MOTORISTIČKA SOLIDARNOST

IgorZ said:
...evo jednog i kontra primjera
(...)
pouka: Zaboravite na pizdarije i razne solidarnosti, i motoristi su ljudi, dakle ima svakakvih.
(y)
Upravo tako.
Svaka čast na svačijoj solidarnosti. Ali ako je netko stvarno solidarna ljudina onda će stati svakome tko je u nevolji na cesti, a ne samo kolegi bajkeru. Dapače ti koji iz ne znam kojih pobuda staju samo kolegama, a druge nevoljnike ignoriraju su ful licemjeri. Dapaće, veći su anti-karakteri od onih koji nikome ne staju. :mrgreen:

Druga stvar, bojim se da vam polica neće biti od koristi. U takvom slučaju se zapiše tablica, svjedoci postoje i pozove se policija. Pa neka se udalji s mjesta događaja bez da je dao podatke. Ima samo jednu prijavu više. Amen.
Ovako će se ovaj rišpekt-dukatist pokušati naplatiti preko njegove police, ovaj će na svojem osiguranju reći "ne to nije istina", osiguranje će onda od dukatista tražiti zapisnik o očevidu, a pošto istoga nema- pojeo vuk magare. Nažalost.  :?
Jedino ako se nađe neka veza na osiguranju onda ima šanse za hepi end.
 
mate said:
Više mi vrijedi jedan s kombijem i gurtnama nego vas 10000 bajkerski solidarnih filozofa. Kaj ćeš mi ti kad mi Dukac rikne? Kao da imaš odgovarajućeg alata, ili kao da mi svojim širokim spektrom znanja možeš programirat centralinu, ili ćeš mi gurat motor a ja ću se vozit na tvom?  :mrgreen: Odjebite u laganim skokovima i pustite me da na miru pušim i čekam prevoz...  :jesus: :mrgreen:
nek nedaj bože izletiš van ceste u neko gluvo doba dana na nekoj glupavoj cesti nigdje nikog uvijek dobro dodje mob il drustvo (y) ps lijepih li riječi :palacdolje:
 
k1d said:
nek nedaj bože izletiš van ceste u neko gluvo doba dana na nekoj glupavoj cesti nigdje nikog uvijek dobro dodje mob il drustvo (y) ps lijepih li riječi :palacdolje:
mati ne treba drustvo...on sam sebe zabavlja  :mrgreen:
 
nebi se bas slozio drustvo i pomoc uvijek dobro dodje bilokakva pa makar i bio to i harley him self i drustvo tipo puš pauza od nedaj Bože šoka (ak sletiš s ceste)pa makar do hitne il sl il pak pomoć pri vadjenj motora..... (y)
 
k1d said:
nebi se bas slozio drustvo i pomoc uvijek dobro dodje bilokakva pa makar i bio to i harley him self i drustvo tipo puš pauza od nedaj Bože šoka (ak sletiš s ceste)pa makar do hitne il sl il pak pomoć pri vadjenj motora..... (y)

to je ljudska solidarnost, tema je motoristička, ne offaj  8)
 
Što se tiće znakova mislim da je dovoljno mahnit rukom i čovjek če znat.... Meni jednom zgodom motor pao sa nogara i pukla mi nožica od mjenjaća. Trebo mi samo šaraf kojeg bi metnio umjesto... al ga nisam imo. Naišo momak koji je čak otišo doma meni po šaraf (živi u blizini kaže). Kako onda nebi volio moto solidarnost.
 
Zed said:
Što se tiće znakova mislim da je dovoljno mahnit rukom i čovjek če znat.... Meni jednom zgodom motor pao sa nogara i pukla mi nožica od mjenjaća. Trebo mi samo šaraf kojeg bi metnio umjesto... al ga nisam imo. Naišo momak koji je čak otišo doma meni po šaraf (živi u blizini kaže). Kako onda nebi volio moto solidarnost.

Vidiš da nije, ovdje se propagira stajanje čim vidiš da je neki motor stao. Razlog je potpuno nebitan. :mrgreen:
 
To OK, nestajm svaki put kad vidim da neko stoji - možda čovje piša, al ako nešto treba naći će naćin da pokaže, legnit na cestu i tak to.
 
Zed said:
To OK, nestajm svaki put kad vidim da neko stoji - možda čovje piša, al ako nešto treba naći će naćin da pokaže, legnit na cestu i tak to.


ili baklje  :mrgreen:
 
liberty said:
nadam se da neću morati testirati nečiju solidarnost
kad tad...svi smo to nekad prošli..
i jednu i drugu ulogu....
možeš se nadati da će ti stati neko tko će ti moći i pomoći :wink:
 
Evo jedna moja  :wink:
Na puntiželi, veliki pusti poligon malo udaljen di ljudi cesto idu da uče da se vozaju, ja sa prijateljicom na vxr u učim ju da vozi i ja onako
pametan malo teorijskog djela nastave čučimo mi kod prednjeg kotača objašnjavam joj kako rade kočnice. Kad ono prdi neki XT, prolazi ugledao nas i okrene se dolazi pita dal sam pao? Mi treba pomoč?
E baš sam bio prvo iznenađen pa onda sretan jer ipak sam bio na skuteru što mnogima nije motor...ma svaka čast dobrim ljudima
:mrgreen: (y)
 
Meni je prošle godine na odmorištu Skradin prišao Češki bajker i žicao me pljugu a ja mu je dao - solidarnost na djelu  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Meni je prošle godine na odmorištu Skradin prišao Češki bajker i žicao me pljugu a ja mu je dao - solidarnost na djelu  :mrgreen:
Ti mu dao??? :LOL: :jesus:
 
jedimaster said:
Meni je prošle godine na odmorištu Skradin prišao Češki bajker i žicao me pljugu a ja mu je dao - solidarnost na djelu  :mrgreen:

takvi su mi najbolji, dam mu pljugu i onda mu velim da nemam vatre  :mrgreen:
 
gogi said:
Evo jedna moja  :wink:
Na puntiželi, veliki pusti poligon malo udaljen di ljudi cesto idu da uče da se vozaju, ja sa prijateljicom na vxr u učim ju da vozi i ja onako
pametan malo teorijskog djela nastave čučimo mi kod prednjeg kotača objašnjavam joj kako rade kočnice. Kad ono prdi neki XT, prolazi ugledao nas i okrene se dolazi pita dal sam pao? Mi treba pomoč?
E baš sam bio prvo iznenađen pa onda sretan jer ipak sam bio na skuteru što mnogima nije motor...ma svaka čast dobrim ljudima
:mrgreen: (y)

on se samo htio upoznat s tvojom prijateljicom, ili ju cak i odvest do odredista.  :mrgreen:

 
mate said:
Više mi vrijedi jedan s kombijem i gurtnama nego vas 10000 bajkerski solidarnih filozofa. Kaj ćeš mi ti kad mi Dukac rikne? Kao da imaš odgovarajućeg alata, ili kao da mi svojim širokim spektrom znanja možeš programirat centralinu, ili ćeš mi gurat motor a ja ću se vozit na tvom?  :mrgreen: Odjebite u laganim skokovima i pustite me da na miru pušim i čekam prevoz...  :jesus: :mrgreen:

motor ti je stao negdje u gorskom kotru. nemas signal za mobitel, i znas da tamo ima medvjeda, vukova...

... ti pusis na miru  :misli: