Motociklist poginuo pred svojim domom

-MV-AGUSTA-

New member
IVANIĆ GRAD – Vozač motora Miroslav Jelić (26) smrtno je stradao u prometnoj nesreći što se jučer oko 12.40 sati dogodila u Ulici Pavla Jelića u Ivanić Gradu. Kako doznajemo iz PU zagrebačke, nesreća se dogodila kada se ťČazmatransovŤ autobus bjelovarske registracije kojem je za upravljačem bio vozač J. S. (43) sudario s Jelićevim motociklom. Nesretni je mladić od zadobivenih ozlijeda na mjestu preminuo, a kako doznajemo i živio je samo nekoliko kuća dalje od mjesta gdje je stradao.


počelo je lijepo vrijeme.i odmah sranja.
i naravno ne piše način i uzrok nesreće,ko god (nije motorist) čita ,reći će vozio je brzo i poginuo.


R.I.P.
 
to zatupljeni ljudi misle da je odma motorist kriv jer motor brze ide
i te neke glupe teorije.... a kad si na motoru misliš za dvoje
 
Ja brijem da se vozać autobusa zaletio u njega!!!
Ma to je sve u kurcu , jebote ginemo ko muve!!!!!

:cry: :cry: :cry:
Sad sam tak ljut da si bum maznul par konjaka :twisted: :twisted:

R.I.P,
on sad vozi na vjećnim stazama.... :(
 
toldi said:
Ježim se od toga!
p.s kad ćeš ufurat adsl?znaš za one manualse od suzukija mi treba :mrgreen:
malo sam krivo zahtjev ispunio pa me zvali iz "baze" i onda sam ponovo morao.ovaj tjedan bi trebalo to proradit
 
Neznam točno što se je dogodilo, al znam da taj vozač autobusa je vec napravio par saobračajki. Starci će ić na sprovod, jer su dobri s njegovima. R.I.P.
 
Ja sam poznavao Miroslava i nije mi svejedno bilo kad su mi jučer javili! Mislio sam nešto napisat o tome ali nemam snage pisat o takvim stvarima!!!!

Sad će bit sto ljudi sto priča ali mislim da u ovom slučaju vozač autobusa nije bio kriv jer je Miro prebrzo ušao u zavoj i nije uspio svladat zavoj (vozio je Jawu) kak treba i bubnuo u bus ali i cesta je tamo jako uska tak da....., k tome navodno nije imao kacigu!

Pokoj mu duši!!!
R.I.P.
 
Žao mi ga je isto ko i svima koji su ga poznavali jer je bio super dečko ali vas molim nemojte odmah počet sa prebacivanjem krivnje na ovog ili onog :evil:
Nažalost istina je da je Jela pogino zbog svoje nepažnje i brzine ali to sad nije više uopće bitno jer ga više nema :cry:
R.I.P