Moto vlogeri

Hm, a meni to glupo. Ok, ni meni se ne svidja bas kad je kamera na vrh kacige, ali kad je stave na bradu, to je meni idealno. Recimo onako kako Schaaf to pravi na Youtube. Inace, jedan od meni drazih "Raw onboard" youtubera. Nema price, samo voznja i zvuk motora iz prvog lica. :)
Mene živcira pokretanje kamere sa glavom, tj da slijedi pogled onoga ko vozi, nervozni pokreti kamere. Stavi kameru koja dovoljno široko "hvata" pa će uhvatiti sve što ti vidiš a i više od toga. Isto kao što me u modernijim filmovima nervira kad počnu s brzim nervoznim približavanjem i udaljavanjem, zumiranje in-out. Protivi se svim pravilima o tome kako se ispravno snima kamerom, što se uči na filmskim akademijama ili se može naći u svakom priručniku za kino i video amatere...
 
  • Like
Reactions: s2r
Ovaj prvi video sjecam se kad sam vas sreo na cesti od Buzeta prema Roču..

Lani je bila bas susna godina i kotli su i u jesen bili suhi kao barut.... Ove godine u 8 mjesecu su se kupali ljudi ispod restorana.
je bio i za uskrs, ne sjećam jel bio opet u Kotli, obilazio slap Sopot, bio neki zatvoren mostić od smjera Pićana, lutao neko vrijeme pa uzeo veći krug pa došao s gornje strane na Sopot uz neki kanal riječicu se vozio pa mostić i uzbrdo, nizbrdo Škrbani. Zanimljivo, bar meni.
Nije loše zalutat. ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
je bio i za uskrs, ne sjećam jel bio opet u Kotli, obilazio slap Sopot, bio neki zatvoren mostić od smjera Pićana, lutao neko vrijeme pa uzeo veći krug pa došao s gornje strane na Sopot uz neki kanal riječicu se vozio pa mostić i uzbrdo, nizbrdo Škrbani. Zanimljivo, bar meni.
Nije loše zalutat. Bio solo, sljedeći put povest ove s bmw kravama pa gledat u retrovizor kak se znoje po zavojima i uskim cesticama ;)
Gotovo je sad ... spomenuo si BMW u negativnom smislu, samo čekaj da krenu sipati drvlje i kamenje po tebi :p:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ostalo u quote :D

Ako Vam fali zavoja odite na Permane pa dalje ovom rutom:

Dijeljeni smjer
Od mjesta Permani, 51213 do mjesta Buzet, 52420 cestom Permani.

4 h 21 min (193 km)
Za najbolje usmjeravanje u trenutačnom prometu posjetite https://maps.app.goo.gl/PNf5kNMqyTnLWBj5A

4h vožnje i zavoj na zavoju. Odlična ruta za GS
ispalo iz rute ti od Dane na Brest, Počekaji,Buzet. Gradić Boljun zanimljiv i za odvalit kufere. Ma zajebajem bmw je super motor, ima i normalnih vlasnika:)
 
Novi video na mom kanalu, škicnite i ostale ... kak se ono veli ... Like and Subscribe ... Hvala :ROFLMAO:

a u kujac, baš ga možeš pričat, drobit, fak..uspjeli ste me snimit u Delnicama benz.. srećom što odlučio ić za Ri, Trsat, Bakarac,Novi,Senj
 
  • Haha
Reactions: thommy
Novi video na mom kanalu, škicnite i ostale ... kak se ono veli ... Like and Subscribe ... Hvala :ROFLMAO:

Ovog motoristu s narančastim Versysom sam sreo prošli tjedan u Stubici kod spomenika Matija Gubec, malo popričali, ok lik.
Mislim da je rekao da dolazi iz Dugog sela.
 
  • Like
Reactions: thommy