MOTORI i ostala prevozila Kopenhagena

QuinnSaab said:
...ah sad imam ja i fotke i Zagreba, pa kolko je moje skromno znanje cini mi se malcec bolja motorizacija....no to nekom drugom prilikom...

Pa ti onda pitaj danca s kramom koliko ima u "takujinu" i našeg s novim autom/motorom.
 
Nije baš sve tako "nice"! Bratić mi je gore već 5 godina, oženjen dankinjom! Oboje rade ona vss ob viša. Auto nemaju jer je nepriuštiv... Za mojih boravaka gore i u druženju s dancima  ( sto je 3-5 puta godišnje), rekao bih da su depresivni, nezadovoljni životom i po pitanju alkohola nenadjebivi....!
Pizde na socijalna prava emigranata, poreznu politiku itd...  Putuju da bi se oporavile, a dobre aute voze samo kriminalci ( većinom balkanci sa švedskim papirima)!
Ono što je coool..., stvarno mi se dogodilo da ti u bircu priđe koka i započne priču, a ja sav zbunjen...
Najgore ... Kad je došao gore radio je u njihovoj verziji socijalne hitne koja skuplja pijance vikendom i razvozi po kućama. Dakle one slike o pijanim kokama u minjacima sto
Leže na cesti...ako može reći adresu voze kući, ako ne može, na trežnjenje.., d to je katastrofa!
A tko misli gore, let iz Begesa je najjeftiniji...
 
Pa tko ne bi bio depresivan uz onu klimu gore,imam u familiji pravu švedjanku pa znam.
 
EXD9M said:
Nije baš sve tako "nice"! Bratić mi je gore već 5 godina, oženjen dankinjom! Oboje rade ona vss ob viša. Auto nemaju jer je nepriuštiv... Za mojih boravaka gore i u druženju s dancima  ( sto je 3-5 puta godišnje), rekao bih da su depresivni, nezadovoljni životom i po pitanju alkohola nenadjebivi....!
Pizde na socijalna prava emigranata, poreznu politiku itd...  Putuju da bi se oporavile, a dobre aute voze samo kriminalci ( većinom balkanci sa švedskim papirima)!
Ono što je coool..., stvarno mi se dogodilo da ti u bircu priđe koka i započne priču, a ja sav zbunjen...
Najgore ... Kad je došao gore radio je u njihovoj verziji socijalne hitne koja skuplja pijance vikendom i razvozi po kućama. Dakle one slike o pijanim kokama u minjacima sto
Leže na cesti...ako može reći adresu voze kući, ako ne može, na trežnjenje.., d to je katastrofa!
A tko misli gore, let iz Begesa je najjeftiniji...
Očito si se družija s krivim ljudima. :mrgreen:

Očev prika je sedamdesetih pobiga gori za ne služit JNA, radija ka crv, nakon nekog vrimena otvorija svoju firmu (elektroinstalacije), radija do penzije, proda svoj udio drugom partneru i vratija se nazad pun ka brod.
Do penzije je dolazija svako lito, izgradija dvi kuće i obnovija obiteljsku, koju sad iznajmljuje.
Vozni park: on X5, sin M3 i R1 Fiat Edition (kupljena u P&B Split i odvezena u Dansku :mrgreen:), Bayliner i Maxum, jet-skijevi i ostale pizdarije...

Najjače mi je bilo kad je priča da mu kćer živi od socijalne pomoći... cca 5000 kn + plaćeno doškolovanje ako joj ne nađu posal u struci.

Najskuplja stavka u Danskoj su duvan, alkohol i autoosiguranje. :mrgreen:
 
Shepa said:
Očito si se družija s krivim ljudima. :mrgreen:

Očev prika je sedamdesetih pobiga gori za ne služit JNA, radija ka crv, nakon nekog vrimena otvorija svoju firmu (elektroinstalacije), radija do penzije, proda svoj udio drugom partneru i vratija se nazad pun ka brod.
Do penzije je dolazija svako lito, izgradija dvi kuće i obnovija obiteljsku, koju sad iznajmljuje.
Vozni park: on X5, sin M3 i R1 Fiat Edition (kupljena u P&B Split i odvezena u Dansku :mrgreen:), Bayliner i Maxum, jet-skijevi i ostale pizdarije...

Najjače mi je bilo kad je priča da mu kćer živi od socijalne pomoći... cca 5000 kn + plaćeno doškolovanje ako joj ne nađu posal u struci.

Najskuplja stavka u Danskoj su duvan, alkohol i autoosiguranje. :mrgreen:


Ja ti pričam o Dancima, ne o našima gore..., naših ima svakakvih, upoznao sam lika koji peče rakiju u podrumu, vozi M3 na Svedske table i boli ga kita za sve! ( naravno da cijela familija prima socijalnu)... I to je ono što domaćima smeta...
I zato piju ( valjda)!
Naš gastići žive i rade kao svugdje, ima uspješnih, ali daleko više onih drugih!
 
Aaaa.... sorry. (y)

U osnovi, puca mi kitis za dance. :mrgreen:
 
Shepa said:
Očito si se družija s krivim ljudima. :mrgreen:

Očev prika je sedamdesetih pobiga gori za ne služit JNA, radija ka crv, nakon nekog vrimena otvorija svoju firmu (elektroinstalacije), radija do penzije, proda svoj udio drugom partneru i vratija se nazad pun ka brod.
Do penzije je dolazija svako lito, izgradija dvi kuće i obnovija obiteljsku, koju sad iznajmljuje.
Vozni park: on X5, sin M3 i R1 Fiat Edition (kupljena u P&B Split i odvezena u Dansku :mrgreen:), Bayliner i Maxum, jet-skijevi i ostale pizdarije...

Najjače mi je bilo kad je priča da mu kćer živi od socijalne pomoći... cca 5000 kn + plaćeno doškolovanje ako joj ne nađu posal u struci.

Najskuplja stavka u Danskoj su duvan, alkohol i autoosiguranje. :mrgreen:

Znam ga ..... a ima ti ovdi još jedan što je zbrisa U Dansku za ne služit JNA (valjda je bilo moderno ić u Dansku iz VL), samo ovaj je bio muzičar. I tako svira on u kazalištu i jednom prilikom fljusne sa skala u neku bužu na pozornici, slomio je kuk i dobio toliku odštetu od osiguranja da je kupio stančić u Kopenhagenu. Uglavnom, odradio je cijeli radni vijek tamo, sada živi ovdje s penzijom od cca 15.000kn.

A to da nas oni pravi skandinavci drže za divljake samo seru... Mediteran je kolijevka civilizacije, dok su naši pretci čitali Virgilija, gore su bila barbarska plemena i živjeli su pod zemljom, a i danas još prde u društvu i kopaju nos.
 
kalimero said:
...
A to da nas oni pravi skandinavci drže za divljake samo seru... Mediteran je kolijevka civilizacije, dok su naši pretci čitali Virgilija, gore su bila barbarska plemena i živjeli su pod zemljom, a i danas još prde u društvu i kopaju nos.
Dobro i govoriš, ovi danac šta mu je kćer oženija... ne bi ga iz kupusa izvuka. :mrgreen:
 
jel tko slikao po Hrvatskoj..  :misli:
 
Shepa said:
Očito si se družija s krivim ljudima. :mrgreen:

Očev prika je sedamdesetih pobiga gori za ne služit JNA, radija ka crv, nakon nekog vrimena otvorija svoju firmu (elektroinstalacije), radija do penzije,
Sedamdesetih je bilo posla za sve.
 
Ma jok na zapadu(sjevero-zapadu) je sve bolje neg kod vas, znate vi kolko oni zaradjuju  :LOL:

Dodji u Amsterdam pa slikaj motore  :mrgreen:
 
Shepa said:
Dobro i govoriš, ovi danac šta mu je kćer oženija... ne bi ga iz kupusa izvuka. :mrgreen:

Dobar sam s njim, a i s ćerkom od električara. Jesi mu vidi tetovaže :mrgreen: , pa mi stalno govori kako bi kupi harlija, ali to je gore preskupo, a kćer (žena mu) ima domovnicu, pa bi nešto na naše tablice, uglavnom uvijek neka kemija u điru  :LOL:
 
Pa je, sin mu je u Splitu kupija R1 i jeftinije ga je izašlo prepisat je na danske tablice, nego da je gori kupija.

A tetovaže priča za sebe... 30 iljada kuna po rukama.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Old-Newbie said:
Pa ajde ti koju sliku...

Mrsko mi potegnut 250km  :mrgreen: al nista bolje neg u Kopenhagenu mozda i gore  :wink:
 
Shepa said:
Očito si se družija s krivim ljudima. :mrgreen:

Očev prika je sedamdesetih pobiga gori za ne služit JNA, radija ka crv, nakon nekog vrimena otvorija svoju firmu (elektroinstalacije), radija do penzije, proda svoj udio drugom partneru i vratija se nazad pun ka brod.
Do penzije je dolazija svako lito, izgradija dvi kuće i obnovija obiteljsku, koju sad iznajmljuje.
Vozni park: on X5, sin M3 i R1 Fiat Edition (kupljena u P&B Split i odvezena u Dansku :mrgreen:), Bayliner i Maxum, jet-skijevi i ostale pizdarije...

Najjače mi je bilo kad je priča da mu kćer živi od socijalne pomoći... cca 5000 kn + plaćeno doškolovanje ako joj ne nađu posal u struci.

Najskuplja stavka u Danskoj su duvan, alkohol i autoosiguranje. :mrgreen:
Imas pravo najskuplja stavka jesu duvan, alkohol i autoosiguranje, ali bar alkohol mozes legalno kupiti za razliku od finske ili svedske gdje imas posebne ducane i procedure. Brodovima sam petkom znala vidati fince kako dolaze vikend da se ubiju od alkohola. Slicno nesto se vida u Amsterdamom vikendom kad englezi dodu. U oba slucaja do nedelje su tak oduzeti da to bas ne vidas kod nas...