Motor Bike Expo 2013 - Verona

BEŠO - SB said:
Ovakvu unutrašnjost busa za vrijeme puta nudi samo agencija iz Slavonije(Slav.Brod).....

Upravo se vratio sa sastnka i mogu reći Verona je ponovno u planu u organizaciji MK.BROD kao i prošle godine....biti će repriza kao na slici  :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:
 
YAMAHA R-M1 said:
Upravo se vratio sa sastnka i mogu reći Verona je ponovno u planu u organizaciji MK.BROD kao i prošle godine....biti će repriza kao na slici  :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:

Znači, idemo  :piva: :klopa: :povraca: :wc:      :kuca: :pila: :skriven:
 
YAMAHA R-M1 said:
Upravo se vratio sa sastnka i mogu reći Verona je ponovno u planu u organizaciji MK.BROD kao i prošle godine....biti će repriza kao na slici  :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:


(y)
 
YAMAHA R-M1 said:
Upravo se vratio sa sastnka i mogu reći Verona je ponovno u planu u organizaciji MK.BROD kao i prošle godine....biti će repriza kao na slici  :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:
dal se plaća ulaz..  :LOL:
 
HONDA CARBON said:
16 eura placas na ulazu u sajam.ima 10-ak blagajni.ide jako brzo.


mi prošle godine kupili od nekih preprodavača ispred sajma isto za 16e al nismo čekali red, nego samo uletili... 8)
 
skuco said:
dal se plaća ulaz..  :LOL:
  Ove godine značajna promjena,ulaz besplatan ali se IZLAZ plaća... :cheer:
 
milanche said:
izlaz obavezan??  :misli:
  Znaš i sam,ući možeš ali i nemoraš međutim ako si ušao nema ti pomoći.......
 
BEŠO - SB said:
  Znaš i sam,ući možeš ali i nemoraš međutim ako si ušao nema ti pomoći.......


opasni ovi iz broda neki... :nervious:
 
staky said:
Idete vi opet :)


neman pojma...  prošle godine nam Karamba dao kombi, na 8 podijelili gorivo i to je bio jedini trošak puta tako reć, vidit ćemo ove što će bit i oćemo ić  :wink: