MotoGP Aragon 2024

Gledam sad na motogp ima snimak iz vise uglova i usporeno..po meni bajabaja se malo zanio..sa vanjske strane da obidjes dukca..tesko sto se i pokazalo..jos treba sad i kaznu da dobije ..mada sumnjam..jak je komitet..vagaju jos sta ce rec kako se oprat..nema jos nista ni od doktora..sumnjivo
 
  • Like
Reactions: e39 and Mocippaldi
Po meni je ovo nikom ništa s tim da je Peko dobio veće ništa. Tehnički gledano Aleks je kriv Em je išao široko u livu krivinu i išao bi široko u drugu desnu krivinu da mu Peko nije bija ispred!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zagrepcan
Gledam sad na motogp ima snimak iz vise uglova i usporeno..po meni bajabaja se malo zanio..sa vanjske strane da obidjes dukca..tesko sto se i pokazalo..jos treba sad i kaznu da dobije ..mada sumnjam..jak je komitet..vagaju jos sta ce rec kako se oprat..nema jos nista ni od doktora..sumnjivo
Vidija je kako je to Bestia jučer elegantno izvea s Fabiom, ali jbg. Fabio je bija sporiji od mlađeg Marqueza (koji nije ni vidija Pecca dok ga nije ispravilo).
Racing incident.
Dobro su i prošli kako je moglo bit.
 
Toliko si brzi, boris se za naslov, imas dovoljno vremena da ga prestignes 10x..sad nek kmeci jer bio glup..to zato kaj ga lately stvarno hvalim da je next level shit..uglavnom, top za sezonu:)
 
pas mi je zacijuka,kad su oba pala i probudia me na usporeni snimak...inace sam bia zaspa uz dosadnu utrku i slusa komentatora onako...zatvoreni ociju.

skoro rip
 
Banjaja nemoj biti tužan. Tako je meni kad mi se nagne karet pa izgulim prste.
Racing incident. Ne bi bio prvak da ne grize kad god vidi malu priliku. Tako je - dobro je prošao ...
Dobro je što je Jorge korak bliže naslovu. Drago mi je za njega, jer ako ne sad... A tvornički ducati je x 10 zaslužio da izgubi naslov.
Bravo Mark ali bravo i Pedroooo. Na toj kanti tako grist protiv ducatija... svaka ćas
 
Ko fol slučajno :mrgreen:
1725209723491.png
 
niko nije kriv ali sad kad vrtim još jednom alex je očito kriv. nema tu pitanja. glupo i preambiciozno guranje gdje ne ide
 
Alex njega nije vidio, to je 100 %.
Peko je vidio Alexa, 100%
Po reakciji Alex ga nije ni čuo.
 
niko nije kriv ali sad kad vrtim još jednom alex je očito kriv. nema tu pitanja. glupo i preambiciozno guranje gdje ne ide
Ajd zavrti ti još jednom pa gledaj.
Aleks vozi svoju liniju,banana ga prestiže sa vanjske i prije nek ga pretekne naslanja se na alexa i gura ga skroz na apeks...
 
  • Like
Reactions: bolcic
To su trke a ne promet u kružnom toku pa da ima prednost onaj sa desna.Peco je bio na čistom asfaltu,da bi njemu dao mjesta morao bi otič na prašnjavi dio, Alex je morao znati da kad nešto zajebe onda to drugi iskoriste.
 
  • Like
Reactions: Lucho 23 and go-go
To su trke a ne promet u kružnom toku pa da ima prednost onaj sa desna.Peco je bio na čistom asfaltu,da bi njemu dao mjesta morao bi otič na prašnjavi dio, Alex je morao znati da kad nešto zajebe onda to drugi iskoriste.
Pa zašto bi peko morao dat mjesta alexu?
Pa ko je koga pretjecao?
Alex je zajebo krivinu prije,a u sljedeču je ulazil u normalnom ritmu, 20cm od apexa, i kaj bi sad moral..zakočit da majstor prođe sa vanjske?
Normalno je vozil svoju liniju,peko ga je prestizo po vanjskoj i naslonio se nanjga prije neg ga je uspjel prestignut..tu je priči kraj i nema se kaj debatirat.
 
Ducati očito ima uvid u sve motormenadžmente ducati motocikala na stazi, tako i u alexov, fok peko kaže da je alex, u trenutku sudara, imao još uvijek otvoren gas 40 posto.