MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Koji pederčić je ovaj Dovi isto, prije prvenstva srao kako Aprilia nije dovoljno dobar i ozbiljan projekt za njega, a sad kad se na testiranju pokazala relativno ok, evo njega kako mu je drago da ga Aprilia želi.
Koji pušač kurca
Screenshot_20210317-142434_Facebook.jpg
 
  • Like
Reactions: Tibor and piljun
Koji pederčić je ovaj Dovi isto, prije prvenstva srao kako Aprilia nije dovoljno dobar i ozbiljan projekt za njega, a sad kad se na testiranju pokazala relativno ok, evo njega kako mu je drago da ga Aprilia želi.
Koji pušač kurca

Pa moraju od nečega krenuti, znaš da je ego nekad veći od planine. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Pa moraju od nečega krenuti, znaš da je ego nekad veći od planine. :mrgreen:
istina, ali ja bi onda rađe da i sa Savadoriem (ili Smith) odvoze sezonu, koji će bi zadnji svaku utrku, a možda i iznenadi, nego sa Doviem koji je imao teatralne izjave "nitko za mene nije dobar, godinu dana ću guštat u motocrossu".
Ako bude motor dobar, Espargaro osvoji neka dobra mjesta, sljedeću sezonu će i neka mlada nada bit zainteresirana, a ne ovaj stari egocentrik na zalasku karijere

Ne znam baš koliko ćeš se s tim usrećiti...
preko toga ja gledam i istina, nije neka sreća, moraš imat konjske živce da ne razbiješ ekran. U 50% slučajeva se stream smrzne na startu i onda nadrkan osvježavaš ekran i opet se pojavi nakon 1 kruga, a u 80% slučajeva zadnja 2,3 kruga isto ne vidiš i onda nadrkan ideš na rezultati.com provjerit kako je završilo :mrgreen:
 
Ja mislim da je dosta one omladine, sto im menadjeri nisu dali, popusilo sto nisu otisli u Apriliu a imali su mogucnost. Yebote svi misle da su Marquez, stariji, pa ocekuju milijune i top factory team :poop:
 
  • Like
Reactions: piljun and bolcic
Jbg nema tu morala, sve je kalkulacija. Dovi je odjebo Apriliu prije jer je racunao da ce ga angazirati neka jaca momcad, npr. Honda ako MM nebi bio spreman. Onda kad nitko drugi nije reagirao, vidio je da ce mu propast godina, pa ajd bar da bude test rider i da ostane u formi ako racuna dalje voziti.
Apriliji dobro doslo iskustvo.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Svakako ima i sve mi se cini da je ovo samo predigra da se uzi krug malo navlazi pa da kasnije lakse klizne. Ipak znamo kako je Andreica osjetljiva ...
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Ja bi osobno volio da dovi vozi. Jer salva de dore stvarno nije moto gp klasa, a aprilija ima potencijala i grehota bi bilo ne iskoristit ga. Barem djelomično
 
Zastupljenost brendova u 2021. (kacige-odijela)

12 - AGV
10 - Arai
9 - Shoei, HJC, Shark, KYT
4 - Suomy, MT, LS2
3 - NHK
2 - X-Lite, Kabuto
1 - Nolan, Scorpion, Bell

20 - Dainese
18 - Alpinestars
7 - Ixon, Rev'it, Macna
4 - Kushitani
3 - Spidi, Furygan, IXS, Vircos
2 - Bering
1 - Mithos, RST, Taichi