Motoexpert - Split

črnomerec said:
kalimere jebeš me malo,taj motor koji sam uvezo,reko neda mi se sad po carinama i slicno,pa reko da mi ovaj rjesi i to rjesenje je bilo 800 kn plus 200 špediter

I još samo ovo ..... kak si onda uštedio 1000€  :LOL: :LOL:
 
črnomerec said:
ja sam isto tako htjeo izbjec odlazak na carinu i tehnicki pa mi je dmc samo za tu uslugu htjeo uzet 800 kn,plus kaj bi trebo platit uslugu špeditera,dakle za cca sve zajedno sat vremena koliko sam izgubio ostalo mi u đepu 1000kn

pih, tebi problem platit za sat rada 1000kn? ja sam mislio da ti na sat zardjujes bar 5000kn, tak da ti iljadu kuna ispada iz djeba samo... :mrgreen:
 
dani83 said:
pih, tebi problem platit za sat rada 1000kn? ja sam mislio da ti na sat zardjujes bar 5000kn, tak da ti iljadu kuna ispada iz djeba samo... :mrgreen:
jesi poceo jebat pošto se nisi još ubio?
 
črnomerec said:
jesi poceo jebat pošto se nisi još ubio?

sto bi se ubio...život tako ljep...
 
črnomerec said:
u obrisanoj temi misi tako napiso :LOL:

kojoj to? puno tema je obrisano...

črnomerec said:
otkrio si mušku ljubav?

davno... :jesus: :LOL:
 
znas dobro,ona tvoja suicidna,ne jebeš,tojest nisi nikad,nemap prijatelja itd
 
ta tema je zajebancija bila...
copy/paste s forum.hr...

sam jbg. eto obrisase je...
steta...
 
Sve preporuke za Motoexpert  (y)

....i ja sam ove godine preko njega uvezao motor.

Po meni je puno bolje tako uvesti motor iz Njemačke nego sam. Ako znaš odlično njemački, imaš tetku u Minhenu i službeni kombi za koji ne plaćaš benzin onda uvezi sam....u svakom drugom slučaju prepusti to profesionalcu i mirno spavaj. Jer velike su ti šanse da te nasanjka neki Turčin.  :mrgreen:
 
gogs 1 said:
Sve preporuke za Motoexpert  (y)

....i ja sam ove godine preko njega uvezao motor.

Po meni je puno bolje tako uvesti motor iz Njemačke nego sam. Ako znaš odlično njemački, imaš tetku u Minhenu i službeni kombi za koji ne plaćaš benzin onda uvezi sam....u svakom drugom slučaju prepusti to profesionalcu i mirno spavaj. Jer velike su ti šanse da te nasanjka neki Turčin.  :mrgreen:

inace ti i engleski znaju tamo...ja sam bio naso prjevoz motora za 150e...do osijeka...s kamionom...

nedavno sam se javio na fejs decku u vezi oglasa sa mobile.de
ne mos vjerovat, prica hrvatski...  :jesus: :jesus: :jesus::LOL: :LOL: :LOL:

 
dani83 said:
ta tema je zajebancija bila...
copy/paste s forum.hr...

sam jbg. eto obrisase je...
steta...
Mogu je ja i vratit. Ne izgleda mi kao zajebancija... Čak sam se i zabrinuo za tebe
 
Nike said:
Mogu je ja i vratit. Ne izgleda mi kao zajebancija... Čak sam se i zabrinuo za tebe

sto si se zabrinio? :misli:

nije ni trebala izgledat ko zajebancija...
 
dani83 said:
inace ti i engleski znaju tamo...ja sam bio naso prjevoz motora za 150e...do osijeka...s kamionom...

nedavno sam se javio na fejs decku u vezi oglasa sa mobile.de
ne mos vjerovat, prica hrvatski...  :jesus: :jesus: :jesus::LOL: :LOL: :LOL:

E, baš će biti sreća kupiti motor u Njemačkoj od nekog tko priča hrvatski  :LOL: :LOL:
 
Naletio par puta preko ebaja na jaRRane.  :afro:
Samo pohvale.
 
koss said:
Naletio par puta preko ebaja na jaRRane.  :afro:
Samo pohvale.

I ja, naravno same pohvale ..... ispod svake cijene, original roba, jeftina dostava  (y) ......

..... ispalo s kamiona  :LOL: :LOL: