MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ko je sve uracunat fali po men ovdje nekoliko kaciga i odijela :mrgreen:
41 kaciga
55 odijela
 
I ja sam to mislio ali ovi u nizim klasama pogotovi oni sto treniraju kod Chea ne smiju Astars i druge kacige nosit 🤛 :mrgreen:
This time next week nece biti vazno ko sta nosi vec ce se prepricavati ko je uteko kome 😎
 
Pitajte nekoga tko ima maxtv za maxtv2go šifru i to je to. Na andorid tv install ili na nekom tabletu gledat.. Trnutno tako gledam..
 
Inače nama pretplatnicima godišnjih ulaznica NK OS je omogućio maxtv2go dok traje pandemija da možemo pratiti preko arene. U istom paketu je i SK tako da sam to iskoristio. Vi tovari pitajte u ajduka možda vam daju isto. :mrgreen::p
 
  • Haha
Reactions: Nero and Shepa
Imam sve opcije ali sam trenutno u Dubaiu. Tu ne prolaze ni crtići, a kamoli nekakvi stremovi i aplikacije tva za van:mrgreen:
 
Ja ću na kraju platit tih 140 ojra MotoGp videopass i gledat ka čovik..Malo me stvari veseli kao MotoGp prvenstvo..Ne želim se nervirati po piratskim stranicama..
Imaš u St covika koji dila iptv.
1. g. 1500 kn zbog android box-a.
2. g., i svaku sljedecu 750kn.
Imaš sve programe koji postoje i najnoviju videoteku, serije...
Znam 10ak ljudi koji su uzeli, i svima radi bezprijekorno.
 
Da ne zaboravimo na manje klase:

1616421664136.png




1616421730948.png


Uglavnom bez iznenadjenja...
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Uf, tko bi rekao da ću tako razmišljat al baš mi je žao da ne vozi :( ...
Kad on bude na stazi pa netko drugi pobijedi, e onda može reći da je POBIJEDIO :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: e39
Pa bio je Frtaljko na stazi kad ga Marko nije mogo stic i istreso se i sve ovo napravio a i Vinales je bio tu negdje i zato ne baljezgajte 🤛 al da fali fali 👈