Motorcic

MaybeNakedGuy

New member
Oke sry ako pisem na krvio mjesto, ali u potraznji sam za malim motorm do 50ccm 3kw (u biti motor koji se moze voziti s AM vozackom), a da ne izgleda kao standardni mopedi i skuteri? Ako me razumijete? Neke preporuke?
 
Last edited:
www.njuskalo.hr/mopedi/tomos-atx-50c-49-cm3-oglas-25228292 ovak nešto... Za am je min. 15 godina, za a1 je 16, tu već ima veći izbor...
Pretpostavljam da se traži "pravi" motor s brzinama za tinejdžera?
Thenks, ali imam 30 godina haha i imam vozacku B kategorije snjome se dobije AM, dobio novi posao, koji mi je cca. 2km od kuce, pa nije mi bas isplativo da idem autom...eto malo bolje da pojasnim, trazi se motor koji zgodno izgleda, kao sto rekoh da nije standard izgled mopeda i skutera, nekak mi se ne svidjaju. Osjecam se "babski" na njima...
 
Jebiga, oprosti onda. Pretpostavka je majka svih zajeba... Ak ti se polaže B kategorija, moraš samo odvoziti sate i polagati vožnju, pa gledat 125 nadalje, veći je izbor
 
Ako baš mora biti drugačiji od drugih, imaš onih geymopeda na struju ko pljeve, malo zguglaj. Istina je da su svi za osobe do 165cm, ja sa 190+ sam iz čiste zajebancije probao par komada na nekoj prezentaciji, smijao se sam sebi, žena nije htjela ni probati. Ali drugačije i uklapa se u kategoriju :mrgreen: .