prema konačnom odredištu...
 
goc said:
bikeri,tko je zainteresiran za za zajedničku vožnju do MK?!? , i to:
Srijeda (rano popodne) ZG-VU gdje se pridružujemo vigi-ju i ekipi te u Četvrtak iz Vukovara svi zajedno krećemo prema konačnom odredištu...


Možda je te dogovore najbolje ostaviti za ponedjeljak, dva, tri dana prije puta, zato što sad svi idu, a na kraju velika masa otpadne zbog razno raznih razloga! Ja svakako krećem u srijedu, ali do Skopja, tako da ćemo se tamo vidjeti i upoznati!
Pozdrav!
 
maredm1 said:
Možda je te dogovore najbolje ostaviti za ponedjeljak, dva, tri dana prije puta, zato što sad svi idu, a na kraju velika masa otpadne zbog razno raznih razloga! Ja svakako krećem u srijedu, ali do Skopja, tako da ćemo se tamo vidjeti i upoznati!
Pozdrav!
slažem se sa tobom u potpunosti,samo sam htio vidjeti ima li i koliko zainteresiranih za taj prijedlog...
...u svakom slučaju,vidimo se!
 
goc said:
slažem se sa tobom u potpunosti,samo sam htio vidjeti ima li i koliko zainteresiranih za taj prijedlog...
...u svakom slučaju,vidimo se!

vidjet češ sve će se posložiti par dana prije puta, ima nas koji nečemo do tada znat koliko dana smo free a o tome ovisi i ruta kojom idemo, najbrže je autoputom ali i najdosadnije, ak se ulovi koji dan više meni je zanimljivije prek Bosne pa Kosova ili malo pronjuškati sjevernu Albaniju, pratim temu pa odlučujem u zadnjih tjedan dana kuda idemo, u svakom slučaju nađemo se u Prilepu  (y)
 
Ako se kod mene šta promjeni onda bih i ja išao tim putem. Jel me primaš u ekipu?  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Ako se kod mene šta promjeni onda bih i ja išao tim putem. Jel me primaš u ekipu?  :mrgreen:

naravno prijatelju, samo kao što sam rekao Renato i ja ćemo točno vrijeme i rutu znati prilično kasno tako da nebi htio da ti pokvarim planove, znaš da smo prošle godine vozili starim cestama u šusu ZG-Ohrid baš radi manjka vremena a opet nevozi nam se autocestom. Svašta možeš od nas dvojice očekivati  :LOL:
 
Kako stvari sada stoje ja ove godine neću ići, ali to ne znači da se neće nešto promjeniti u 5 do 12.
 
mrgud_sk said:
Kako stvari sada stoje ja ove godine neću ići, ali to ne znači da se neće nešto promjeniti u 5 do 12.

5 do 12 ce ubrzo doci ;)

Polako ali sigurno odbrojavamo... D- 65 dana  (y)
 
Godišnji je zakaparen (y)
Vidimo se 8)