Motor Bike Expo 2013 - Verona

staky

New member
Evo kao što i sam naslov govori tema je vezana za sajam Motora i moto opreme u Veroni koji će se ove godine održati u periodu od 18. do 20 siječnja 2013. Sajam se prostire na vanjskoj površini od 35000 četvornih metara te zatvorenih prostora 73.000 četvornih metara u obliku sedam paviljona. Pišite svoja vlastita iskustva vezano za sajam (cijene,sniženja,putovanje, organizacija itd,itd.), kako ćete putovati oni koji idu ove god i sl....  :021:

 
Ja razmisljam ove godine posto mi je potreba kupovati dosta opreme ici ili za Munchen ili Verona pa me takodjer zanimaju vase sugestije..cjena opreme usporedba Munchen vs Verona vs Hrvatska,organizacija za put iz Slavonije,iskustva itd,itd...u biti sve me zanima...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
ja sam bio ove godine i stvarno mogu reć da ima jako dobrih popusta ja sam recimo kupio jaknu skoro u pola cijene nego sta je kod nas  , isplati se ić, ako ništa barem razgledat sve sta je izloženo...ima se šta vidjet  (y)
 
bio ja zadnje dvi godine u veroni prije toga u padovi...  i ima se što za vidit i kupit,  makar svake godine i tamo su cijene sve veće i veće... :(
 
kyzo said:
Ima kakva organizirana tura preko neke agencije?
već će se Marko ovdje oglasit za prijevoz sa svojim busevima,kao i prijašnjih godina.  :wink:
 
Ovakvu unutrašnjost busa za vrijeme puta nudi samo agencija iz Slavonije(Slav.Brod).....
 
BEŠO - SB said:
Ovakvu unutrašnjost busa za vrijeme puta nudi samo agencija iz Slavonije(Slav.Brod).....

Bešo,

da li je to slučajno ovo? 

293347_newsssssss.jpg



            :LOL:
 
tutankamon said:
švargla i rial krastavci :shock: stvarno za poželjeti :LOL:
Čuj,to je samo dio velikog stola,akcenat je na Raši koji uvijek nešto jede,a švargla,domaća slanina,slavonska kobasica,kulen,šunka i čvarci(koji su skuplji od bifteka kojeg ti papaš svakodnevno) su takođe tu,osim toga pod pojmom "samo Slavonska agencija" je bitna info. da takvo prijateljsko druženje,pjesmu,šalu i još puno toga ne nude druge agencije u svojoj ponudi,e da ti je jednom zasjest s tim društvom  :piva:
 
DADO+ said:
Bešo,

da li je to slučajno ovo? 

293347_newsssssss.jpg



            :LOL:
(y)    (y)    (y) još da ste prenijeli dio atmosfere iz gornjeg doma  :mrgreen:
dali se ide i ove godine ...jel organizirano .......prošle bilo prva liga.........
 
zeljkocbf600 said:
(y)    (y)    (y) još da ste prenijeli dio atmosfere iz gornjeg doma  :mrgreen:
dali se ide i ove godine ...jel organizirano .......prošle bilo prva liga.........
(y)

... javi se na pult, osvojio si putovanje za dvije osobe  :LOL:

      ma zaheb. se ;)


- pripreme su u tijeku  8)  (y)
 
DADO+ said:
(y)

... javi se na pult, osvojio si putovanje za dvije osobe  :LOL:

      ma zaheb. se ;)


- pripreme su u tijeku  8)  (y)
koji pult......info pult......mix pult....  puno hvala za nagradu  :jesus:
još daj broj hostese u svezi glede preuzimanja nagrade  :LOL: