Motoristi s klubom (ili ti off teme Motoristi bez kluba)

Status
Not open for further replies.

GS550

New member
Taman sam imao namjeru osnovat klub kad eto ti pravilo o osnivanju mk...sad me ni više volja,
pa cu i dalje biti samo učesnik u prometu.
 
dida said:
Baš mi je drago da se ova tema može razvijati i komentirati ovako dobro i bez ikakvog vrijeđanja bilo koga tko drukčije misli i razmišlja. Ima vas puno što ste na forumu, vozite se sa svojim ekipom ili sami a ne pripadate nijednom klubu. Možete li napisati ZAŠTO?
1. Zato jer mi je čisto zabavno napraviti godišnje cca 20000km bez toga da se trebam u nekom OOUR-u dogovarati i raditi planove i kompromise oko vozikanja uokolo. Istini za dušu malo sam nepredvidljiv pa bi se i malo teže dogovorio :mrgreen:
2. Ako mi se vozi sa nekim, na svu sreću, mogu u bilo kojem trenutku naći X ljudi koji će mi raditi društvo, a bez da otvaram imenik kluba samaca, klupski imenik, iskricu ili nešto četvrto. :mrgreen:
3. A kao što prije rekoh, kroz cijeli život ljude trpaju u neke ladice, kategorije, organizacije i sl. Pomislio bi da sam mazohist da si to priuštim još i u slobodno vrijeme.
4. Ne nosi mi se prišivke (ova riječ me grozno asocira na crvuljak ilitiga slijepo crijevo, opr. na shizofrenom offu :mrgreen:), boje, resice itd. Dobar sam si sa ljudima i bez toga. I mislim da me i bez tog perja koliko toliko poštuju.
5. Ne ide mi se, temeljem klupskih naputaka, na motosusrete gledati ofucale ukajinke na koje ekipa u krizi srednjih godina koji su pobjegli od doma sline kao da nisu vidjeli žensko u svojih 40+ godina. :mrgreen:
6. Ne sluša mi se neki bend u propadanju kako svira nazovi-rock.
7. Razno.
8. Da ne bi nike i chala pomislili da je vrijeđanje... Nije. To je moj stav. I ništa više. Nekome može biti bolestan, nekome ne. Ali u životu ne oblikujem stavove da bi se svima nužno sviđali i da bi mi čestitali na njima. :wink:
9. Da, nekome ću pomoći na cesti zato jer je čovjek, a ne neki bajker. Žali bože ako netko pomaže ljudima u nevolji po principu svrstavanja u kategorije.

dr.chala said:
Šile,Tuono,Hrvoje,MC fiškali,ajd loma stanite na loptu!  :wink:  Inače bum zaprl temu!  (y) Dakle molim argumentiranu raspravu,ko kaj i zakaj voli ili ne voli.Ali bez međusobnog hračkanja!  :?
Stojim sve u 16 na lopti Snjeguljice! (y)
Dosada me nitko nije optužio za hračkanje. :mrgreen:

 
dr.chala said:
Evo ja sam većinu km na motoru napravio solo sa ženom kao suvozačicom!  (y)
To nije bijo moj citat neg Didin...pogledaj odgovor vidit ces.
 
oprosti, ja se nikada ne vozim sam solo sa ženom. Uvijek sam s nekim u društvu a to je citat nekog drugog.
 
* osnovne odredbe.pdf (68.13 KB - (downloada: 6 ).)

Copy iz GS 550 posta.



slazem se da se nekih regula na sceni treba drzat,
pa bi me zanimalo ko je propisao ove odredbe i ko se suglasio  :misli:
 
dida said:
oprosti, ja se nikada ne vozim sam solo sa ženom. Uvijek sam s nekim u društvu a to je citat nekog drugog.
Probaj i to... Nama je bolje samima, nego s nekim...
 
sid said:
* osnovne odredbe.pdf (68.13 KB - (downloada: 6 ).)

Copy iz GS 550 posta.



slazem se da se nekih regula na sceni treba drzat,
pa bi me zanimalo ko je propisao ove odredbe i ko se suglasio  :misli:
nemam pojma neki lik iz fluminese ridersa,mislim predsjednik
 
ak sam ja dobro skuzio to su neke regule kojih bi se trebali drzati svi koji voze motore, ili se te regule odnose samo na clenove MK i MC ?
 
M.C. Kompa said:
nekaj mi nije jasno vec duze vrijeme:

cemu postoje FREE RIDER GROUP, NO RULES RIDERS, MK INDEPENDENT...klubovi/grupe/boje?

ne provociram nego mi nije jasno zasto se ljudi koji ne zele u klub vec slobodu udruzuju pod nekim imeno. mislim to je isto koda si u klubu, ne?
Sto se tice Free ridera!napokon sam popricao sa osobom koja je to prije dosta godina profurala po nasim prostorima,Stole iz Dubrovnika,zasipali su ga mejlovima,da sta je to,kako se uclanit..odgovor?Nema tu pravila niti udruge..niti clanarine itd..uredno je isao svugdje po moto susretima i svi su se pitali sto je to free rider...da ne duljim.free rider nije udruzivanje.
Eto,ima jos toga ali mi se neda pisat...
CEMU SVE OVO?
 
High 46 said:
šta se tiče regula  (y)

nisu to odredbe,to je bio prijedlog i kao takav je ostao samo slovo na papiru  (y)

fala  (y)
znaci to je nevazece.
 
Faber said:
CEMU SVE OVO?
Faberu prijatelju, shvati i da je ovo razmijenjivanje mišljenja jedna vrsta druženja u ovim zimskim danima. Možda je post faliven, možda nema nikakve svrhe, možda je i glup ali se na neki način družimo i pišemo o nečemu. Vjerovatno ćemo sve ovo zaboraviti kad sjednemo na motor ali meni će neki ljudi ostati u ugodnom sječanju sa vrlo pametnim i mudrim pisanjem i komentarima i bit će mi čast s njima popričat uživo i popit piće. To je i jedan od razloga zašto služe postovi. Ja nikad ne bih možda upoznao na Party-u krasnu osobu kao što je npr. Slave-yamaha i njoj slične da nije bilo foruma.  (y)
 
GSX 1402 said:
onda prestani gluposti pisat ak ti nije bitan broj postova a svoj MC smijeh nemoj gurat stalno ostalima.....
Za mene MC nema veze sa motorima, zezancijom i uživanjem u slobodi koju ti pružaju 2 kotaća , već sa nekakvom organizacijom neznam kakvih naćela :misli:
I da odavno se sunce ne okreće oko zemlje....


Sve dobro u nadolazećoj godini, puno kilometara i zdravlja i uživaj u svom amerićkom snu i coca coli (y)

ti znas da je ne uzivam u slobodi, gustu voznje, druzenju....????
 
zvonko situm said:
ONI trebaju već jemput pustit druge na miru !!!

i koja je to milja stvari koju bi trebali znati o njima?

i zašto bi to uopče trebali znati o njima?
moram priznat da u svojoj karijeri nisa bas puno puta cuo da ne pustaju na miru.

ak oces po nekom pljuvat moras znat po cem pljujes
 
GSX 1402 said:
Stari jedno je kad se skupi ekipa i napravi mk iz zajebancije i neobaveznog druženja i iz svog gušta se oznaće kao ekipa iz nekog mjesta a drugo je ono nemogu žene crnci i židovi!!!!!!!!!!! to se zove šikaniranje i ponižavanje... i kakvi su to nepisani zakoni :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
Živim u RH u kojoj postoje pisani zakoni ustav i sva ostala sranja koje poštujem il ih se moram pridržavat!!!!!!!!!!
I moja je osobna stvar hoću li imat crveni bijeli ili plavi motor isto kao i hoću li imat oznaku iz dva tri ili pet dijelova 8)
Nije mi cilj nikog uvrijedit niti tjerat nekom svoje ideje i smatram da motor služi iskljućivo za gušt a ne promicanje svojih ideja kroz nekakvu grupu a to više nema veze sa ljubavi prema motorima već motor postaje sredstvom prijevoza za tu grupu..........
I ljudi moji vozim motor iz gušta i ljubavi  i onda za to moram stažirat.... ili moram stažirat da bi bio član nećeg.. ali to onda više nema veze sa motorima
Eto...  nisam nikog htio ni uvrijedit ni povrijedit, jedino iznest neko svoje razmišljanje...
Ma najbitnije je bit ČOVJEK i poštivat druge i njihovo i nedat na sebe i to je to (y)
Svima puno sretnih kilometara u novoj i MK i MC i Free Raiderima (y) (y) (y) (y)

kao sto je tvoja osobna stvar koje boje motor imas tako je meni zasto imam boje na ledjima i zasto ako neko oce uc u klub mora stazirati.

ne svacam, posto se ja ne petljam u tvoj izbor boja se ti petljas u meni osobne stvari.

pusti druge da zive svoj zivot sa nekim svojim stavovima i vidjenjima pa makar ona bila i kriva
 
mac said:
Primjetio sam da je sve vise ljudi iz Čakovca i okolice u Barokerima iz vž. Posto sam i sam iz Međimurja poznata mi je moto scena tamo,ima dva ozbiljna moto kluba a sve je ostalo dosta jadno. U  SAMOM čAKOVCU IMA PUNO MOTORISTA PA MI NIJE JASNO KAKO NEMOZETE NAPRAVIT SVOJ KLUB. Međimurski jal ili ???????????? :( :( :( :( :( :( :( :(

Da netko želi u ČK napraviti klub već bi ga napravio....  :wink:
 
Faber said:
Sto se tice Free ridera!napokon sam popricao sa osobom koja je to prije dosta godina profurala po nasim prostorima,Stole iz Dubrovnika,zasipali su ga mejlovima,da sta je to,kako se uclanit..odgovor?Nema tu pravila niti udruge..niti clanarine itd..uredno je isao svugdje po moto susretima i svi su se pitali sto je to free rider...da ne duljim.free rider nije udruzivanje.
Eto,ima jos toga ali mi se neda pisat...
CEMU SVE OVO?
jasno, ali stole na ledjima ima FREE RIDER STOLE,
mene zanima sta je sa INDEPENDENT GROUP npr. Zapresic
 
aj da se vratimo na temu kolko tolko.

od kad imam motor smatram se clanom MK Kompa, iako ona tehnicki nije postojala od, mislim 1997, do prosle godine.

iako nisam imao boje na ledjima prijavljivao sam klub.
dakle mogli ste me svrstat u free ridere jer nisam imao nikakve oznake.

sada imamo oznake (napokon) i mogu vam reci da se nis nije promjenilo u voznji, odlascima na susrete, ljetovanjima, cugama, druzenjima sa clanovima, neclanovima, free riderima, klosarima pred ducanom.  jednostavno je po tom pitanju sve ostalo isto.

jedino sto se promjeniolo u mom zivotu je vise obaveza kad nisam na motoru: trazenje ko ce radit majce, prisivke, upaljace, naljepnice...., napisati putopis, zaduzit nekog da napise putopis, obavit pokoji tekst na stranicu...
dakle nabio sam si obaveza tj. svi u klubu smo si nabili obaveza u slobodno vrijeme kada nismo na motoru (primjetit ce te da po ljeti malo slabije uploadamo stranicu - zato jer se vozimo).


dakle mozda jesam kreten jer sam si zadao nove obaveze, ali mene to veseli, ponekad me smeta ponekad mi je gust, ali .... veseli me.... kad frendu koji nema nikakve veze sa motorima mogu dati klupsku majcu i zaljepit mu naljepnicu na auto dok ne gleda itd....
 
M.C. Kompa said:
znam ekipu iz zapresica tak da nebi bilo da imam nekaj protiv, al mi nije jasno nije li INDEPENDENT nes kao free bikers?
Independent (neovisan,nezavisan) kao pojedinac
M.K.Independent (isto ovo gore) ali kao Moto Klub ,neovisan o bilo kome drugom,recimo da možemo tako protumačiti
Ali recimo u našem slučaju MK Independent požega je jednostavno tak ispalo,,možda ispada kontradiktorno samom nazivu Indpendent,ali napisah gore kak se Independent može tumačiti kako kod pojedinca,,tak i kod kluba

:piva:
 
M.C. Kompa said:
moram priznat da u svojoj karijeri nisa bas puno puta cuo da ne pustaju na miru.

ak oces po nekom pljuvat moras znat po cem pljujes
otkud ti momčino sebe smatraš kompetentnim da me to pitaš??
 
Status
Not open for further replies.