MotoGP Brno 2020

Činjenica je da je temperatura bila viša nego na prošlim utrkama u Brnu. Klima je sjebana globalno, šta god Trump govorija o tome.
Isto tako, svi timovi su imali problema s gripom, šta zbog temperature, šta zbog kišom ispranog asvalta i smanjenog korištenja staze zbog korone.
Također, asvalt je zreo za zamjenu, jer je staza postala grbava u zavojima (Abraham Sr. očito ne stoji više baš toliko dobro da mu se bacaju pare).
A tu je i nova Michelinova zadnja guma, s kojom se timovi još traže.
Ok, trka je bila sporija. I?
Koja je poanta usporedbe?
Možda bi trebalo poništit rezultate?
Ponovit utrku?
Ne kužim.
 
Lani je utrka bila 2min kraca mescini al milijun faktora se promijenilo za godinu dana. Staza je jos vise grbavija bilo je dosta padava tako da vjerujem da je npr Fabian vozio pomatno tj s rezervom i jos par njih al ne kuzim Dukce. Da im nije Zareta bili bi zajedno s Hondom iza Aprilije 😂 Mislim da ce Ducati uskoro izaci s nekim novim Deviceom 😁
 
  • Like
Reactions: baxy
Lani je utrka bila 2min kraca mescini al milijun faktora se promijenilo za godinu dana. Staza je jos vise grbavija bilo je dosta padava tako da vjerujem da je npr Fabian vozio pomatnontj s rezervom i jos par njih al ne kuzim Dukce. Da im nine Zareta bili bi zajedno s Hondom iza Aprilije 😂 Mislim da ce Ducati uskoro izaci s nekim novim Deviceom 😁
Pa već su izašli za shape-shifterom, ali im još ne pomaže dovoljno.

😁
 
Pa već su izašli za shape-shifterom, ali im još ne pomaže dovoljno.

😁
Mogu oni jos 100 konja nac i milijun sranja al svaki put s novitetima nazadaju. Sta su dobili s krilima, s onim sranjem na zadnjem tocku, start dodatcima i ko zna cime jos, samo nazadaju. Ako se ne varam svi se vozaci zale da se motor neda turnovat a nista na tome ne rade. Gori su supci i egoisti od HRCa. Cek
 
Uz sva pomagala i napredak od jedne godine razvoja, ktm pobjedio sa slabijim vremenom nego prosle godine. Ali je pobjedio. Ex hondasi rade dobar posao u ktmu, to stima.
 
Ti mora da si jako pametan.
Ne usudim ti se uopce suprotstavljati.
To sam i ocekiva skuteras skriven iza tastature glumi receRRa 🤣👍
 
IgVg
Jesi vidio u jerezu, marquezu je klizao prednji kotac 20 metara i nije pao. Izletio je sa staze, ali nije pao.
 
IgVg
Jesi vidio u jerezu, marquezu je klizao prednji kotac 20 metara i nije pao. Izletio je sa staze, ali nije pao.

jebiga nisi video pomocne kotace koje samo on ima :ROFLMAO: (y)
 
To sam i ocekiva skuteras skriven iza tastature glumi receRRa 🤣👍

Sta ti znas o meni?
Ako ti se ne sviđa sto netko napise, daj argumente kontra ili listaj dalje.

Ako je jedan ubjedljivo prvi, a nitko drugi ne moze bas nista na tom motoru, postavlja se pitanje...
On je super, a svi su drugi glupi i nesposobni...cisto sumljam.
 
Sta ti znas o meni?
Ako ti se ne sviđa sto netko napise, daj argumente kontra ili listaj dalje.

Ako je jedan ubjedljivo prvi, a nitko drugi ne moze bas nista na tom motoru, postavlja se pitanje...
On je super, a svi su drugi glupi i nesposobni...cisto sumljam.

imao sam priliku vidjet nacin I pristup treninzima I covjek je jednostavno stroj tako rec vanzemaljac

trebas ga vidjeti na motocross motoru I tu bi bio u vrhu

mozes ga ne voliti ali rec da nema veze ili da se samo za njega nesto radi je izjava iz 2b razreda osnovne skole
 
  • Like
Reactions: DuroDu
E zato ti pisem.
On decko na intervju kaze, da nisam s vama sada vozio bih motor, ali znam da su inervjui, snimanje reklami i presice dio mog posla i voznja motora mora nekad pricekati.
A za mnoge u motogp je voznja motora odvratan posao, kao i tebi tvoj.
 
U vrhu čega bi bio MM na mx motoru?? 🤣
To što za nas smrtnike oni lete na svim moto prometalima ne znači da bi i u drugim disciplinama bili šampinjoni.
Svi su oni odrasli na mx-u, nema gp vozača koji nije solidan kroser. Ili enduraš, supermotaš ili rally vozač. U svemu su dobri.
Al da bi u mxu derao ekipu, budimo ozbiljni..
 
U vrhu čega bi bio MM na mx motoru?? 🤣
To što za nas smrtnike oni lete na svim moto prometalima ne znači da bi i u drugim disciplinama bili šampinjoni.
Svi su oni odrasli na mx-u, nema gp vozača koji nije solidan kroser. Ili enduraš, supermotaš ili rally vozač. U svemu su dobri.
Al da bi u mxu derao ekipu, budimo ozbiljni..

Sa svojim pristupom i razmisljanjem covik bi u MXGP bio u vrhu a ti mozes pametovat i dalje na forumu i mastrubirat nedjeljom popodne na TV
 
Ne ti ćeš pametovat jer ti mali vozi seosku mx ligu s 4.5 natjecatelja.. pa zato znaš nešto o mx-u.. 🤣

Mx bratski trening..

Gajsera možeš kod nas pogledati i uživo, bio je pred 3-4 tjedna na treningu..
Marquezi su njemi filmovi za to (što je očekivano i normalno).. Herlings, Cairoli..

Haha al stvarno svaštta se ovdje da pročitat.. komedija
 
Last edited:
Ne ti ćeš pametovat jer ti mali vozi seosku mx ligu s 4.5 natjecatelja.. pa zato znaš nešto o mx-u.. 🤣

Mx bratski trening..

Gajsera možeš kod nas pogledati i uživo, bio je pred 3-4 tjedna na treningu..
Marquezi su njemi filmovi za to (što je očekivano i normalno).. Herlings, Cairoli..

Haha al stvarno svaštta se ovdje da pročitat.. komedija

I sam si proba vozit seosku ligu SM pa je nedostajalo jajca a kamoli za MX.

Ja sam napisa samim pristupom i nacinom razmisljanja bio bi u vrhu MXGP da se uhvati, covik je stroj i 24 sata zivi svoj sport.
 
Gospodine ja sam 3 god vozio međunarodno supermoto prvenstvo u stranoj državi. Natjecao se s vozačima koji su vozili svjetski kup nacija. Čim je kod nas postala seoska liga skupio sam jajca i pokušao s pravim momcima. Uspješno ili ne, sad je manje bitno ali nemoj mi prodavat priču molim te...
Ovo su takve budalaštine i nebuloze što pišeš da je to van pameti. Je da dovoljan je pristup i način razmišljanja da bi bio prvak u totalno drugom sportu. Jel ti slušaš sebe i jesi ti ikad pogledao mxgp i šta je to?! Uostalom ako si već u domaćem mx-u pitaj dečke kako je kad dođu na kup nacija i budu 30. u b ligi. Ne želim više zagađivati temu. eod
 
Gospodine ja sam 3 god vozio međunarodno supermoto prvenstvo u stranoj državi. Natjecao se s vozačima koji su vozili svjetski kup nacija. Čim je kod nas postala seoska liga skupio sam jajca i pokušao s pravim momcima. Uspješno ili ne, sad je manje bitno ali nemoj mi prodavat priču molim te...
Ovo su takve budalaštine i nebuloze što pišeš da je to van pameti. Je da dovoljan je pristup i način razmišljanja da bi bio prvak u totalno drugom sportu. Jel ti slušaš sebe i jesi ti ikad pogledao mxgp i šta je to?! Uostalom ako si već u domaćem mx-u pitaj dečke kako je kad dođu na kup nacija i budu 30. u b ligi. Ne želim više zagađivati temu. eod

Tako je prvace 🤣