Motorijada u Sisku??

teacherica

Guest
Evo vidim nitko ne zove pa cu biti slobodna uciniti to...Dodjite u Sisak zeljno ocekujemo trag vasih guma na nasim cestama,buku vasih ljubimaca u nasim usima...a cula sam iz pouzdanih izvora :wink: da su kozmeticki saloni pretrpani zenama koje se prze u solarijima i uzivaju u carima depilacije prije susreta...pa eto bikeri ne mogu reci da ce biti bas toliko dobro al bar znam da nece biti dlakavo.... :cool:
 
teacherica said:
pa eto bikeri ne mogu reci da ce biti bas toliko dobro al bar znam da nece biti dlakavo.... :cool:

Jel' se mogu doci prije uvjeriti...? :mrgreen:
 
tomee said:
a jel su siščanke stvarno sisate kak vele na iskonu :wink:
zar neznas da mediji ne lazu... :mrgreen:
 
tomee said:
a jel su siščanke stvarno sisate kak vele na iskonu :wink:

Jesu, jesu... :whistle:
 
tomee said:
a jel su siščanke stvarno sisate kak vele na iskonu :wink:

Naravno da jesu, tj. dođi pa vidi !!!

Samo malo upozorenje : čuvajte se murije !!!
 
GIXER said:
Naravno da jesu, tj. dođi pa vidi !!!

Samo malo upozorenje : čuvajte se murije !!!

Kaj su i oni sisati...? :?
:mrgreen:
 
Ne, oni imaju palice, olovke, blokove i dobru volju da pišu !
Samo polako i bit će sve ok. Želim da vas dođe u što većem broju !!!
 
GIxer je u pravu nema gore murije od nase...a kad se bolje razmislim mislim da ih nigdje toliko nema...(bas neki dan ekipa s motorima dolsa iz Kutine mali na Hondi turirao pa murjaci dosli malo popricati,decki su se izvukli samo sa kaznama za pojas...hihihihhihihi)...
 
Meni bi mozda progledali kroz prste, posto sam rodjen u Sisku... :mrgreen:
 
Sumnjam, čini mi se da kod naše murije pali ona: ko će koga nego svoj svoga !!!
 
neven choper said:
Kaj je to neki skup u Sisku? :?

Pa kakav je to biker koji nije cuo za motorijadu u Sisku ukljucujuci utrke ubrzanja...ima vremena tek je 8 godina moto susreta u Sisku.. :paper: :peace:
 
teacherica said:
neven choper said:
Kaj je to neki skup u Sisku? :?

Pa kakav je to biker koji nije cuo za motorijadu u Sisku ukljucujuci utrke ubrzanja...ima vremena tek je 8 godina moto susreta u Sisku.. :paper: :peace:

Vjeruj mi, zadnji put sam bio u Sisku prije rata, znaći prije 15-tak godina. Nikako da me put nanese.
 
sada sljedeči weekend.. ja idem... tam kampiram =)))


4 seta guma uzo da se spali u svim pozama.,..da kvaziji vide da se gume mogu palit bez da su noge na podu i bez da se sjedi u pravom smjeru :mrgreen:

i bez 150 konja 8) 8)
 
Nightbird said:
imal' kakav plakat ili link s vise infa o susretu?

Cuj susret ti je 10.-12.06. kao i uvijek kod Starog grada (pravo mjesto za sator,mjesta za voznju i sve nepodopstine)...nazalost ne mogu ti reci da ce biti organiziran neki jak program zahvaljujuci gradskim celnicima koji su skuzili da bi bolje bilo uloziti u nekakve Viteske igre kao ono turizam i te spike,as if turizam u propalom industrijskom gradicu...kao svirat ce Psihomodo,neki nepoznati bandovi naravno bit ce zena koje ce se skidat(njihovu kvalitetu ti nazalost ne mogu komentirat,jer eto nisam imala priliku vidjet kako izgledaju)...ali eto mi mali ljudi nadamo se da cete se pojaviti u sto vecem broju.... :drunk: :headfones:
 
:biker: doci cemo na :klopa: :piva: i pogledati :cice: :auuu:
 
teacherica said:
Nightbird said:
imal' kakav plakat ili link s vise infa o susretu?

Cuj susret ti je 10.-12.06. kao i uvijek kod Starog grada (pravo mjesto za sator,mjesta za voznju i sve nepodopstine)...nazalost ne mogu ti reci da ce biti organiziran neki jak program zahvaljujuci gradskim celnicima koji su skuzili da bi bolje bilo uloziti u nekakve Viteske igre kao ono turizam i te spike,as if turizam u propalom industrijskom gradicu...kao svirat ce Psihomodo,neki nepoznati bandovi naravno bit ce zena koje ce se skidat(njihovu kvalitetu ti nazalost ne mogu komentirat,jer eto nisam imala priliku vidjet kako izgledaju)...ali eto mi mali ljudi nadamo se da cete se pojaviti u sto vecem broju.... :drunk: :headfones:

Teacherica, zaboravila si naglasit da se u našem malom gradu u postindustrijskoj eri jako puno ulaže u policijski turizam koji je donio respektabilna sredstva koja su dalje uložena u isti biznis kako bi se još više istaknula autentičnost našeg gradića sa periferije svijeta !

Ajde ljudi, dođite u što većem broju kako bi proizveli malo adrenalina !!!!!!!!!!!!!!!!!!