Motociklist poginuo pred svojim domom

Pisalo je u novinama... Jawa 350
RIP
 
A sezona još nije ni počela... :cry: R. I. P. Molim vas, pazite na sebe i na druge u prometu!!!
 
2 matrix666:ne seri bezveze po šoferu ako neznaš kaj je bilo :x
Rekao sam već da mi je jako žao šta se to dogodilo ali gledajte to i s ove strane:to je bio školski bus koji vozi klince iz osnovne,kaj bi bilo da se nekome od njih nekaj dogodilo???
Mi koji smo ostali se možemo samo tješit time da je on sad na nekom boljem mjesto i da će mu bit bolje nego nama :|
Miroslave R.I.P
 
frosty said:
2 matrix666:ne seri bezveze po šoferu ako neznaš kaj je bilo :x
Rekao sam već da mi je jako žao šta se to dogodilo ali gledajte to i s ove strane:to je bio školski bus koji vozi klince iz osnovne,kaj bi bilo da se nekome od njih nekaj dogodilo???
Mi koji smo ostali se možemo samo tješit time da je on sad na nekom boljem mjesto i da će mu bit bolje nego nama :|
Miroslave R.I.P
SORRY!!!!! Svatko ima svoju verziju priče. Nije važno tko je kriv i šta se je dogodilo. Njega više nema i to je najžalosnije :cry:
 
rossonero said:
RIP

Daj ljudi, pazite se.
A pazite i "one druge". A ak se vec morate negdje puknut, onda ajde u kakav zid. Ne u autobus pun "svjedoka". :?
 
:( Grozno.Uz lijepe vijesti o početku sezone,o uspjehu prvih akcija"Prijatelji na motoru",ovakve tužne vijesti ostavljaju bez riječi.R.I.P.
 
R.I.P.

Decko isao s mojom curom u osnovnu...