MotoGP Motegi (Japan)

Dosadno do bola, osim padanja, izletanja i prolaska kroz box ništa interesantnog. :mrgreen:
catevs said:
A koji k***c je sa Stonerovom hondom bilo, ne kuzim njemacki sta ovi na Sport1 pricaju
Manjak koncetracije Stonera, ne vjerujem da je nešto na motoru
Izgleda da bu sve ostalo kak je, Pedrosa 1, Lorenso 2, Stoner 3.
  :mrgreen:
Honde !! (y)
 
Ima bit da stazu je cilo vrime tresa lagani potres, pa su gubili grip...
:mrgreen:
 
catevs said:
A koji k***c je sa Stonerovom hondom bilo, ne kuzim njemacki sta ovi na Sport1 pricaju

na pressici je rekao da je pogodio malu izbočinu i onda još jednu veću i malo mu je izbilo volan iz ruke,kad ga je uspio uhvatiti opizdio je po prvoj kočnici i digo se zadnji kraj u zrak i više ga nije mogo smiriti do te mjere da ne izađe sa staze...

kako je  :afro: oprao dovija... :mrgreen: :mrgreen:
 
kolko sam ja shvatio uz to sto si napisao i prednja kocnica mu je propala te nakon nekoliko " pupmanja" iste naglo ulovila..tad mu se motor digo na prednji..
 
mladen59 said:
Dosadno do bola, osim padanja, izletanja i prolaska kroz box ništa interesantnog. :mrgreen:Manjak koncetracije Stonera, ne vjerujem da je nešto na motoru
Izgleda da bu sve ostalo kak je, Pedrosa 1, Lorenso 2, Stoner 3.
  :mrgreen:
Honde !! (y)
Ako ti je ovo dosadno, :misli: :shock: šta se nisi diga u 6 uri, :evil: pa gleda Moto2, pa da vidiš šta je borba i pusta preticanja. (y)Iannone se doslovno poigrava s konkurentima. :peace: :naklon: :naklon: :naklon: :cool: :bananarace:
 
Sinna said:
Ako ti je ovo dosadno, :misli: :shock: šta se nisi diga u 6 uri, :evil: pa gleda Moto2, pa da vidiš šta je borba i pusta preticanja. (y)Iannone se doslovno poigrava s konkurentima. :peace: :naklon: :naklon: :naklon: :cool: :bananarace:
(y) Imaš prav, gledo sam samo snimke do čekanja GP!! (y) Vidio sam ono sa Iannoneom kad se skroz opustil pa je izgubio prvu poziciju! :shock: (y)
 
Musashi said:
kolko sam ja shvatio uz to sto si napisao i prednja kocnica mu je propala te nakon nekoliko " pupmanja" iste naglo ulovila..tad mu se motor digo na prednji..

da,tak je bilo...samo ne kužim otkud im bumps na stazi..nije to grobnik
 
mladen59 said:
(y) Imaš prav, gledo sam samo snimke do čekanja GP!! (y) Vidio sam ono sa Iannoneom kad se skroz opustil pa je izgubio prvu poziciju! :shock: (y)
Nije se opustija nego mu je motor ispada iz brzine.  (y)
 
Nazalost nisam gledao utrku.
Sta se tocno dogodilo sa Rossijem? Kako je pao? Citam da je bilo jebeno svima
 
Babylon-07 said:
Nazalost nisam gledao utrku.
Sta se tocno dogodilo sa Rossijem? Kako je pao? Citam da je bilo jebeno svima
Ukratko...

http://motomatters.com/results/2011/10/02/2011_motegi_motogp_race_result_easy_vict.html
 
Pogledao sve trke i ne znam kako je moglo biti dosadno,Moto2 odličan a GP je bio sasvim ok. i podsjetio me na nešto  :LOL: ,onoliko
izleta po travi nisam imao kad ni kad sam bio pionir  :mrgreen:
 
papillon said:
Pogledao sve trke i ne znam kako je moglo biti dosadno,Moto2 odličan a GP je bio sasvim ok. i podsjetio me na nešto  :LOL: ,onoliko
izleta po travi nisam imao kad ni kad sam bio pionir  :mrgreen:

bome sam i ja danas pogledao trka oči mi ispale    :shock:

125, moto2, moto gp, sbk race1, sbk race 2, ssp
 
papillon said:
Pogledao sve trke i ne znam kako je moglo biti dosadno,Moto2 odličan a GP je bio sasvim ok. i podsjetio me na nešto  :LOL: ,onoliko
izleta po travi nisam imao kad ni kad sam bio pionir  :mrgreen:
Ma znam, ali jedina borba u GP je bila između Sica i Devia za 4 mjesto, kak je Stoner iscurio, Pedrosa je ostal prvi a Lorenso ga pratil, osim silnih izlijetanja i dva prolaska kroz box i Stonerovo probijanje do trećeg mjesta nije bilo puno uzbuđenja i neizvjesnosti! :misli: (y) Nažalost Moto2 nisam gledal. :( :mrgreen:
 
ovo nije prvi put da kao eto guzva je i neko sa strane ti se zaleti u rucku od kocnice...pitam se zasto ne uvedu pravila da svi moraju imat zastitu preko kocnice :misli:..otezali bi motor za 100g al svi bi imali isto pa nebi bilo razlike a mozda bi sprijecili koji pad