MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ja mislim da ce njegova karijera uskoro biti zavrsena :cry: Toliki padovi, lomovi, sejvovi i ostala sranja plus nezainteresiranost Honde za napredkom ce ga dovesti do kraja karijere. Jedini spas bi mu mozda bio ako bi uspio razyebati ugovor koji ima i da na godinu predje u Jodlere.
 
“I’ve had two really good days here in Jerez. My focus was on completing as many laps as possible to get a better understanding of the bike, rather than pushing for a fast lap time, but it was very enjoyable anyway! I learned a lot, the YZR-M1 MotoGP bike demands a completely different riding style compared to my R1 WorldSBK and I learned a lot. I want to thank Yamaha for giving me this great opportunity, everyone has helped me a lot and I have smiled so much during these two days.”
 

Attachments

  • top.jpg
    top.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: bolcic
VN Kazakhstana otkazana zbog komplikacija oko homologacije staze. Ista će biti u kalendaru dogodine, a ove godine neće biti zamijenjena
 
  • Like
Reactions: bolcic
Meni je nevjerojatno koliko je npr. Rossi imao rivala, i na kraju je svakog poštivao i prihvatio. Marquez mu se gadi, ne želi ga uopće komentirati.
I kako se to otplelo...
Mark samo (pro)pada, uništava i sebe i druge. Kad bude imao 50, boljet će ga 80 kostiju prije svake kiše...
Rossi i njegova akademija žive talijanski san, njegovi vozači osvajaju pobjede, naslove....
 
Meni je nevjerojatno koliko je npr. Rossi imao rivala, i na kraju je svakog poštivao i prihvatio. Marquez mu se gadi, ne želi ga uopće komentirati.
I kako se to otplelo...
Mark samo (pro)pada, uništava i sebe i druge. Kad bude imao 50, boljet će ga 80 kostiju prije svake kiše...
Rossi i njegova akademija žive talijanski san, njegovi vozači osvajaju pobjede, naslove....
Ne znam ako smo pratili isti MotoGP, ali kreveljko ja na identicni nacin ponizavao pravu konkurenciju, a inventar je tretirao kao osobe sa posebnim potrebama.

Naravno ti imas malo prerizicaste i ja malo precrne naocale, ali istina je negdje izmedju najvjerojatnije.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ne znam ako smo pratili isti MotoGP, ali kreveljko ja na identicni nacin ponizavao pravu konkurenciju, a inventar je tretirao kao osobe sa posebnim potrebama.

Naravno ti imas malo prerizicaste i ja malo precrne naocale, ali istina je negdje izmedju najvjerojatnije.
aj mi prvo definiraj "osobe s posebnim potrebama"? ;) Znaš li na koga se taj izraz odnosi.
I ne, nije istina između. Rossi je bio bezobrazan kao i većina takvih tipova koji ne priznaju ništa osim pobjede, i to je na neki način "sportski", a ovaj je sasvim druga kategorija. I to je jednostavno tako. Ne-usporedivo.