MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Shepa said:
Nije to ništa... u Moto2 će nastupat i jedna cura (španjolka, nije nešto :mrgreen:), a dobijamo i VN Argentine u raspored 2013.  (y)

Austin (Texas) također potvrđen
- radovi se nastavljaju, slijedom čega će 2013-e otpast jedna staza, po svemu sudeći ili Jerez ili Estoril.

http://motomatters.com/news/2011/12/14/termas_de_rio_hondo_circuit_signs_three_.html
Ove tri stvari ipak vuku nešto novo(španjolka je ista kao da je Španjolka) ali ne znam koju bi stazu izbacio  :misli:
 
Meni jos nije leglo kako g a je Markez ispusio..prvo ne osvoji prvenstvo a imo j e sanse, drugo ne predje u GP kao eto ima vremena,trece Bradl ode u GP a on ostade sa djecom :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Meni jos nije leglo kako g a je Markez ispusio..prvo ne osvoji prvenstvo a imo j e sanse, drugo ne predje u GP kao eto ima vremena,trece Bradl ode u GP a on ostade sa djecom :mrgreen:
Dobro rečeno mudro zboriš. (y)
 
gastajbarter said:
Meni jos nije leglo kako g a je Markez ispusio..prvo ne osvoji prvenstvo a imo j e sanse, drugo ne predje u GP kao eto ima vremena,trece Bradl ode u GP a on ostade sa djecom :mrgreen:

Nebih rekao da je mali spanjolac bilo sta ispusio, platio je slab pocetak sezone gdje je Bradl bio izvrstan i to treba cijeniti. To sta nije presao u motoGP je bolja odluka jer je daleko jos od te klase, ima izvrsnu tehniku i agresiju ali to nije garancija uspjeha u najjacoj klasi, kad pridodas odredeno iskustvo mozemo reci da je onda tek spreman za Rossia i drustvance. Prosjecni rezultati u sredini poretka ili jos i nizi vjerojatno bi djelovalo kontraproduktivno.
U sportu vaze neke zakonitosti i uvijek se na kraju svih balada pokazu tocnima, sve ostalo su iznenadni bljeskovi , a mali Marqez je definitivno igrac za najvece utakmice, ... radujem se sta ce ostati u svojoj klasi i jos godinu dana zobati palentu  :wink: ... a onda jao si ga drustvu u motoGP-u  (y)
 
gastajbarter said:
Meni jos nije leglo kako g a je Markez ispusio..prvo ne osvoji prvenstvo a imo j e sanse, drugo ne predje u GP kao eto ima vremena,trece Bradl ode u GP a on ostade sa djecom :mrgreen:


kao što je već negdi neko bio napisao, repsolu treba tako jak igrač zbog reklame u moto 2.... pa markez mora još malo se vozat u toj klasi... :mrgreen:
 
Ja isto mislim da je u pitanju Repsolovo sponzorstvo, a i u koj bi tim satelitski otišao  :misli:
 
karadolo46 said:
kao što je već negdi neko bio napisao, repsolu treba tako jak igrač zbog reklame u moto 2.... pa markez mora još malo se vozat u toj klasi... :mrgreen:

Ja mislim da je ovo zadnja sezona u kojoj se Dani Pedrosa ima pravo dokazati.
Stonera odbaciti sigurno neće,a Pedrosa ako ne osvoji ovo prenstvo vrlo vjerojatno u povijesne knjige odlazi kao manje simpatični,manje karizmaični Randy Mamola.

Najbrži drugi čovjek ;)

Ostaje mu eventualno mogućnost prelaska u Dukac kad odbace Haydena ili kad Rossi ode u mirovinu.
Yama ga 90% neće htjeti u factory timu,jer ima dva jaka obećavajuća vozača,dalje od toga,eventualno satelitski ili CRT timovi.
 
nemora znacit ni da ce klokan 2012 bit dobar ko ove godine...malo ce Yamaha nesto uradit na motoru Dukac vec radi godinu pa vidicemo hocel bit sta od toga...drugi faktor koji Stonera moze malo usporit je dijete koje ce dobit iduce godine jer tad zene pocnu zvocat da bog sacuva..pa de pazi sad..jel ti to treba..jebo te motor ..sta cu ja ako tebe nema sama sa dijetom...ovo ono :mrgreen: pa se onda cojk sam zapita cekaj malo jel mi to stvarno treba...u svakom slucaju ima da se pazi malo vise a onda te drugi preteknu...samo mu jedan pad treba i adio..nece vise nikad bit onaj stari
 
Taman je iduce WDW  tako da Ducati mora imat neke rezultate za 2012 (y)
 
Ako Rossi proradi mozda Stonera opet strefi illnes  :mrgreen:
 
Angie said:
.........a Pedrosa ako ne osvoji ovo prenstvo vrlo vjerojatno u povijesne knjige odlazi kao manje simpatični,manje karizmaični Randy Mamola.

Najbrži drugi čovjek ;)

..........

Pedrosa i Mamola nemogu u istu knjigu a kamoli istu recenicu ..... to su dva sasvim drugacija vozaca, potpuno razlicitih pristupa, kako sportu kojim su se bavili ili se bave tako i publici koja ih voli, jedan proracunat i hladan, drugi  vrhunski showman .... :wink:
malo si fulao, da si usporedio Pedrosu sa Sito Ponsom vjerojatno bi bio najblizi istini  (y)
 
baxy said:
Pedrosa i Mamola nemogu u istu knjigu a kamoli istu recenicu ..... to su dva sasvim drugacija vozaca, potpuno razlicitih pristupa, kako sportu kojim su se bavili ili se bave tako i publici koja ih voli, jedan proracunat i hladan, drugi  vrhunski showman .... :wink:
malo si fulao, da si usporedio Pedrosu sa Sito Ponsom vjerojatno bi bio najblizi istini  (y)

(y)
 
baxy said:
Pedrosa i Mamola nemogu u istu knjigu a kamoli istu recenicu ..... to su dva sasvim drugacija vozaca, potpuno razlicitih pristupa, kako sportu kojim su se bavili ili se bave tako i publici koja ih voli, jedan proracunat i hladan, drugi  vrhunski showman .... :wink:
malo si fulao, da si usporedio Pedrosu sa Sito Ponsom vjerojatno bi bio najblizi istini  (y)

E ipak tolko dugo u ovom sportu nisam  :mrgreen:
Nažalost najbolja era se odvijala prije mog rođenja.

Mislio sam isključivo na to što je mamola uvijek bio drugi najbrži.
A o pedroBOTovoj personi se nema što reči  :mrgreen:
Čak i oni rijetki osmjesi njegovi izgledaju umjetno  :LOL:
 
Dani Pedrosa ima 3 titule ukupno 38 GP osvojio od cega 15 u najjacoj klasi.
Randy Maola 0 titula 13 osvojenih GP utrka, sve u najjacoj klasi.
 
Mocippaldi said:
Dani Pedrosa ima 3 titule ukupno 38 GP osvojio od cega 15 u najjacoj klasi.
Randy Maola 0 titula 13 osvojenih GP utrka, sve u najjacoj klasi.
Njemu to nikad nije nešto značilo,(ako ga je tko slušao kao komentatora na utrci ispadne kad se uživi da samo što ne iskoči kroz TV  :mrgreen:) danas iako još uvijek jako dobro pegla motore bavi se i pi*darijama u slobodno vrijeme  :LOL:

Crazy Randy Mamola Table-MotoGP Game
 
Mocippaldi said:
Randy Maola 0 titula 13 osvojenih GP utrka, sve u najjacoj klasi.

Al navijački gledano .... najbolji šoumen ikad , da je znao kalkulirat , bar bi jednom bio prvak ....al nebitno , u ono vrjeme i sam Lawson je reko da je Randy najbolji  (y) (y) (y)  (možda zato kaj je mogao računat da se Randy opruži i kad bi najmanje trebal )
 
Mocippaldi said:
Dani Pedrosa ima 3 titule ukupno 38 GP osvojio od cega 15 u najjacoj klasi.
Randy Maola 0 titula 13 osvojenih GP utrka, sve u najjacoj klasi.

još da osvoji WSBK, pa može sa biaggijem u jakuzi :mrgreen: