Motorijada u Sisku??

u Sisku je uvijek do jaja susret bio,al me frka vaše slavne murije da mi ne okine nekoliko kazni za alkohol kad ću ić doma...
jerbo ne mogu se kontrolirat onda pa okinem CBR-a 320 kolko ide...
 
Ma, bit će sve ok. poslat ćemo zaprašivače komaraca da istjeraju te plave insekte !!!
 
ma meni je murija ok inače,al ovi vaši ko da su z brda sišli,nisam vidio ni jednog bez kacige da se voza...
 
Dek..Dadek said:
u Sisku je uvijek do jaja susret bio,al me frka vaše slavne murije da mi ne okine nekoliko kazni za alkohol kad ću ić doma...
jerbo ne mogu se kontrolirat onda pa okinem CBR-a 320 kolko ide...

Ma istina ali to ti je problem sa ovim novim CBR-om a ne sa tvojim iz 94,
koji ide 150 bez kofera :cice: :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
ma meni je murija ok inače,al ovi vaši ko da su z brda sišli,nisam vidio ni jednog bez kacige da se voza...

Eh dobri covjece ne kao da su s brda sisli nego sisacka policija cast dobrim deckima (njih 10 ima mozda) su sisli vecinom s brda...to su popularno zvani krkani,bivsi kriminalci i propalice ...pa kako ocekivati drugacije ponasanje...
 
neven choper said:
Eto mi prilike da se prisjetim Siska. Nevene R6, idemo? :roll:



Mogli bi skočit do siska ali moram ići do vulkanizera stavit zimske gume i nemoj da bude kao prošle subote dogovor NI SLIKE NI TONA... :shock:
 
Eh dobri covjece ne kao da su s brda sisli nego sisacka policija cast dobrim deckima (njih 10 ima mozda) su sisli vecinom s brda...to su popularno zvani krkani,bivsi kriminalci i propalice ...pa kako ocekivati d
rugacije ponasanje...[/quote]



Imam nekih iskustva s njima, najprije su mi pročitali knjižicu o prekršajima i kaznama a onda su mi uzeli dozvolu na 6 mjeseci.
 
Prošle godine su otimali 20 Kn za upad. :punk: :evil:
 
Sorry decko da upad je 20 kn,ali ajd u Brodu je bio 50kn pa nam je obraz ostao koliko toliko jos i cist....
 
Sisak,Varaždin,Sisak,Varaždin,Sisak,Varaždin,Sisak,Varaždin...
20 kuna,džabe,20 kuna,džabe,20 kuna,džabe,20 kuna,džabe...
Ja bum doma jel i pil!NEMREM NIKAAAAMMM!!!
:cry: