Motorijada u Sisku??

teacherica said:
Sorry decko da upad je 20 kn,ali ajd u Brodu je bio 50kn pa nam je obraz ostao koliko toliko jos i cist....

Kako mi je to lose kad se na moto susretima motoristima naplacuje upad... :paper:
 
Neven R6 said:
neven choper said:
Eto mi prilike da se prisjetim Siska. Nevene R6, idemo? :roll:



Mogli bi skočit do siska ali moram ići do vulkanizera stavit zimske gume i nemoj da bude kao prošle subote dogovor NI SLIKE NI TONA... :shock:

Vele da nebu kiše i da bu toplije. A za prošlu subotu sory, malo sam se zapio. :oops:
 
Mislim da me nebuju vidli ako ce naplacivat.
Koji je to balvan revolucija stos?
Mi riskiramo da dodjemo dolje, placamo cugu po normalnoj cijeni, murja nas kaznjava i jos da platim 20kn?
:evil:

Dodano:
A da mi odmah njima posaljemo 100-300 kuna?!
 
E sad smo i mi u nedoumici.
Nekako mi je fuj kad s motorom moram platit upad i još ostavit par sto kuna za cugu i klopu.
No s druge strane frend svira ko predgrupa psihaćima a i puno prijatelja Weekand Monstersa nema motor a zapalili su se za Sisak.
Eh! Gdje su oni stari dobri dani bez komercijale na susretima?
 
neven choper said:
Neven R6 said:
neven choper said:
Eto mi prilike da se prisjetim Siska. Nevene R6, idemo? :roll:



Mogli bi skočit do siska ali moram ići do vulkanizera stavit zimske gume i nemoj da bude kao prošle subote dogovor NI SLIKE NI TONA... :shock:


Vele da nebu kiše i da bu toplije. A za prošlu subotu sory, malo sam se zapio. :oops:




Radim do 12,a poslije možemo ići ,obavijesti i Brzoga i ostale!!!
 
Ulaz se nije placao mada je najavljeno da se placa...eto jos jedne organizacijske greske...vjerovatno bi bilo i vise ljudi da se to znalo...pozdrav svima,nadam se da vam je bilo dobro... :D
 
a bemti !! a ja se već ponadao kak sam dobro prošao, naime ja sam taman dolazio kad je kretao defile tak da sam se uključio i zajedno s njima ušao u kamp i mislim si kak sam se uspjeo prošvercat :mrgreen: , a kad ono ništ .