MotoGP Aragon 2024

Zanimljivo da bi 99% forumskih komentatora napravilo isto što i Alex, tj. ništa... "You shell not pass!" ;-)
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Čuj to..usred dvoboja pustit gas..pa nije to špancir fest po jadranskoj magistrali.
Vjerujem da je imal 40% otvoren gas jer je sporije ulazil u krivinu zbog greške u prijašnjem zavoju.
Znači neko te pokuša prestignut i ne uspije mu sasvim jer mu kontra dolazi neko u škarice (u tom slučaju je banjaji u smislu kontra prometa dolazil prljavi dio staze izvan idealne linije zato je i gural na apex) i ubaci se pred tebe,ti ga skucaš u guzicu i onda ti kriv jer nisi držal rastojanje.
Ma bilo kako bilo,ima tu pametnijih ljudi koji su odlučili da je krivda sa obje strane odnosno ničija,đabe mi sad tu praznu slamu mlatimo.
 
Da bi se vratio na putanju moras prometalo ispred sebe potpuno preteci a ne pola i ko zakoci da se ovaj ukljuci je budala i niko ne bi zakocio pa ni Pecco da je obrnuto bilo.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: e39
Čuj to..usred dvoboja pustit gas..pa nije to špancir fest po jadranskoj magistrali.
Vjerujem da je imal 40% otvoren gas jer je sporije ulazil u krivinu zbog greške u prijašnjem zavoju.
Znači neko te pokuša prestignut i ne uspije mu sasvim jer mu kontra dolazi neko u škarice (u tom slučaju je banjaji u smislu kontra prometa dolazil prljavi dio staze izvan idealne linije zato je i gural na apex) i ubaci se pred tebe,ti ga skucaš u guzicu i onda ti kriv jer nisi držal rastojanje.
Ma bilo kako bilo,ima tu pametnijih ljudi koji su odlučili da je krivda sa obje strane odnosno ničija,đabe mi sad tu praznu slamu mlatimo.

kakve veze ima cesta sa utrkama..
znači ti si od onih koji kad te netko na cesti prestiže umjesto da smanjiš ti dodaš gas..bravo majstore..
 
Trrebalo je napravit snimak crno bijeli i da se nevide brojevi na motorima..da se nezna ko je Bajaja ko mladjahni markez..i onda da se vidi ko ie kriv..ovako jedni navijaju za ove jedni za one..ja navijam za Morbidelija tako da je ovde Bajabaja kriv..jebiga ako ces preticat sa vanjske strane moras imat kajones i dodat gas a nadat se da ce te kolega pustit..kazem samo obrni okreni kako bi se onda izjasnjavali..da je Markez pretico sa vanjske rekli bi vidi budale gdje ces cojk drzi svoju putanju nes proc..Bajabaja je ispo budala..upade, mogo se polomit , ostade bez bodova..u najgorem slucaju mogo je bit 4mj..ovako ga glabaj sad
 
Screenshot_20240902_123249_Instagram.jpg
 
Sasvim dovoljno mjesta da se uz pasicu nagne i neda Bagnai da ga prođe.
screenshot.1.jpg
 
Ne n
kakve veze ima cesta sa utrkama..
znači ti si od onih koji kad te netko na cesti prestiže umjesto da smanjiš ti dodaš gas..bravo majstore..
Ne nisam, baš suprotno u puno situacija sam nekoga spasio dal sa kočenjem ili pomicanjem skroz na desno..čak sam u jednoj takvoj situaciji i podrapal zadnju desnu felgu al nije mi žao jer sam spasio motoristu koji nebi riješil frontalni sudar.
Al mi se je u jednom slučaju desilo upravo to kaj sam opisal gore..vozio sam sa 40% gasa budala je pretjecala kolonu i nije mu uspjelo i skrenul je na mene koji sam bio 2 po redu u koloni..e tad nisam uspjel.
zakočit i roknul sam ga u zadnji desni čošak,naravno nisam bio kriv jer je bilo nemoguče držat razmak..a ni zakočit u tom djeliču sekunde.
 
Nisam strucnjak, ali Pecco je bio ispred i prije same promjene smjera i na trkacoj putanji, Alex nije, gleda skoro drito, tako da osim ako nema vid kao konj, mora vidjet Pecca, ima krivu putanju i manju brzinu, da je htio mogao je bit normalan i popustit, jer on ulazi u trkacu putanju na kojoj je Pecco i već je ispred.
Pitanje je više, dal bi bio tako agresivan i forisirao neizbjezan kontakt da je bio netko drugia ne Pecco.
20240902_134936.jpg
20240902_134951.jpg
 
Trrebalo je napravit snimak crno bijeli i da se nevide brojevi na motorima..da se nezna ko je Bajaja ko mladjahni markez..i onda da se vidi ko ie kriv..ovako jedni navijaju za ove jedni za one..ja navijam za Morbidelija tako da je ovde Bajabaja kriv..jebiga ako ces preticat sa vanjske strane moras imat kajones i dodat gas a nadat se da ce te kolega pustit..kazem samo obrni okreni kako bi se onda izjasnjavali..da je Markez pretico sa vanjske rekli bi vidi budale gdje ces cojk drzi svoju putanju nes proc..Bajabaja je ispo budala..upade, mogo se polomit , ostade bez bodova..u najgorem slucaju mogo je bit 4mj..ovako ga glabaj sad

jesam se sad navuko..😂
isto da je u umjesto peca bio mark m, onda bi bilo jao koji talent, kakav fenomenalan potez..a netalentirani mlađi brat se zabio u njega..bila bi varka malog marka..
 
Pričate napemet.
Alex je svjesno ubrzao na pola zavoja u trenutku kad je trebao pustit gas. Vidio ga je praktički cijelog ispred sebe