Motor Bike Expo 2013 - Verona

karadolo46 said:
opasni ovi iz broda neki... :nervious:
Ma smo laprdam....najbolje da na putu za Veronu odredimo makar jedno zajedničko zaustavljanje,provjerimo koji su najpijaniji,nadoknadimo razliku pa gasssss
 
https://maps.google.hr/maps?q=Moto+expo+verona&hl=hr&ll=45.418407,10.981656&spn=0.000506,0.001206&sll=45.443211,10.971758&sspn=0.008039,0.01929&t=h&hq=Moto+expo&hnear=Verona,+Province+of+Verona,+Veneto,+Italija&z=20&layer=c&cbll=45.418407,10.981656&panoid=FEqYa_LufH-E5VzcipEPAA&cbp=12,284.36,,0,-22.5
 
neznam skim ides iz broda,al ja kupim neke momke u brodu i cijena iz broda je 250 kn.ako te interesira javi se na PM ili na 098 580 721
 
HONDA CARBON said:
neznam skim ides iz broda,al ja kupim neke momke u brodu i cijena iz broda je 250 kn.ako te interesira javi se na PM ili na 098 580 721

Mk.Brod ove godine kao i prijašnjih godina organizira odlazak u Veronu na Motor Bike Expo 2013
i cijena je 250 kn po osobi.
Svi zainteresirani za put mogu se javiti i rezervirati mjesto na brojeve telefona 098-341-958 dodo ili 091-721-4909 grumf
Sve detaljnije informacije o datumu i vremenu polaska i dolaska nazad biti će objavljeni poslje Božičnih Blagdana.
Ujedno želim svima SRETAN BOŽIĆ u ime MK.Brod
 
Nešto se pitam  zašto iz HR za Veronu ide toliko puno autobusa kada ŠVAGAN može posredovati i organizirati POSEBAN VLAK koji bi krenio iz Vinkovaca i usput kupio sve zainteresirane za put u Veronu.Taj šoping-šverc-turistički izlet mogu iskoristiti svi koji osim moto opreme znaju nešto i o kulturnoj baštini Verone i Venecije te taj jednodnevni izlet mogu iskoristit kao krompir
znači na sto načina.
  HŽ-e je u borbi za svakog putnika,vlakova za Trieste,Veneciju,Veronu nema u redovnom voznom redu ali možemo unajmit vlak i to na tel o1 45 73 20 8 ili 01 45 77 75 1 ili ponudu zatražiti na E-mail: posebni [email protected] 
  Nemoj da kasnije bude da niste znali vi koji se bavite organizacijom puta u ovoj temi(naglašavam da ova tema nije autorizirana od bilo kojeg kluba ili organizatora već se bavi uopčeno putom za Veronu na sajam iduće godine(2013.)

Sleeping on the Train in Europe
 
beso,upravu si,al vlakom bi vjerovatno to duze trajalo,pa presjedanja i slicno.ipak,busom se stane svakih sat i pol,(bar ja),al ipak dobra preporuka.
 
ja mislim da bi mogli iznajmiti i jedan dc 10 stavio bi slike ali ne znam :mrgreen:bešo zaboravio si napisati da bi bilo dobro i angažirati halida bešlića ili možda milu kitića u tom vlaku.možda bi bilo dobro i nazvat one umjetnice lakog morala iz njemačke navodno je i tamo kriza rade u pola cijene :mrgreen:i na kraju gajba piva... mlakog :mrgreen:
 
HONDA CARBON said:
beso,upravu si,al vlakom bi vjerovatno to duze trajalo,pa presjedanja i slicno.ipak,busom se stane svakih sat i pol,(bar ja),al ipak dobra preporuka.
Nisi shvatio,vlak se unajmi kao i autobusi,nema presjedanja,na one telefone gore....busevi staju za pišanje,a u vlaku wc-a kolko hoćeš,mislite da zajebavam al to je stvarno moguće i da stvar bude zanimljivija jeftinije nego bus,znam jednog vozača koji je bikere vozio u Veronu preko Milana,navigacija ga shebala.
 
varadero10 said:
ja mislim da bi mogli iznajmiti i jedan dc 10 stavio bi slike ali ne znam :mrgreen:bešo zaboravio si napisati da bi bilo dobro i angažirati halida bešlića ili možda milu kitića u tom vlaku.možda bi bilo dobro i nazvat one umjetnice lakog morala iz njemačke navodno je i tamo kriza rade u pola cijene :mrgreen:i na kraju gajba piva... mlakog :mrgreen:
Ajoj Rašo bikeru pa i to sa DC 10 su si neki klubovi do nedavno mogli priuštit,bilo para samo promjenila se vremena...Halid Bešlić nam je i tako u medijima češće od Škore,Bulića i Tomsona zajedno pa nije zanimljiv,za umjetnice nemoramo do Njemačke,dovoljno je samo preko Save ali većina ih je ipak sove strane došla i rade na crno po kućama i to bez para,samo za stan i hranu....da tema ne ode u "birtiju" dosta šale-SVIMA SRETAN BOŽIĆ TE USPJEŠNU NOVU 2013.GOD i u toj Novoj sretan put svima do Verone ma odakle i ma s čime putovali.
 
BEŠO - SB said:
Nisi shvatio,vlak se unajmi kao i autobusi,nema presjedanja,na one telefone gore....busevi staju za pišanje,a u vlaku wc-a kolko hoćeš,mislite da zajebavam al to je stvarno moguće i da stvar bude zanimljivija jeftinije nego bus,znam jednog vozača koji je bikere vozio u Veronu preko Milana,navigacija ga shebala.

(y)
 
YAMAHA R-M1 said:
Mk.Brod ove godine kao i prijašnjih godina organizira odlazak u Veronu na Motor Bike Expo 2013
i cijena je 250 kn po osobi.
Svi zainteresirani za put mogu se javiti i rezervirati mjesto na brojeve telefona 098-341-958 dodo ili 091-721-4909 grumf
Sve detaljnije informacije o datumu i vremenu polaska i dolaska nazad biti će objavljeni poslje Božičnih Blagdana.
Ujedno želim svima SRETAN BOŽIĆ u ime MK.Brod
  Pošto sve u zadnje vrijeme u Brodu organiziramo u suradnji sa svim klubovima nebi bilo u redu i ovo ne ponuditi kao zajednički odlazak,lakše bi napunili bus,pgotovo ako opet bude onaj veliki
 
Ici ce nas troje iz Dubrovnika. Prosle godine sam bio u Milanu i bilo je prva liga, al nije bio ipak prodavnog karaktera. Trebam podosta stvari za kupiti tako da cemo do Verone poci i ubost stogod, nadam se. :afro:
 
Samo da potvrdim i na ovoj temi da autobus za Veronu iz Slavonskog Broda kreće u petak u 21h te ako se još netko želi prijaviti imamo još slobodnih mjesta. 098341958