MotoGP - Qatar 2021 R1 28/03/21 a odmah i R2 04/04/21 😄

Ja ne znam jel postoji gluplja staza u motorsportu, baš ono totalno dno.

Šta se mene tiče, Mir 20 bodova, Peko DSQ, Zarco DSQ.
 
Honda 😳
KTM 🥶 Dovla ocituj se :mrgreen:
Morbideli 🤣 Moci ocituj se 🤛
Likar :ROFLMAO:
 
Honda uvijek ovako otvara sezonu, to je opće-poznati Honda Gambit, ili Honda Otvaranje u šahu, prvi potez prva trka loša namjerno, u idućoj će pucat lanci od snage, konkurencija neće znati što ju je točno snašlo.
 
  • Haha
Reactions: piljun and pikacu79

Attachments

  • IMG_20210328_200921.jpg
    IMG_20210328_200921.jpg
    401.5 KB · Views: 72
Procurile slike novog Dukca za iducu sezonu, ima spojler nazad ko Honda Civic. Tilke dobio novu stazu da pravi, oval, al mora da bude min 10km duga da ne bi ona 2 zavoja bila preostra :mrgreen:
Vaufeju je bilo bolje da su Jawu kupili, bili bi ako nista u Speedwayu prvaci :ROFLMAO:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: piljun and prpa
ja bi ove godine pozelio dukatiju titulu, ljudi rade, trude se, slazu jednu na drugu inovaciju, vec duze vremena su trendseteri u motosportu
mislim da bi bilo vrijeme i za titulu
 
Volio bi da je Yama ovdje pokazala kakva ce biti ove sezone ali nazalost nije jedna lasta pokazatelj proljeca
 
preglupa staza i sve skupa pre preuranjeno da bi se išta dalo zaklljučiti o sezoni.
No manje bitno,.
Dobra trka.
 
preglupa staza i sve skupa pre preuranjeno da bi se išta dalo zaklljučiti o sezoni.
No manje bitno,.
Dobra trka.
U ovim uvjetima je dovoljno da su dvije staze glupe i ode pola prvenstva. :mrgreen:
Moji zaključci su da smo nastavili gdje smo stali prošle godine. Dovi se zove Bagnaia a Petrucci Miller. Rossi jadan bi ali ne može, Rins i Mir se šuljaju, Quartararo sjebe gume odmah, Morbiidelli je imao loš dan a Vinales dobar. Ali da, sigurno je preuranjeno. Bez smajlića.
 
Deda nije bio los..malo ga binder sjebo pa je izletio I izgubio ritam al nije mogo bit puno bolji..mozda ga honde nebi prosle a milera nebi mogo pretec..bodovi su tu..bolji od timskog kolege bolji od MM..nije lose za starog prdonju
 
Nije loš, da, Nije puno sporiji nego nekad ali je puno mekši. Nekad je on bio taj koji je napadao i bacao se na druge, sad je on taj koji bježi od drugih.
Sve u svemu, djeluje kao da je vinales pobijedio jer je slučajno bolje sačuvao gume. Ne zna brže na prvoj polovici trke 😁
 
Kako je Miru.kad.onako nakon muke i znoja popusis u zadnjih 10 m, a radi cega. Ja bi im na njegovom.mjestu od.muke gume.izbusio 🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
Evo kaže Morbidelli da je odmah na početku trke prijetio neki problem na motoru..Doktora opet hebe zadnja guma, koja mu je "otkazala" nakon par krugova..Zadnjih par krugova je dobro vozio jer je prethodne vozio sporo, pa se"oporavila", kaže..